Подкрепете ни!

От: Подкрепете ни!

Ако не бе темата, въобще нямаше да разбера за състезанието. Както и че колеги от форума участват в него.
 
От: Подкрепете ни!

Успех на всички предприемачи, участващи в класацията. Независимо дали са колеги от форума или лица, които чета с интерес, всеки заслужава уважение ;)
Благодаря за вота :)

Ако не бе темата, въобще нямаше да разбера за състезанието. Както и че колеги от форума участват в него.
Еми аз за първи път разбрах тази година за конкурса и на шега записах сайта.

Днес са излезнали номинираните сайтове по категории тук
За мен резултатите са нереални!
Не мрънкам за нашия сайт в категория ел. магазини, а като цяло, защото имам колеги, който също участват с техните сайтове и те са на същото мнение.. и все пак едва ли ще повлияем по някакъв начин на избора им вече.

Поздрави
 
От: Подкрепете ни!

Еми аз за първи път разбрах тази година за конкурса и на шега записах сайта.

Днес са излезнали номинираните сайтове по категории тук
За мен резултатите са нереални!
Не мрънкам за нашия сайт в категория ел. магазини, а като цяло, защото имам колеги, който също участват с техните сайтове и те са на същото мнение.. и все пак едва ли ще повлияем по някакъв начин на избора им вече.

Поздрави
Сега прочетох условията на конкурса. :twisted:
Яко меркантилна работа!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
От: Подкрепете ни!

Другата година спами по-упорито, може и да спечелиш ПРЕСТИЖНАТА НАГРАДА ; )
 
От: Re: От: Re: От: Подкрепете ни!

И с теб работим заедно, защо не си казал и преди, че участваш. Имаш едно гласче от мен.

И за да не изглеждам, че ги раздавам така, искам да кажа, че DimiTech.net е един от хубавите портали за IT новини в БГ.

Благодаря ти. Твоят глас значи много ;)

Много е хубав! За това получи и моя вот :) Аз не знам, защо колегата не отвори и той една тема, за да може повече хора да гласуват за него, както направихме с колегата Fozzy :)

Много благодаря за вота :)

Поздрави

Благодаря и на теб. Моето мнение е по темата е, че ако някой човек наистина е харесал сайта ми, ще гласува за него без аз да му казвам да го прави. Аз съм си пуснал една статийка в сайта и така вървят нещата. Не, че твоят подход е лош, просто аз така си ги виждам нещата ;)
 
От: Re: От: Re: От: Подкрепете ни!

Благодаря ти. Твоят глас значи много ;)



Благодаря и на теб. Моето мнение е по темата е, че ако някой човек наистина е харесал сайта ми, ще гласува за него без аз да му казвам да го прави. Аз съм си пуснал една статийка в сайта и така вървят нещата. Не, че твоят подход е лош, просто аз така си ги виждам нещата ;)

А според теб резултатите реални ли са на журито? :)
 
От: Подкрепете ни!

А бе пич, точно ти нямаш право да говориш и да задаваш такива въпроси, при положение, че се молиш на хора да гласуват за сайта ти, които не са купували и не са имали някакви взаимоотношения със сайта ти.
Пиши писмо на арменския поп и да спираме темата, утре сигурно ще ни караш да подписваме петиция да те вкарат в топ 3 в тоя конкурс. Сульо-пульо регистриран от 2012 година, ще ми казва да съм чел повече теми тук - приключвай темата.
 
От: Re: От: Re: От: Подкрепете ни!

А според теб резултатите реални ли са на журито? :)

Сега ги разгледах. Ако трябва да бъда честен, някои от избраните не ми харесват и бих избрал други, но вече са си решили хората. В манталитета на българите е да казваме, че всичко е нагласено, платили са си и т.н. Не искам да навлизам в темата.

Иначе да, за да ти отговоря на въпроса ще кажа, че някои от резултатите не ми изглеждат реални.
 
От: Re: От: Re: От: Подкрепете ни!

Сега ги разгледах. Ако трябва да бъда честен, някои от избраните не ми харесват и бих избрал други, но вече са си решили хората. В манталитета на българите е да казваме, че всичко е нагласено, платили са си и т.н. Не искам да навлизам в темата.

Иначе да, за да ти отговоря на въпроса ще кажа, че някои от резултатите не ми изглеждат реални.

Да, благодаря ти за отговора :)
 

Горе