Подкрепете ни!

От: Подкрепете ни!

Да, гласуваме не за блог или инфромационен сайт с информация, а гласувате за ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН, където има търговия, работи се с клиенти и т.н.. Хвърлихте се да гласувате без да знаете за какво гласувате.





НА МНЕНИЕ СЪМ,ЧЕ ПРИ ОНЛАЙН ТЪРГОВИЯТА - В ПОДОБНИ "КОНКУРСИ" ТРЯБВА ДА ГЛАСУВАТ САМО КЛИЕНТИ, КОИТО СА ПОРЪЧВАЛИ И ВЪОБЩЕ СА ИМАЛИ НЕЩО ОБЩО С МАГАЗИНА, А НЕ СОБСТВЕНИКА ДА СПАМИ НЕИСТОВО ИЗ ФОРУМИТЕ ДА СЪМ ГЛАСУВАЛ ЗА НЕГО, КАТО ЧЕ ЛИ СЪМ ПОРЪЧВАЛ ОТ МАГАЗИНА МУ И ЗНАМ ЩО ЗА СТОКА Е.

А като гледам конкурса и как се гласува за него, смешна работа...



Ако следвам логиката на конкурса, мога да си направя един магазин където да дерибедействам както си искам с клиентите, и само заради мега спама евентуално, който ще оспами нета чрез мейл и форум спам => мога да имам наградата за магазин => колко престижно, а пък дали тези гласували въобще някога ще поръчат от мен няма да ми пука => важното е, че ще си сложа на индекса похвала и инфо как съм спечелил конкурс за интернет магазин и някои заблудени мамчета ще си мислят,че магазина ми е супер престижен, нищо че не знаят как се печелят такива конкурси.



И самба, чакам отговор на това какво трябва да чета, че не ми стана ясно?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: Подкрепете ни!

Ние да не вземем да те класираме, а? :) Дай боже....много ми се иска да спечелиш.

П.П: Абе има ли други участници там от форума? Ще ми е приятно и на тях да дадем по едно рамо.

Аз също участвам в състезанието със сайта DimiTech.net, но пуснах реклама само в самото сайтче и в неговата страница във фейса, тъй като смятам, че за да може един човек да гласува за дадена сайт, трябва да е прекарал известно време в него и най-важното - да му е харесал.

Нищо лично към автора на темата, просто смятам, че това не е начина. Въпреки това има глас от мен :).
 
От: Подкрепете ни!

имаш още два от мен и за статистиката съм купувал от теб
 
От: Подкрепете ни!

Аз също участвам в състезанието със сайта DimiTech.net, но пуснах реклама само в самото сайтче и в неговата страница във фейса, тъй като смятам, че за да може един човек да гласува за дадена сайт, трябва да е прекарал известно време в него и най-важното - да му е харесал.

Нищо лично към автора на темата, просто смятам, че това не е начина. Въпреки това има глас от мен :).

Аз също съм пуснал реклама във фб и съм пратил мейл на всички клиенти, но никъде в самия сайт не пише, как може да агитираш потребителите да гласуват.
Имаш глас от мен и ти желая успех :)


имаш още два от мен и за статистиката съм купувал от теб

Благодаря!
Това за покупката го кажи на @Аланфорт... :)
Не мисля, че е престижен...но както и да е :)
имаш един глас от мен

Хах престижен, колко да е престижен :D :)
Благодаря за вота

Поздрави,
 
Re: От: Подкрепете ни!

И колко хора от гласувалите сте си купували от тоя магазин някакъв артикул? 0?
Я пак?
Аз нося 2 от неговите часовници и са супер добри. :) Даже съм и малко рекламно лице...хахахаха. :) Ето и снимка, ако не вярваш:

newky.png


Тъкмо да ме видите какъв съм ръб. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Подкрепете ни!

Браво, значи от толкова гласове тук, имаме 1 човек, който е купил нещо от теб, поздравления.
REAL POINT
 
От: Подкрепете ни!

Аз нося 2 от неговите часовници и са супер добри. :) Даже съм и малко рекламно лице...хахахаха. :) Ето и снимка, ако не вярваш:

newky.png


Тъкмо да ме видите какъв съм ръб. :)

Аз не знам за тази снимка как не си по иска хонорар :D
Браво, значи от толкова гласове тук, имаме 1 човек, който е купил нещо от теб, поздравления.
REAL POINT
Ти какво някаква статистика ли водиш, ако искаш можеш да ни станеш счетоводител хахахаха
 
Re: От: Подкрепете ни!

Аз не знам за тази снимка как не си по иска хонорар :D

Ти какво някаква статистика ли водиш, ако искаш можеш да ни станеш счетоводител хахахаха

Мога да бъда Кума-лиска, мога да бъда и Кумчо-вълчо. Всекакъв....важното е хонорар да има..... :) Шега естествено.
 
Re: От: Подкрепете ни!

Аз не знам за тази снимка как не си по иска хонорар :D

Ти какво някаква статистика ли водиш, ако искаш можеш да ни станеш счетоводител хахахаха

Мога да бъда Кума-лиска, мога да бъда и Кумчо-вълчо. Всекакъв....важното е хонорар да има..... :) Шега естествено.
 
От: Re: От: Подкрепете ни!

Мога да бъда Кума-лиска, мога да бъда и Кумчо-вълчо. Всекакъв....важното е хонорар да има..... :) Шега естествено.

Хонорара е най-важен според мен :)

Поздрави,
 
Re: От: Re: От: Подкрепете ни!

Аз също участвам в състезанието със сайта DimiTech.net, но пуснах реклама само в самото сайтче и в неговата страница във фейса, тъй като смятам, че за да може един човек да гласува за дадена сайт, трябва да е прекарал известно време в него и най-важното - да му е харесал.

Нищо лично към автора на темата, просто смятам, че това не е начина. Въпреки това има глас от мен :).
И с теб работим заедно, защо не си казал и преди, че участваш. Имаш едно гласче от мен.

И за да не изглеждам, че ги раздавам така, искам да кажа, че DimiTech.net е един от хубавите портали за IT новини в БГ.
 
От: Подкрепете ни!

Успех с конкурса. Имаш глас от мен. (Макар да не съм фен на конкурси с онлайн гласуване).
 
От: Подкрепете ни!

И с теб работим заедно, защо не си казал и преди, че участваш. Имаш едно гласче от мен.

И за да не изглеждам, че ги раздавам така, искам да кажа, че DimiTech.net е един от хубавите портали за IT новини в БГ.

Много е хубав! За това получи и моя вот :) Аз не знам, защо колегата не отвори и той една тема, за да може повече хора да гласуват за него, както направихме с колегата Fozzy :)

Успех с конкурса. Имаш глас от мен. (Макар да не съм фен на конкурси с онлайн гласуване).
Много благодаря за вота :)

Поздрави
 
Re: От: Подкрепете ни!

Много е хубав! За това получи и моя вот :) Аз не знам, защо колегата не отвори и той една тема, за да може повече хора да гласуват за него, както направихме с колегата Fozzy :)/QUOTE]
То е така, но не е редно, защото всички се предполага да спечелят чрез хора, които наистина са гласували за тях чрез разглеждане, ползване или някакви други набавени впечатления за сайта. Нали....в съответната категория, за която се отнасят. За това и всичко, което се манипулира малко дразни и другите участници. Това е. Някой го виждат като помощ, други като читване. Различни грешни точки. Няма нищо лично тук. :)

Но вярвам, че доста хора тук (гласували) са поне видели и преценили дали сайта заслужава техния глас. Аз лично така го направих и не вярвам някой да е наплескал ей така гласа си, даже дори и без да отвори сайта. :) Но това е само предположение.
 
От: Re: От: Подкрепете ни!

То е така, но не е редно, защото всички се предполага да спечелят чрез хора, които наистина са гласували за тях чрез разглеждане, ползване или някакви други набавени впечатления за сайта. Нали....в съответната категория, за която се отнасят. За това и всичко, което се манипулира малко дразни и другите участници. Това е. Някой го виждат като помощ, други като читване. Различни грешни точки. Няма нищо лично тук. :)

Но вярвам, че доста хора тук (гласували) са поне видели и преценили дали сайта заслужава техния глас. Аз лично така го направих и не вярвам някой да е наплескал ей така гласа си, даже дори и без да отвори сайта. :) Но това е само предположение.

Защо да не е редно? :)
Никой не караме на сила да гласува точно тук е тънкия момент, че всеки може да влезне в сайта да разгледа и да реши дали да гласува за него или не :) И да прав си, че е въпрос на гледна точка.

Поздрави
 
Re: От: Re: От: Подкрепете ни!

Защо да не е редно? :)
Никой не караме на сила да гласува точно тук е тънкия момент, че всеки може да влезне в сайта да разгледа и да реши дали да гласува за него или не :) И да прав си, че е въпрос на гледна точка.

Поздрави
Не бе не, не казвам, че на сила гласуват. Както споменах, всеки гласувал предполагам е отворил сайта (дали го е направил за другите в категориите не мога да кажа), разгледал го е и е гласувал. Това е нормалния път. Тук си ги помолил за помощ, което пак е ОК. Но други мислят, че пушваш малко повече, нещо което другите (или голям % от тях, но пак не знам) не го правят. Или поне не искат.

Въпрос на гледна точка са нещата. За това не искам да се сърдите, като не искаш да гласува някой, не го прави, даже може и да го направи на пост "защо не го гласувах за този сайт", нещо като ревю на сайта или защо ще гласуват за друг.
 
От: Подкрепете ни!

Успех на всички предприемачи, участващи в класацията. Независимо дали са колеги от форума или лица, които чета с интерес, всеки заслужава уважение ;)
 

Горе