Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Според мен е добре :) Ти как мислиш :) А пък и няма нужда да ми връщаш услугата, достатъчно много сте направили, като сте създали този форум :) Ако не беше той, сега щях да си цъкам сам по рекламите и да лъжа гугъл :d (и такъв период съм имал :) )
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мерси за топлите думи, бате. Всички сме минали от някъде за да стигнеме до някакво ниво на което вече си оперираме и растеме.;)

Мисля че лепна добре, като цифка в мифка.:) Ама май го риплейсна с нещо, а?:) Много благодарности от мен, имаш много резултата в Г, това ни е добро + от теб:)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

и аз ви лепнах в моя ,

Код:
<a href="http://www.predpriemach.com/" target="_blanc">Онлайн Бизнес, Интернет Реклама, Оптимизация за Търсачки - Предприемач.ком</a>
//ако искате да сменя кода, пратете пм/маил

но само до 15 януари, после имам идея за нещо ново :) и ще се наложи да ви отрежа с другите :(
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Ето едно предложение за популяризация на Преприемач, което съм добавила в моя сайт:

predpriemach.gif
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

webdivak.com

Сложил съм ви банерчето на изида и в приятели :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

webdivak.com

Сложил съм ви банерчето на изида и в приятели :)

Постави target="_blank" на линка :p
 
Последно редактирано от модератор:
Predpriemach.com вече с VIP линк в http://flashprogramirane.start.bg

;)
Мерси, Изида. Голямо си злато....;) Дано ни подкрепяте така и занапред. Успехи и пуснайте всичко с промотирането на форума тук....не се срамувайте. Това ще мотивира и другите. Успехи и ви желая много кинти и безсмъртие. :lol:
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте! Аз днес се регнах! Форума е много полезен. Евала! Започвам да го рекламирам както мога! :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте! Аз днес се регнах! Форума е много полезен. Евала! Започвам да го рекламирам както мога! :)

Мерси бате. Добре си дошъл тук и се надявам да се навърташ наоколо. Успехи и сме на линия. ;)

П.П: Това ми беше стария ник, само че с точки. Кефех се на една песен на Корн. :)
 
От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мерси много, надявам се да последват примера ти. Все пак ние се стараем да дадем шанс на хората да си докарват допълнителни доходи, като форума е мястото , в което могат реално да разберат как.

Благодаря още веднъж.... ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Добавих в сайдбара на lisichka.net :)
Благодаря ти много, оценаваме го и аз лично адски много. ;) За мен не е само линк, ако ме разборате.

Можете да продължавате с шерването на форума, като място, на което може да се научиш да си докарваш допълнителни доходи през интернет. Идеята зад фодума е такава, а увеличавайки се той дфасва релната възможност и да другите да научат за него. :wink:
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте! Аз днес се регнах! Форума е много полезен. Евала! Започвам да го рекламирам както мога!
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте! Аз днес се регнах! Форума е много полезен. Евала! Започвам да го рекламирам както мога!
Здравей. Много ще ти бъда благодарен, ако го правиш. По този начин ще дадеш и на другите стимул да ни споменават тук там с добро, както и да ни слагат насам натам по сайтчета. ;)
 
От: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Благодаря ти много, оценаваме го и аз лично адски много. ;) За мен не е само линк, ако ме разборате.

Можете да продължавате с шерването на форума, като място, на което може да се научиш да си докарваш допълнителни доходи през интернет. Идеята зад фодума е такава, а увеличавайки се той дфасва релната възможност и да другите да научат за него. :wink:
Добавих и линкче - сайдбара :)
 

Горе