Подарявам два сайта

rokoko

New Member
имам два сайта които от два месеца са в застой, за това реших да ги дам на някой който иска да се занимава с тях.
синът ми е мързел и половина и не иска да се занимава. стигна до някаде и ги заряза.
сдайтовете са http://be-healthybody.info/ и http://thewomanbeauty.info/
к
ойто има интерес да пише ЛС
 
От: Подарявам два сайта

Само сайтовете - контент и система или и с домейните?
Имам интерес към втория.
 
От: Подарявам два сайта

Здравейте,

Аз също проявявам интерес. Благодаря!
 
От: Подарявам два сайта

Здравейте, проявявам интерес и към двата сайта предвид темата и много хубаво са оформени. Имате ЛС, благодаря
 
От: Подарявам два сайта

Защо не направиш едно записване на желаещите да получат сайтовете и за всеки сайт да изтеглиш на случаен принцип по един човек, който да го получи?
 
От: Подарявам два сайта

Сайтовете са хубави, пуснал съм и аз лично съобщение за играта - спечели без да влагаш, така че се очаква ожесточена надпревара(ама то е така в българия, авантата се котира като топъл хляб в декемврийски ден) :lol:
 
От: Подарявам два сайта

Аз не се борих за тези сайтове, но ми се струва малко нечестно да ги дадеш, при това и двата, базирайки се на милите думи, които ти пращат на ЛС. Лотарията щеше да е по-справедлива, но ти си знаеш, все пак са си твои.
Успех и на теб, и на новия собственик.
 
От: Подарявам два сайта

Аз не се борих за тези сайтове, но ми се струва малко нечестно да ги дадеш, при това и двата, базирайки се на милите думи, които ти пращат на ЛС. Лотарията щеше да е по-справедлива, но ти си знаеш, все пак са си твои.
Успех и на теб, и на новия собственик.

Тия приказки не ми харесват (милите думи),просто тя предложи да ми плати 4$ за домейните и за това реших да ги дам на нея
А и ми се вижда сериозна и ако иска ще и дам и два субдомейна към единият сайт ако има време да работи по тях ,защото аз нямам.
http://sex.be-healthybody.info/ http://smoking.be-healthybody.info/
 
От: Подарявам два сайта

Тия приказки не ми харесват (милите думи),просто тя предложи да ми плати 4$ за домейните и за това реших да ги дам на нея
А и ми се вижда сериозна и ако иска ще и дам и два субдомейна към единият сайт ако има време да работи по тях ,защото аз нямам.
http://sex.be-healthybody.info/ http://smoking.be-healthybody.info/

Хем подаряваш, пък в крайна сметка кво... некой ти предложил пари и затва на него ги "подари". Детска му работа, да се чудиш ся каде да харчиш тая космическата сума от 4 долара.. лигавщини!
 
От: Подарявам два сайта

Е, вие наистина ме учудвате. Естествено че ще го даде на човек, който си плати, не виждам нищо лошо в това, макарче и аз бях кандидат за сайтовете. Вие ако бяхте на негово място нямаше ли да постъпите по същия начин. Все пак 4 долара са си 4 долара...
 
От: Подарявам два сайта

Е, вие наистина ме учудвате. Естествено че ще го даде на човек, който си плати, не виждам нищо лошо в това, макарче и аз бях кандидат за сайтовете. Вие ако бяхте на негово място нямаше ли да постъпите по същия начин. Все пак 4 долара са си 4 долара...

Ми аз не съм бил кандидат за никой от сайтовете, но просто ми направи много лошо впечатление отношението на "подаряващия". И няма кво да се очудваш.... и да, не бих постъпил така ако бях на негово място. Виж заглавието на темата: "Подарявам два сайта".. ПОДАРЯВАМ не продавам, правиш ли разлика? Или трябва да ти обяснявам като на идиот? Ако е искал, да ги продава, да беше си пуснал тема, че ги продава и кой колко му даде, а не да ги "подари" срещу съответното заплащане! Чаткаш ли?
 
От: Подарявам два сайта

Тъй като тази дискусия засяга и мен, бих искала да спомена, че rokoko не ми е искал пари, просто аз му предложих, за да не е на загуба поне да му платя домейните. Той беше достатъчно коректен. Мисля, че контентът в сайтовете струва доста повече от 4 долара. Защо човек, който е настроен да подари нещо е така охулен. В крайна сметка, вие също можехте да предложите поне да му покриете сумите, които е изхарчил за домейн. За загубуното време да не говорим.
Аз не бих се чувствала комфортно да се възползвам от някого. Ето защо предложих да платя домейните. Не съм се натискала лудо за тях, просто направих предложение. Колегата може да потвърди, че не съм поставяла условие аз да съм човекът, който ще ги получи. Пак питам, защо вместо да се възползвате максимално от авантата,не предложихте плащане на домейните? Но както каза колега по нагоре- Келеперът голяма работа е :clap:
Щом не получихте това, което желаехте, изведнъж станахте нападателни. Единият искал лотария, другият недоволен-мили думи съм писала. Не съм се умилквала, но не съм била и нагла и настъпателна. Не искате ли и нотариус да викнем?
Няма да проверявам текста, че ще си редактирам мнението-може и да имам грешки. Нападайте!
 
От: Подарявам два сайта

До колкото аз виждам, тук въпроса е принципен. Убеден съм, че повечето от желаещите щяха да наддават ако беше с условие на търг. И да, някои се дразнят от това, че не са могли да предвидят финансовото участие в случая.
 
От: Подарявам два сайта

Тъй като тази дискусия засяга и мен, бих искала да спомена, че rokoko не ми е искал пари, просто аз му предложих, за да не е на загуба поне да му платя домейните. Той беше достатъчно коректен. Мисля, че контентът в сайтовете струва доста повече от 4 долара. Защо човек, който е настроен да подари нещо е така охулен. В крайна сметка, вие също можехте да предложите поне да му покриете сумите, които е изхарчил за домейн. За загубуното време да не говорим.
Аз не бих се чувствала комфортно да се възползвам от някого. Ето защо предложих да платя домейните. Не съм се натискала лудо за тях, просто направих предложение. Колегата може да потвърди, че не съм поставяла условие аз да съм човекът, който ще ги получи. Пак питам, защо вместо да се възползвате максимално от авантата,не предложихте плащане на домейните? Но както каза колега по нагоре- Келеперът голяма работа е :clap:
Щом не получихте това, което желаехте, изведнъж станахте нападателни. Единият искал лотария, другият недоволен-мили думи съм писала. Не съм се умилквала, но не съм била и нагла и настъпателна. Не искате ли и нотариус да викнем?
Няма да проверявам текста, че ще си редактирам мнението-може и да имам грешки. Нападайте!

Душицо мамина златна, ти четеш ли и или хормоналния дисбаланс ти е дошъл по-рано тоя месец? Първо, даже и автора може да потвърди, че не съм бил сред кандидатите са сайтовете. Така че ми е през дедовия на кой ги е подарил. Тва едно на ръка, второ.. обясних защо цялата обява е некоректна. Ако искаш да ти го напиша още един път по-бавнично, барем успееш да го прочетеш? Правиш ли разликата между "подарявам" и "продавам". В случая не ти ги е подарил, а ти ги е ПРОДАЛ! И двамата сте некоректни, в случая той защото не е обявил първо по какви критерии ще ги "подарява" тия сайтове и второ ТИ защото му предлагаш пари за да ти ги даде.
 

Горе