Подарявам два сайта

От: Подарявам два сайта

Чакай сега:

Да видим кой лъже тук!? От изнесената хронология от skype виждам, че сте си писали в 10.06 и не си искал пари на мацката, така ли е? И тя ти е предложила да ти даде пари не си капо, ок!? На мен си ми отговорил в 09:22 че искаш 2$ за сайта (до колкото помня се споменаваше, че уж се дават безплатно). Не беше ли редно да изчакаш моя отговор и тогава да го даваш на който си искаш?

Хронология:


Аз - Вчера 23:36

Здрасти.

Интересува ме сайта http://be-healthybody.info/
Може ли да се договорим за него? Какви са му доходите, къде е хоста и кой е регистратора.

благодаря.

Ти - Днес 9:22

сайта няма никакви доходи. ако имаше няма да го давам. хоства се от icn.bg. аз не искам нищо за него само 2$ за домейна.

Аз - Днес 14:42

И домейна ли е в icn.bg регистриран? Ок, ако са само 2$ да плащам и да го взимам . Хоста може да си запазиш не ми трябва, имам си мой .

Благодаря.

Не беше ли редно да ми напишеш на ЛС, че още в 10 си взел решението да го продаваш? Трябва ли да следя темата за това какво си решил? От това което си ми пратил аз го разбирам като договорка, поиска ми пари и ти отговорих няма проблем!?
 
От: Подарявам два сайта

Става все по интересно :)
rokoko не иска сайтовете
realdark има интерес
beni7574 има интерес
Като цяло има 2 сайта с 2 домейна които все някой трябва да ги вземе
Що не вземете да си ги разделите и да се приключва с това, че все повече кални ризи взеха да се показват тука.
 
От: Подарявам два сайта

Можа да ми ми напише, че иска пари но не и, че след това е продаден. Наистина нямах време да видя темата на обяд и само отговорих на ЛС-то което ми прати. Преди малко влизам и гледам даден, wtf? Не можа ли да ми отговори на ЛС че е вече е даден или просто е решил, че не е нужно да ми отговаря?
 
От: Подарявам два сайта

Оффф стига си се оправдавал с нея. Не е малка и тя си решава какво да прави. До това положение нямаше да се стигне ако беше поне малко коректен към всички а не към определени хора. Айде с здраве за мен разговора е приключен.
 
От: Подарявам два сайта

Привет,
даден ли е първия сайт последно? Нямам време да чета цялата дискусия
 
От: Подарявам два сайта

От тази тема стигаме до един извод- никога не предлагай безплатно нещо на хора от Предприемач! Както каза един колека- Предприемач не е място за жени и дами с такова отношение. Всяка трета тема е за Коша
Бравос
 
От: Подарявам два сайта

От тази тема стигаме до един извод- никога не предлагай безплатно нещо на хора от Предприемач! Както каза един колека- Предприемач не е място за жени и дами с такова отношение. Всяка трета тема е за Коша
Бравос

Много точно го каза " никога не предлагай безплатно нещо на хора от Предприемач", защото не заслужават
 
От: Подарявам два сайта

От тази тема стигаме до един извод- никога не предлагай безплатно нещо на хора от Предприемач! Както каза един колека- Предприемач не е място за жени и дами с такова отношение. Всяка трета тема е за Коша
Бравос

ЗА ДА НЕ СЕ ПОВТАРЯМ, ПРОСТО ЩЕ ДАМ ЛИНК КЪМ ДРУГАТА ТЕМА...


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29039&page=2&p=266441#post266441
 
От: Подарявам два сайта

имаш червенко от мене за този цирк авторе :)
А ти - от мене.
Откак си се регнал, все за помощ ревеш.
Малко не върви да буташ точки за щяло и нещяло, не мислиш ли?

Каквото е направил автора заслужава някой и друг отрицателен коментар и сочене с пръст. Засегнатите могат да демонстрират, че са обидени и прочие.
Ама не е скамнал никой нали?
Нещата са си негови - прави каквото си иска.
 
От: От: Подарявам два сайта

А ти - от мене.
Откак си се регнал, все за помощ ревеш.
Малко не върви да буташ точки за щяло и нещяло, не мислиш ли?

Каквото е направил автора заслужава някой и друг отрицателен коментар и сочене с пръст. Засегнатите могат да демонстрират, че са обидени и прочие.
Ама не е скамнал никой нали?
Нещата са си негови - прави каквото си иска.


хахаьа голямата работа, че си дала червенко..

За мен това е несериозна работа..и си заслужава червенко за да се знае какъв е.. Щото ако искам след време да правя бизнес с него ,например искам да купя реклама разбираме са и накрая щото някой платил 2 лв повече ще даде мястото ми .. хаха не става така :)
 
От: От: Подарявам два сайта

А ти - от мене.
Откак си се регнал, все за помощ ревеш.
Малко не върви да буташ точки за щяло и нещяло, не мислиш ли?

Каквото е направил автора заслужава някой и друг отрицателен коментар и сочене с пръст. Засегнатите могат да демонстрират, че са обидени и прочие.
Ама не е скамнал никой нали?
Нещата са си негови - прави каквото си иска.

Колега, не си съвсем прав в случая:) Вярно е, че нещата са си негови и може да прави каквото си поиска с тях...факт. Обаче не може да пуска обява, че подарява нещо и след това да прибира пари за него. Не е коректно спрямо другите потребители, които са изявили желание за сайтовете, а той избира този, който му плаща за тях. А доколкото разбирам и на друг колега е искал пари. Грешката му е, че още с пускането на обявата не е дал ясни насоки по какъв критерий ще избере човека на който ще даде сайтовете.
 
От: От: Подарявам два сайта

[10:06:22] Албена и Петко Пантелееви: здравейте
[10:06:40] $$$****$$$: zdraveite
[10:07:02] $$$****$$$: как искаш да ти дам име и парола на админа и да си работиш от моя хост
[10:08:35] $$$****$$$: как искаш? да ти дам име и парола на админа и да работиш от моя хост
[10:08:37] $$$****$$$: или
[10:08:44] $$$****$$$: да ти пратя файловете и бд
[10:09:18] Албена и Петко Пантелееви: засега да-но когато се поосвободим, вероятно е по-добре да се прехвърлят данните на мой хост. Предлагам да ти платя домейните-поне да не си на загуба
[10:10:05] Албена и Петко Пантелееви: или ако държиш на домейните, може да прехвърля само съдържанието
[10:10:16] Албена и Петко Пантелееви: имам домейни достатъчно
[10:10:27] $$$****$$$: не държа на домейните
[10:10:49] $$$****$$$: ако искаш след 1 час ще свършим тая работа че съм зает малко сега
[10:11:32] Албена и Петко Пантелееви: когато решиш.

Подчертано, одебелено и италик за слепите...
 

Горе