Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Blinky, банерите са супер. И аз ще ви/ни подкрепя с един банер. :)
 
Blinky, банерите са супер. И аз ще ви/ни подкрепя с един банер. :)

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

Днес малко повечко раздадох. Мерси много за това. Надявам се скоро да имаме за Ен частта също. Ще са на същия принцип / концепция. :)
 
Да, банерите са много добри. Намерисва ми на почерга на един потребител тук. :) Евалата и на него. ;)

Успехи и дано скоро видим форума на се споделя и по чудестранни сайтове. ;) Ако някой има, нека ни бутне леко, статийка. Както прецени. Хаххаха. :)
 
Може да ни следите в Twitter: https://twitter.com/predpriemachcom

Обновен и публикуващ интересни неща, но тъй като тази социалка е популярна в Европа и най-вече USA, ще са предимно на Ен постовете и съдържанието. ;)

Благодаря ви предварително. ;)
 
Здравейте. Не знам на кой е този сайт - http://boropro.com/, но искам да му благодаря тук в темата, ако случайно види. :) Мерси, че ни е поставил на челни позиции и му пожелавам искрено успехи в развитието на сайта си. ;)

П.П: Благодарско и на всеки, който до момента ни е сложил и тези, които възнамеряват да го направят. ;)
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Хайде и аз да се отчета с покрепа към форума. :)

8166355q.png




Иначе банерите са страхотни!
 
От: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Сложих текст с линк във футъра на сайта ми , не ми заредиха новите банери, а старите нещо не ми допаднаха. :) Не е кой знае каква помощ, но все пак се опитвам да помогна.. :)
 
От: Re: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Благодаря много. Ако нещо искаш като материал за слагане, кажи ни. :) Успехи.

Не се стеснявайте да сложите по някое друго линкче или статия за нас. Няма да се разсърдим. Говоря за положителна промо статийка. :)

Ами не е проблем да сложа банер 468х60 ( горе в хедъра на ротация обаче - ще се показва на всички страници ), само ми изпрати банера :) Също така благодаря за положителната репутация! :):rolleyes:
 
Банерите са слаби никакъв маркетинг
 
Само аз ли не виждам банерите? Показва ми, че вече не съществуват, пратете ми линк с някой от банерите, тъй като преди имаше промяна на позициите, да сложа един и в блога ми, между другото линка към форума си седи от години там, все пак този форум го заслужава!
 
@Blinky , а дали можем да заложим на основните правила на гугъл? Повече и качествен текст (теми, коментари и др."? Една секция "Смях", "Вицове за програмисти" или друго трябва да даде малко сок.
 
@Blinky , а дали можем да заложим на основните правила на гугъл? Повече и качествен текст (теми, коментари и др."? Една секция "Смях", "Вицове за програмисти" или друго трябва да даде малко сок.
има вече такава животни и се казва off-topic. Има такъв раздел.
 
@Blinky , а дали можем да заложим на основните правила на гугъл? Повече и качествен текст (теми, коментари и др."? Една секция "Смях", "Вицове за програмисти" или друго трябва да даде малко сок.
Пич, ти да нямаш раздвоение на личността? В едната тема псуваш като дюлгерин качен на каруца, а тук приканваш за качествено съдържание o_O
 
Пич, ти да нямаш раздвоение на личността? В едната тема псуваш като дюлгерин качен на каруца, а тук приканваш за качествено съдържание o_O
В едната тема отговарям на путиноидни идиоти. В друга срещам читави хора. Не аз започвам личните сблъсаци. Просто гледам да ги завърша аз. :) В кенефа акам, в кухнята готвя.
 

Горе