Подарявам два сайта

От: Подарявам два сайта

Коментара за заплащането на домейните в скайп бе направен след като колегата реши да ми даде домейните мисля. Ако той не възразява, ще сложа скрийншот на кореспонденцията.
Untitled 94.jpg
За тези, които не виждат достатъчно добре на снимката:
Албена и Петко Пантелееви размени пълномощно с $$$****$$$.
[10:06:22] Албена и Петко Пантелееви: здравейте
[10:06:40] $$$****$$$: zdraveite
[10:07:02] $$$****$$$: как искаш да ти дам име и парола на админа и да си работиш от моя хост
[10:08:35] $$$****$$$: как искаш? да ти дам име и парола на админа и да работиш от моя хост
[10:08:37] $$$****$$$: или
[10:08:44] $$$****$$$: да ти пратя файловете и бд
[10:09:18] Албена и Петко Пантелееви: засега да-но когато се поосвободим, вероятно е по-добре да се прехвърлят данните на мой хост. Предлагам да ти платя домейните-поне да не си на загуба
[10:10:05] Албена и Петко Пантелееви: или ако държиш на домейните, може да прехвърля само съдържанието
[10:10:16] Албена и Петко Пантелееви: имам домейни достатъчно
[10:10:27] $$$****$$$: не държа на домейните
[10:10:49] $$$****$$$: ако искаш след 1 час ще свършим тая работа че съм зает малко сега
[10:11:32] Албена и Петко Пантелееви: когато решиш.

Надявам се това да успокои страстите.
Кореспонденцията бе изнесена естествено със съгласието на колегата.
 
Последно редактирано:
От: Подарявам два сайта

@bwni7574 ти май не разбираш, че никой не те вини за това, че ти си получила сайтовете. Въпросът в цялата тази дандания сега е, че размяната не е според правилата.
 
От: Подарявам два сайта

Ми аз не съм бил кандидат за никой от сайтовете, но просто ми направи много лошо впечатление отношението на "подаряващия". И няма кво да се очудваш.... и да, не бих постъпил така ако бях на негово място. Виж заглавието на темата: "Подарявам два сайта".. ПОДАРЯВАМ не продавам, правиш ли разлика? Или трябва да ти обяснявам като на идиот? Ако е искал, да ги продава, да беше си пуснал тема, че ги продава и кой колко му даде, а не да ги "подари" срещу съответното заплащане! Чаткаш ли?

не искам да споря с прости българи. сайтовете ги подарявам както съм писал в темата. 4$ вземам за домейните
 
От: Подарявам два сайта

не искам да споря с прости българи. сайтовете ги подарявам както съм писал в темата. 4$ вземам за домейните

Прав си брат.. мноо съм прост и извинявай че на разбирам значението на думите както ти:
"сайтовете ги подарявам" - "4$ вземам за..."
 
От: Подарявам два сайта

Вие явно не четете-за плащане се пише след като реши да ми даде сайтовете.


За тези, които не виждат достатъчно добре на снимката:
Албена и Петко Пантелееви размени пълномощно с $$$****$$$.
[10:06:22] Албена и Петко Пантелееви: здравейте
[10:06:40] $$$****$$$: zdraveite
[10:07:02] $$$****$$$: как искаш да ти дам име и парола на админа и да си работиш от моя хост
[10:08:35] $$$****$$$: как искаш? да ти дам име и парола на админа и да работиш от моя хост
[10:08:37] $$$****$$$: или
[10:08:44] $$$****$$$: да ти пратя файловете и бд

[10:09:18] Албена и Петко Пантелееви: засега да-но когато се поосвободим, вероятно е по-добре да се прехвърлят данните на мой хост. Предлагам да ти платя домейните-поне да не си на загуба
[10:10:05] Албена и Петко Пантелееви: или ако държиш на домейните, може да прехвърля само съдържанието
[10:10:16] Албена и Петко Пантелееви: имам домейни достатъчно
[10:10:27] $$$****$$$: не държа на домейните
[10:10:49] $$$****$$$: ако искаш след 1 час ще свършим тая работа че съм зает малко сега
[10:11:32] Албена и Петко Пантелееви: когато решиш.
 
От: Подарявам два сайта

Що не ми подарите един автомобил пък аз да се отблагодаря с 50-100 лв :D
 
От: Подарявам два сайта

А бе вие сте уникални случаи. Само търсите да се заядете с някой и се мислите за големи разбирачи. Темата е за ключ.
 
От: Подарявам два сайта

Душицо мамина златна, ти четеш ли и или хормоналния дисбаланс ти е дошъл по-рано тоя месец? Първо, даже и автора може да потвърди, че не съм бил сред кандидатите са сайтовете. Така че ми е през дедовия на кой ги е подарил. Тва едно на ръка, второ.. обясних защо цялата обява е некоректна. Ако искаш да ти го напиша още един път по-бавнично, барем успееш да го прочетеш? Правиш ли разликата между "подарявам" и "продавам". В случая не ти ги е подарил, а ти ги е ПРОДАЛ! И двамата сте некоректни, в случая той защото не е обявил първо по какви критерии ще ги "подарява" тия сайтове и второ ТИ защото му предлагаш пари за да ти ги даде.

Уважаема госпожо,
За съжаление нямам честта да съм Ваша дъщеря!
Колко сме били коректни и аз, и rokoko е видно достатъчно от кореспонденцията, която предоставих любезно на Вашето внимание.Що се отнася до "дедовия", не разбирам Вашият дядо, моят дядо или моят прадядо се явява, защото доколкото разбирам, кандидатствате за титлата "моя майка"?
П.п. забавих се с мнението, защото доста се затруднявам с бързото четене-явно доста бързо сте писали, а аз горката като не мога да чета... Ще трябва да се уча тепърва!
 
Последно редактирано:
От: Подарявам два сайта

Какво се пените толкова :) тези сайтове може да си ги сглобите за 10 мин :D нищо особено. Въпреки, че и аз исках един от домейните бях и готов да наддавам за него... както и да е така е решил собственика така е направил.

П.С. Колега следващия път пиши какви са условията ;) (Пишеш подарявам после ми искаш 2$ и накрая на друг до даваш. хаха). Успех
 
От: Подарявам два сайта

Опаааа за чак сега видях че има спор по темата...
Малко зависи откъде ще го погледнеш, за ад прецениш кой прав и кой не...
има си две страни на въпроса :)

Но през моя поглед е малко курвенска работа...
Един вид - пари за секс не вземам, ама ако някой ми плати няма да откажа...
или с други думи - правя го за удоволствие, ама нямам нищо против да ми плащат :)

те така... много е изписано за да меря с везната кой прав и кой крив... ама ако някой ти метне червена фльонга
не му се сърди... щото си е на кантар.
Като подаряваш подаряваш - като продаваш продаваш :)
и без задни мисли и лоши чувства ей...
Макар че сайтовете са си твои и можеш да си ги разпечаташ и на тоалетна хартия.
Но ако обявиш че правиш дарени, а искаш някой лев за да го дадеш си е направо престъпление...
 
От: Подарявам два сайта

Към realdark

Съжалявам, не знаех, че е такава ситуацията. В този случай ще се откажа от сайтовете. Писах на rokoko
Не знаех, че е искал пари и са постигнали договорка.
 
От: Подарявам два сайта

Аз вече не участвам, както писах по-горе. Писах и на rokoko-не зная дали е видял съобщението. Надявам се да не го обидя. С мен наистина беше коректен. Може би така се е получило-никой не е съвършен. Предполагам, че сега ще си избере някой друг.
 
От: Подарявам два сайта

Да избира няма проблем, негови са си. Искам да кажа, че и аз повече няма да участвам тук.
 
От: Подарявам два сайта

Какво се пените толкова :) тези сайтове може да си ги сглобите за 10 мин :D нищо особено. Въпреки, че и аз исках един от домейните бях и готов да наддавам за него... както и да е така е решил собственика така е направил.

П.С. Колега следващия път пиши какви са условията ;) (Пишеш подарявам после ми искаш 2$ и накрая на друг до даваш. хаха). Успех

Защо си излъгал че сме се разбрали?
 
От: Подарявам два сайта

Каквото било - било. Но пък не може да се подмине ей така все едно не се е случило.
 
От: Подарявам два сайта

Не е така , realdark я е излъгал , че сме се разбрали с него и едва ли не тя му ги е взела от ръцете. Не знам защо я е излъгал , но тя заради това се отказа
 

Горе