Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Абе аз имам друга практика да разпространявам форума, зарибявам хора които тепърва навлизат в бизнеса и са неориентирани, да търсят ресурс тук с единствена цел помощ, вече има 3ма активни, макар и едното момче да почна малко зле, но като гледам с течение на времето нещата се нормализират, другите двама нещо затихнаха, скоро ще ги поразръчкам и тях да действат да четат.
Преди няколко дена бях на едно изложение на уеб продукти само от фрийлансъри във Валенсия и споделям информация че този форум е един от най-големите портали за оналйн бизнес и предприемачество за България.
Скоро ще пусна още един сайт и в приятелски линкове задължително е форума :)
Относно да въведа форума в директорията, да разбира се, утре след работа, не го въведох защото бях дълго време извън линия, изпити, учене, жени и деца, големи радости, та сега съм от време на време обратно в матрицата-уеб, ще правя каквото е по силите ми за да помогна да се разпространи форума.
Драго ми е да съм част от това общество и колега с Вас.
 
Благодарско, и то много. Все се чудя как така всеки 2ри или 3ти пише, че го е намерил по препоръка на приятел. В темата "Как намерихте форума?" Много се радвам когато има такива хора тук, обнадеждаваме ме силно и се надявам повече като Вас да има. Драсни едно съобщение тук като го направиш, за да дадеш пример как си го нагласил. И на нас ни е драго, че има хора като теб тук. Много ще ни помогнеш. Не търсиме кой знае каква популярност, по-скоро идеята е да станем по-големи и уникално място за разговори на тема интернет бизнес и бизнес идеи като цяло. ;)

Успехи ти пожелавам. И всеки е добре дошъл, ако иска да промотира или подпомогне форума в неговото популяризиране. :)
 
Днес създадох и една група за форума ни: Predpriemach.com - Webmaster Forum Group

Ще се радвам да се присъедините, като можем от съвместната си работа да се навържем и там, както и да си дадем препоръки. Като професионалисти в тази област, реших, че едно такова местенце би ни било само от полза. Ще я доразвия тези дни, за да изглежда пълна. Преспокойно freelancer-ите могат да си прибавят в портфолиото, че са фрилансвали в този форум, като могат да поискат истински препоръки от хората или компаниите, за които са работили в този си вид.

Мисля, че е едно прекрасно нещо, което ще ви свърши идеална работа в обогатяването на вашия професионален профил (един вид CV), което ще привлече вниманието както на хедхънтърите, така и бъдещите ви бизнес партньори.

Не е като да отворите jobs.bg в търсене на нещо нормално, ако все още има такива обяви там, но все пак е нещо. :)

Мерси за подкрепата и се надявам да се присъедините, все пак е едно бутонче join. :)
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Там сме :)
Благодарско. Дано все повече се съберем там. Както казах, работата ви тук може да е добре за опита ви, който искате да съберете и да опишете там. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Айде и от мен едно линкче в сайта от подписа ми :). И дано успеете да докарате повече потребители ;)...
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Айде и от мен едно линкче в сайта от подписа ми :). И дано успеете да докарате повече потребители ;)...
Ще се опитваме. Благодаря много за линкчето и за пожеланието ти. Успехи на блога ти и нека стане лидер в областта си. :)

П.П: Драсни ми едно мейлче да ми дадеш повече инфо за сайта. :) banko.stoianov[@]adx.bg. :)
 
сигурно мен визираш, но аз
освен ако не си търсиш работа, не виждам смисъл да кисна в тоя сайт
Някой мой приятел получи оферта за консултация там, не е работа, а просто да консултира бизнес, като за това му помогна опита, който е трупал през годините, проектите, които е описал там, както и най-вече добрите препоръки дадени от собствениците на бизнесите, на които е помагал. Така че работата там не е опция, консултирането и партньорството - определено е. :)

П.П: Само за протокола искам да кажа, че форумът тук е дал възможност на един потребител тук да бъде избран точно за човек помагащ на даден бизнес. Така, че всякаква такава малка единица "история" е предпоставка за по-благоприятно професионално развитие. :)
 
От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Днес създадох и една група за форума ни: Predpriemach.com - Webmaster Forum Group

Ще се радвам да се присъедините, като можем от съвместната си работа да се навържем и там, както и да си дадем препоръки. Като професионалисти в тази област, реших, че едно такова местенце би ни било само от полза. Ще я доразвия тези дни, за да изглежда пълна. Преспокойно freelancer-ите могат да си прибавят в портфолиото, че са фрилансвали в този форум, като могат да поискат истински препоръки от хората или компаниите, за които са работили в този си вид.

Мисля, че е едно прекрасно нещо, което ще ви свърши идеална работа в обогатяването на вашия професионален профил (един вид CV), което ще привлече вниманието както на хедхънтърите, така и бъдещите ви бизнес партньори.

Не е като да отворите jobs.bg в търсене на нещо нормално, ако все още има такива обяви там, но все пак е нещо. :)

Мерси за подкрепата и се надявам да се присъедините, все пак е едно бутонче join. :)

Супер добра група, веднага ще се присъединя. Много добро хрумване, защото тук е про място и там ще е нещо като отражение на тукашните сделки. Поне за тези, които търсят слава там.

Айде успех на групата, заслужават го. Добре се развивате момчета и момичета.
 
Сайтът е вече и в Българската дигитална енциклопедия - Предприемач

Допълних малко секцията, като се надявам и да сме добър ресурс за всеки, който иска да успее в Интернет. Обещавам, че след време ще допълня още повече. :)

Само да спомена, за това пиша тук. Ако някой се сети за нещо подобно, да свирка. Не бих могъл да знам всички ресурси, в които можем да се включим и да бъдем полезни и там. Ще очаквам предложения. Успоредно с това не спирайте да ни помагате в популяризацията ни в Интернет. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте,
и аз сложих едно банерче в хедъра с ротации :) Надявам се да помогне!
 
Re: От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Здравейте,
и аз сложих едно банерче в хедъра с ротации :) Надявам се да помогне!
Мерси много, това означава много за мен. :) Ще помогне, все пак говорим за популяризация. Това е не само популяризира форма, но ме кара да си мисля, че цените форума до толкова, че да го сложите и да го препоръчате, така както може би го правите, като попаднете някъде в IT среди. :)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

На мен лично доста ми помага :) Май няма друг форум, който да чета всеки ден :) Много се кефя, че ви открих!
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Линк от сайт за филми искате ли правим по 700-800 посещения на ден ?
 
Благодаря ви и на двамата, много искрено при това. Дано повече като вас ни подкрепят в инициативата да направим местенцето идея по-популярно. В бъдеще това ще даде не само голям набор от образовани хора, но и голям ресурс, в който хората ежедневно споделят своите практики и умения с другите. ;) Мерси много, още веднъж, :)
 

Горе