Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

аз знам един на4ин с които може да изкара6 пари тот интернет несе изкарват много пари но се натрупват ако някои се интересува да ме намери скаипами е banker4eto57
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Здравейте за първи път се интерисувам от този начин за печелене на пари. Чета на ляво и на дясно ама нещо не схващам мойе ли няко да ми обясни на "Български" :) как да се захвана с тази работа.

П.П. ако може термините да не са много. Мерси
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Пич има много начини да изкарваш пари от интернет.Има много разяснения разгледай форума прави теми с различни въпроси и готово.Начини,които съм чувал за правене на пари от интернет: плащане за всеки клик или по точно PTC(paid to click site).Афилиейт програми-Плащат ти да промотираш техни продукти в своя уеб-сайт (с банер или текстов линк) и срещу всеки купен продукт чрез твоя линк ти получаваш комисионна с различни размери зависи от процента,който ти дава компанията.Друг начин програми като google adsense плаща ти за всеки клик,който е направен от сайта ти(Ти поставяш реклами в сайта за всеки кликнал на рекламката ти получаваш различно възнаградждение!Да ти кажа има много за обяснение и неможе да се събере в един коментар!Но ще видим другите ако имат време,че сега аз нямам да ти обяснят повече.Желая ти успех дано да вземеш някой,друг долар :)
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Колеги може ли и на мен някой да обясни, защото съм нов в този форум. Бих желал да ми пишете по Скайп : sparco-nos за да започна от самото начало. Също така и аз нямам 18 години, ( на 15 съм :D ) но имам голямо желание да започна.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Колеги може ли и на мен някой да обясни, защото съм нов в този форум. Бих желал да ми пишете по Скайп : sparco-nos за да започна от самото начало. Също така и аз нямам 18 години, ( на 15 съм :D ) но имам голямо желание да започна.

Здравей и добре дошъл тук. Еми няма проблем, но ще трябва да седнеш да почетеш малко тук във форума. Никой няма да седне от АБВ да те подготви, може да ти даде напътствия, но и ти трябва да знаеш за какво става дума като те води.

Моя съвет е да се завъртиш тук и да започнеш да четеш, ще намериш всичко, за това как могат да се правят пари онлайн. И само за протокола, имаме хора на твойта възраст, които изкарват пари онлайн. Така че сядай и чети, бате. Ако има нещо, ние сме си тук. Успехи. ;)
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Здравейте! Това е първия ми пост тук. Знам, че има много начини за изкарване на пари от интернет, но като тръгна и ми вика дай Visa :D
Така... по-точно на 15 съм и искам да си изкарвам пари от интернет, не знам никакви езици (за програмиране, иначе знам английски).
Някакви съвети ?

И без да знаеш езици за програмиране можеш да потръгнеш.

Аз съм почнал от глог бг.

Web Page Maker няма да ти е излишна. "Програма за създаване на HTML сайтове.

Сайтовете може да качваш на хиляди места.

Прочети малко за афф програмите в форума.

Колкото до годините, регваш се на името на някой родител. С НЕГОВО ЗНАНИЕ ЗЪДАЛЖИТЕЛНО! ! !

Изкарваш си една VISA ELECTRON от Банка ДСК.
5 лева струва да си изкараш картата. Вселки месец имаш такса за картата 1.25BGN .

Но няма смисал да си изкарваш карта преди да си изкарал $ отнякъде.

Ако мога да съм ти полезен с нещо пиши ЛС, тук има и скайпа ми и emaila ми.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Глупости говориш, разгледай внимателно по банките. В Райфайзен Банк, например, на мен не ми искат, нито месечна такса, нито такса за издаване. Плащам само някакви стотинки при теглене от банкомат.

П.С.: Говорим за Виза Електрон.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Еми не съм ползвал райфайзен досега, просто казвам какво ползвам и какво ми върши работа. Давам идеи на пича. А това коя банка ще избере той, си е лично негово решение. Но е хубаво че добави това за райфайзен и че няма никакви такси. Благодарности.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Здравейте и аз съм под 18 (на 14 съм :D) и така..и аз искам да печеля пари поне по-малко, и без това само на компа стоя някой дни :) ако може да ми дадете някакъв сайт че сега гледам CashFiesta и се чудя дали е лъжа? Даскалката по АЕ беше взела някви пари от там :) Мога да си направя блог или нещо друго ако трябва :) Благодаря предварително
 
Последно редактирано:
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Така ли те излъга учителката ти? Че са и платили. :) Тук имаме една категория "кофа", в нея има много по въпроса за CashFiest.

Препоръчвам ти да се позавъртиш тук и да видиш и прочетеш наистина как се изкарват истински пари онлайн. И не е логично човек без умения да изкарва пари в която и да е област, най-вече в интернет. ;) Говориме за пари, а не за центове и доларчета. Или казано на друг език - иска се знания, практика и усилия за това.

Искам да те поздравя, че си поел инициативата да правишпари онлайн, както и тук ще бъдеш толерирав в това ти начинание все повече и повече с времето. Успехи и очаквам да се засечем и в бъдеще тук в някоя тема. ;)
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Един съвет от човек минал по твоя път, НЕ се занимавай с ОНЛАЙН БИЗНЕС за сметка на купоните, дискотеките, кафетата, приятелите, гаджетата и т.н.

Не се лишавай от най-сладките години за сметка на няколко повече изкарани долара.

Занимавай се с онлайн бизнес за сметка на стоенето пред компютъра и телевизора.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Или даскалката е била голяма късметлийка, или е поредната балама, която си търси реферали...
Ако прекарваш повече време се ориентирай към програмирането или уеб дизайна. На 14 години едва ли ще имаш кой знае какъв мироглед към света, че да заинтригуваш хората(с това не целя да те обидя по никакъв начин!).
Просто научи нещо, независимо какво, вместо да си губиш времето с безполезни неща.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Ако искаш сериозно да се занимаваш с това,първо ти трябва добра идея как да изкарваш пари най-добре е с собствен бизнес (на името на родителите ти) напримерно ето ти идея научи се да програмираш на html това е програмен език за правене на уеб страници научава се лесно за 1-2 месеца усилено зубрене ще си про в html после си хостни един сайт в hit.bg безплатно от този сайт можеш да приемаш поръчки от хора и фирми който искат да им хостнеш сайт срещу определена сума и така
 
От: От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Ако искаш сериозно да се занимаваш с това,първо ти трябва добра идея как да изкарваш пари най-добре е с собствен бизнес (на името на родителите ти) напримерно ето ти идея научи се да програмираш на html това е програмен език за правене на уеб страници научава се лесно за 1-2 месеца усилено зубрене ще си про в html после си хостни един сайт в hit.bg безплатно от този сайт можеш да приемаш поръчки от хора и фирми който искат да им хостнеш сайт срещу определена сума и така
И той къде ще хостне сайтовете на тези "фирми"?
Пространството на hit.bg е 10 мб на сайт (май така беше..), а и не ми се вярва някоя "фирма" да иска сайта им да бъде хостнат там, и то на поддомейн.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Чета темата и гледам на всеки му е проблема картата Виза електрон, аз си изкарах такава карта още на 15 нз защо не ми изкаха да имам навършени 188)8)8)8)8)8), нямам никакви месечни или годишни такси, само плащам някакви стотинки за теглене от банкомат. Картата е към [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Сосиете Женерал Експресбанк[/FONT], може би в тази банка дават такава карта и на под 18.
 
Последно редактирано:
От: От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Чета темата и гледам на всеки му е проблема картата Виза електрон, аз си изкарах такава карта още на 15 нз защо не ми изкаха да имам навършени 188)8)8)8)8)8), нямам никакви месечни или годишни такси, само плащам някакви стотинки за теглене от банкомат. Картата е към [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Сосиете Женерал Експресбанк[/FONT], може би в тази банка дават такава карта и на под 18.

Същото е и в Райфайзен.
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Здравейте,

Лично аз имам едно предложение към всички, които досега са питали за начини за печелене на пари. Като гледам всички са доста амбицирани...
Според мен, най-сигурният и също така доста доходоносен начин за печелене от Internet е ако се работи като freelancer. Това ще рече, да работиш на свободна практика по различни оферти. Във freelance сайтове има обяви за всякакъв вид дейности- web design, програмиране (C++,C+ и т.н), работа с html, с Photoshop, с PowerPoint, работа върху flash обекти, писане на статии и още сумати и категории. :)
Най-известният сайт(където работя и аз) е www.getafreelancer.com
Ако има въпроси или някой иска още обяснения-драснете по един коментар тук или на ЛС.

P.S. Ще съм адски благодарен, ако хората желаещи да се занимавам с freelancig, се регистират от моят affliate линк. Сложил съм го в профила в поле "Visit homepage".
 
От: От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Аз се заинтересувах от това , я ми обясни по то4но за какво става въпрос :)
 
От: Под 18 съм и искам да изкарам пари от нета :)

Здравейте ! Аз съм нов тук и имам едно изгодно предложение за вас ако имате достатъчно търпение и нерви ест. Сайта се казва neobux.com ако се регистрирате моля пишете ме като реферат !! Благодаря предварително !
 

Горе