Подкрепете ни!

От: Подкрепете ни!

готово! успех

Вашият глас беше потвърден.

Гласувайте за сайтовете отново!

Още 1 от мен. Даже видях и сайта на една позната. Добре, че сте пуснали цялата листа за грауване, че и на тях повогнах.

Имаш точка и от мен, успех със състезанието :)

имаш глас и от мен



Благодаря на всички гласували :)
Този конкурс ми напомня на сео олимпиядата където всички се бяхме обединили за победата :)

Поздрави,
 
От: От: Подкрепете ни!

Ще ви изведа на по бира :)
То стана студено вече за бира. Мисли за нещо с повече градуси :D
Имаш и моя глас, въпреки че библио са ми приятели.
Този бизнес с електронните книги в БГ е баси неблагодарната работа.
 
От: От: Подкрепете ни!

То стана студено вече за бира. Мисли за нещо с повече градуси :D
Имаш и моя глас, въпреки че библио са ми приятели.

Тогава за час с ром/коняк :D
Иначе ти можеш да дадеш гласа си за няколко сайта :)
Благодаря и поздрави
 
От: Подкрепете ни!

ще ударя и от вкъщи един два гласа
 
Re: От: Подкрепете ни!

Супер! Много благодарим :)

Ние да не вземем да те класираме, а? :) Дай боже....много ми се иска да спечелиш.

П.П: Абе има ли други участници там от форума? Ще ми е приятно и на тях да дадем по едно рамо.
 
От: Re: От: Подкрепете ни!

Ние да не вземем да те класираме, а? :) Дай боже....много ми се иска да спечелиш.

П.П: Абе има ли други участници там от форума? Ще ми е приятно и на тях да дадем по едно рамо.

Ами ние правим и силна кампания във фейсбук и мейл маркетинг на всички клиенти и се надяваме с помощ от предприемача да сме в топ 3 :)
Ако има и други колеги да пишат и да ги бутаме и тях :)
 
От: Подкрепете ни!

Че как ще гласувам за електронен магазин, без да знам повече информация за него, голямо стадо сте ей...
 
От: Подкрепете ни!

Че как ще гласувам за електронен магазин, без да знам повече информация за него, голямо стадо сте ей...

Темата е отправена към посетители на форума, които вече много добре познават онлайн магазина, хората, с които сме разменили вече доста опит и информация. А за случайно попадналите или негативно настроените - ДА ЧЕТАТ темите във форума, да взимат ползотворно участие, а не да се изказват неподготвени!
Освен това отварям тема във връзка с конкурса, а не да презентирам магазина си!

Поздрави,
ПП - И това с червената репутация, която ми даде ще се направя, че не съм го видял...
 
Re: От: Подкрепете ни!

Че как ще гласувам за електронен магазин, без да знам повече информация за него, голямо стадо сте ей...
@AlanFort, за мен е нужно да знам, че потребителя на форума свети в зелено. И за теб ще го направят, както и за мен. Нарича се задружно общество. Стадо са тези, които се водят по акъла на някой с някаква крива кауза. Тук да подкрепим потребител на форма е далеч от идеята за крива кауза. Аз лично не му мисля кой знае колко, когато става дума за помощ. Помагам до колкото мога и се надявам някой да се включи, за да засилим това. Както направихме със SEO олимпиадата. Получи се добре и някой от нас отнесе iPhone 4S. Това е. Няма много мисъл в това да направиш нещо добро. Просто го правиш или не. :)
 
От: Подкрепете ни!

Едно е seo състезание, друго е да се гласува за електронен магазин Блинкис.



Темата е отправена към посетители на форума, които вече много добре познават онлайн магазина, хората, с които сме разменили вече доста опит и информация. А за случайно попадналите или негативно настроените - ДА ЧЕТАТ темите във форума, да взимат ползотворно участие, а не да се изказват неподготвени!

Кои теми трябва да чета???????? И за кое да се изказвам неподготвен? Да не би да съм поръчвал от магазина ви, да не би да съм доволен от вас, 1 тема не съм видял твоя полезна, айде ако обичай не говори глупости.
 
От: Подкрепете ни!

@samba, следващия път когато пускаш подобна тема, сложи в резюмето - Подробна информация за сайта ( включително цвета на гащите на дизайнера ), Легенда на всички цъкчета, линкчета, бутончета, копченца, стелкички и звездички ( за да може нашите колегите да придобият представа за онлайн магазина ), качи и Общите правила ( все пак трябва да минат Юридическа експертиза ), много ти се моля и FAQ ( трудно заспивам, ако преди лягане непрочета едно две FAQ ), задължително качи малко ревюта от доволни клиенти ( все пак трябва да се докажеш пред обществото ) :lol: :cry: @samba силно се надявам, да разбереш поста ми и да не се обиждаш ;)
 
Re: От: Подкрепете ни!

Едно е seo състезание, друго е да се гласува за електронен магазин Блинкис.
Знам, така е. Каквото и да си говорим в момента е повече издребняване, отколкото нещо друго. :)

Виж, редно е да има едно ревю тук, поне за тези, които не познават потребителя и неговия бизнес. Но явно го е насочил към тези, които го знаят, както си и личи от поста му. Реално с предложеното от теб ще хване и другата част, тези които биха се колебали дали да си дадат гласа ей така. Тук критиката ти правилно отправена.

Аз мислех, че всеки или повечето гласували имат идея поне за потребителя. Готин е. Мога да потвърдя. Ама сега гласуваме за сайта му, а не за него. :)
 
От: Подкрепете ни!

Да, гласуваме не за блог или инфромационен сайт с информация, а гласувате за ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН, където има търговия, работи се с клиенти и т.н.. Хвърлихте се да гласувате без да знаете за какво гласувате.
R.radev - Смешен си, мухльо, не се бъркай там където не ти е работа.




НА МНЕНИЕ СЪМ,ЧЕ ПРИ ОНЛАЙН ТЪРГОВИЯТА - В ПОДОБНИ "КОНКУРСИ" ТРЯБВА ДА ГЛАСУВАТ САМО КЛИЕНТИ, КОИТО СА ПОРЪЧВАЛИ И ВЪОБЩЕ СА ИМАЛИ НЕЩО ОБЩО С МАГАЗИНА, А НЕ СОБСТВЕНИКА ДА СПАМИ НЕИСТОВО ИЗ ФОРУМИТЕ ДА СЪМ ГЛАСУВАЛ ЗА НЕГО, КАТО ЧЕ ЛИ СЪМ ПОРЪЧВАЛ ОТ МАГАЗИНА МУ И ЗНАМ ЩО ЗА СТОКА Е.

А като гледам конкурса и как се гласува за него, смешна работа...



Ако следвам логиката на конкурса, мога да си направя един магазин където да дерибедействам както си искам с клиентите, и само заради мега спама евентуално, който ще оспами нета чрез мейл и форум спам => мога да имам наградата за магазин => колко престижно, а пък дали тези гласували въобще някога ще поръчат от мен няма да ми пука => важното е, че ще си сложа на индекса похвала и инфо как съм спечелил конкурс за интернет магазин и някои заблудени мамчета ще си мислят,че магазина ми е супер престижен, нищо че не знаят как се печелят такива конкурси.



И самба, чакам отговор на това какво трябва да чета, че не ми стана ясно?
 
От: Подкрепете ни!

И колко хора от гласувалите сте си купували от тоя магазин някакъв артикул? 0?
Я пак?
 
От: Подкрепете ни!

Кои теми трябва да чета???????? И за кое да се изказвам неподготвен? Да не би да съм поръчвал от магазина ви, да не би да съм доволен от вас, 1 тема не съм видял твоя полезна, айде ако обичай не говори глупости.

Аз не съм указател, за да ти обяснявам кои теми да четеш. Както на мен са били полезни много потребители, така и аз съм бил полезен на тях. А да обиждаш хората, които гласуват, като ги наричаш "стадо" е доста недорасло и необмислено изкаване, при положение, че много от потребителите са запознати за какво гласуват, а останалата част са хора, които просто искат да помогнат, за което много им благодаря. Виждам, че много се вълнуваш от тази тема, благодаря ти за вниманието, което отдели, а сега изпии един валериан - недей да гласуваш - това не е препоръчително за теб, защото може да ти стане нещо.. да се обринеш, например :D

@samba, следващия път когато пускаш подобна тема, сложи в резюмето - Подробна информация за сайта ( включително цвета на гащите на дизайнера ), Легенда на всички цъкчета, линкчета, бутончета, копченца, стелкички и звездички ( за да може нашите колегите да придобият представа за онлайн магазина ), качи и Общите правила ( все пак трябва да минат Юридическа експертиза ), много ти се моля и FAQ ( трудно заспивам, ако преди лягане непрочета едно две FAQ ), задължително качи малко ревюта от доволни клиенти ( все пак трябва да се докажеш пред обществото ) :lol: :cry: @samba силно се надявам, да разбереш поста ми и да не се обиждаш ;)

Разбира се, че ти разбирам тънкия хумор :)
Благодаря за подкрепата!

@Аланфорт, стига разводнявал темата, ако имаш проблем с мен или сайта можеш и на лични да изразиш недоволството си.
 

Горе