Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Спокойно бе, просто отделих малко време и се пробвах. Ще го махам значи :mrgreen:
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Еми аз като праяя сайт винаги слагам едно банерче от дясната страна :)
 
да драсна някои ред и тук че доста хора не са я виждали тази тема... значи на които сме помогнали или сме били полезни с нещо и имат жленание да ни подкрепят, да сложат едно линкче на някоя вътрешна страница на някой техен сайт / блог :) мерси предварително
 
Мда, много ще се радвам ако имате не смао желанието, но и направите форумчето, в което се опитваме да учим хората да изкарват пари, по-популярно. Така не само привличаме мови хора в нашата общност, но и даваме терен за изява на "стари" кучета в областта, да споделят нещо ново и рабитещо за тях, а може би и за нас след време.

Може даже за едно линче (към форум) лично аз да давам консултации по теми свързани с интернет маркетинга. Ще се радвам, естествено, и да помогна и без линкчето. Но то това ще ми подскаже, че помоща ми е била качествена и е свършила положителна работа на дадения човек. :)

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мерси за линка в подписа имате и отделна тема в форума ми . :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Мерси много. Видях я и се надявам повече като теб да се отзоват на това. Не гоним рекорди, просто искаме да се разпространим на по-далеч и да хванем всички тук, за да може да станем повече и по силни - а духа ще си е все същия - помагай и пак помагай, и ще ти помогнат. ;)

Ако имате нужда и от малки ревюта, описания, като за бизнесче, малки статийки или нещо подобно, ще гледам да помогна и в тази насока. Само желание да има. :)

Благодаря предварително. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Бе не че имате нужда :) ама си е резон такава подкрепа. Турнах едно малко...понеже и аз съм прихванал някои <br/#\%/&@> техники от тоз форум :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Бе не че имате нужда :) ама си е резон такава подкрепа. Турнах едно малко...понеже и аз съм прихванал някои <br/#\%/&@> техники от тоз форум :)
Благодарско от мен. Дано всеки последва примера. Малко я посъживих темата, но се надявах да привлека леко внимание.

Ще се радвам ако някой друг също даде едно рамо. ;)

П.П: давам репчета. :)
 
не че нещо братле ама изглежда много плоско с репутацията... не че няма да им дам репутация по другите теми ако някои е написал нещо готино... ама тук специално така си се води чисто купуване на линк нищо че "плащането" дискусията е водена още 2007 в нюз групите на Г относно купуването отговора доколкото си спомням е срещу репутация дори се води "блек" а да помолиш потребителите да те подкрепят с линкче ако са получили някаква помощ на сайта ти или им харесва или са солидарни с идеята му се води уайт (просотоитята на Г) ама да я спазваме.... затова моля

само хора на които сме им симпатични :oops: и ни смятат за готини :oops: ако имат желание да сложат някои линк на някоя вътрешна страница даже а не защото Блинки дава репутация и ще го помоля да прекрати тази практика
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Спираме с това.

Всеки, който иска да ни подкрепи и смята, че си заслужаваме, БЕЗ НИКАКВА РЕПУТАЦИЯ, да ни подкрепи. Няма значение къде, колко му е малък сайта или че не е от рилейтед тематика. Ние тук ще имаме грижата да предоставим материали.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Да, чак сега и аз намерих 2-3 минути да се включа ... Пък то си беше и време да разровя малко ликновете си (те обратните към мен отдавна ги нямаше...) Поздравления за 33-тото място в БГ; невероятно постижение, и заслужено.

За почти 2 години видях интересни неща тук; надявам се нещата да вървят още по-добре!
 
То линк - линк. За СЕО говорим. Това който има възможност и желание ще го направи.
Сега се замислих върху друго нещо - имаме си фейсбук конект, имаме и бутон за лайкване на определена тема. Хайде сега да ви питам - колко от вас са се сещали да цъкнат на това бутонче горе в лято под заглавието на темата?
Правил съм го десетина пъти, не бих казал, че съм от най-активните лайкъри, ама мисълта ми е друга - винаги съм бил първи, а и не съм останал с впечатлението, че кой знае колко хора "харесват" темите.
Ползването на бутона също би било от полза за форума ни.
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

това е единствения сайт в България, който заслужава подкрепа. никъде по скапания родно-анален интернет не съм виждал толкова здрава, силна и задружна общост. нявсякъде е хранилка, мерене на пишоци, избиване на комплекси, подмазване и какви ли не содомия, включително и в големите медийни сайтове.

никъде не съм срещал някой да помага на друг ей така, за идеята и за баланса на доброто във вселената или там каквото е. в малко теми пиша, но в тези които съм сигурен за какво говоря и имам мнение си казвам. ;)

успехи на форума и нека ви заринат от линкове в бг сайтове. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Пф, бг сайтове нямам, а чак сега видях, че форумът има група във ФБ (много съм бил заспал, wtf)- присъединих се, пък живот и здраве - ако един ден направя бг ориентиран сайт - ще има линк задължително ;)
 
Няма да е лошо да се обърне внимание на това:

This group is scheduled to be archived
Over the next few months, Facebook will be archiving all groups created using the old groups format. When this group is archived, its wall posts, photos and discussion threads will move to the new groups format, but group members will need to be re-added.

Едит: Ъъъ като се загледах, тя групата май умряла :/
 

Горе