Поезия... Нестандартна услуга!

От: Поезия... Нестандартна услуга!

Абе...да не би да са ти хакнали червените минуси заради некадърната ти поезия...
Нали пише от кого е? я ги питай?

Между другото, освен че по диплома съм филолог, на мен ми плащат за писане, и то добре. Така че сигурно малко повече от теб разбирам от поезия. Точно затова и НЕ пиша стихове. :)*А когато по изключение пиша, гледам като съдържание да съм на нивото на масата - с тази разлика, че отбирам от рима и ритъм.*:(

А две от червените ми точки са именно защото в друга тема обърнах внимание на езика на един потребител с правата на свещена крава в този форум.

Не ме интересува кой ми ги е дал. Ясно ми е защо - защото някой така трупа самочувствие, като няма от какво друго.

Мен това ме забавлява. Пък щом като и двете страни са доволни, всичко е наред.*:D
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

На теб да не си ти платили за реклама на Предприемач? :lol:

Не правя за пари нищо, което не правя и без пари. Така че не - нито са ми платили, нито има вероятност да ми платят точно за Предприемач.*:)
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Много те моля, не почвай с титли, дипломи и уникални способности, че ще стане страшно:) Тука хората са много чувствителни на тази тема...:)

Между другото, освен че по диплома съм филолог, на мен ми плащат за писане, и то добре. Така че сигурно малко повече от теб разбирам от поезия. Точно затова и НЕ пиша стихове. :)*А когато по изключение пиша, гледам като съдържание да съм на нивото на масата - с тази разлика, че отбирам от рима и ритъм.*:(

А две от червените ми точки са именно защото в друга тема обърнах внимание на езика на един потребител с правата на свещена крава в този форум.

Не ме интересува кой ми ги е дал. Ясно ми е защо - защото някой така трупа самочувствие, като няма от какво друго.

Мен това ме забавлява. Пък щом като и двете страни са доволни, всичко е наред.*:D
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Кат надарен нудист на централен плаж...

А защо всички решихте, че съм ТОЙ и имам какво да си развявам??? И то при положение, че направо се обясних в любов на г-н Иванов!*:(
Впрочем, това, с което са ме надарили Бог (или д-р Енчев), се вижда и под скъсан чул!*:p
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

А защо всички решихте, че съм ТОЙ и имам какво да си развявам??? И то при положение, че направо се обясних в любов на г-н Иванов!*:(
Впрочем, това, с което са ме надарили Бог (или д-р Енчев), се вижда и под скъсан чул!*:p
Защо ми спамиш ти вогонската поезия, а?
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Между другото, освен че по диплома съм филолог, на мен ми плащат за писане, и то добре. Така че сигурно малко повече от теб разбирам от поезия. Точно затова и НЕ пиша стихове. :)*А когато по изключение пиша, гледам като съдържание да съм на нивото на масата - с тази разлика, че отбирам от рима и ритъм.*:(

А две от червените ми точки са именно защото в друга тема обърнах внимание на езика на един потребител с правата на свещена крава в този форум.

Не ме интересува кой ми ги е дал. Ясно ми е защо - защото някой така трупа самочувствие, като няма от какво друго.

Мен това ме забавлява. Пък щом като и двете страни са доволни, всичко е наред.*:D



Хафтеееееееееееееее?
Абе ти майне си чела "Мазна ода за свинята"?

Чети...забърши се със салфетки и после ела пак... да зееш...

Да се праи забележка за правопис в нета се счита за некултурно!
Щото тука е свободно и не важат правилата на дора габе и брат и, хосвен гат е фрапантен случая!
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Не правя за пари нищо, което не правя и без пари. Така че не - нито са ми платили, нито има вероятност да ми платят точно за Предприемач.*:)

Но би направила за пари нещо което правиш и за без пари?
А и за пари ще ти е по кеф?
Еми... ок-дай снимка и определи тарифата?
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

А защо всички решихте, че съм ТОЙ и имам какво да си развявам??? И то при положение, че направо се обясних в любов на г-н Иванов!*:(
Впрочем, това, с което са ме надарили Бог (или д-р Енчев), се вижда и под скъсан чул!*:p

за завършил фиологокаквобешетам... и пишещ статии за някой лев... услугите на бай Енчо по джоба ли са ти ?
А и за какво му е на един списвач да ползва подобни услуги ?
И изобщо ей за тва мразя женките!
същите са като негрите...
ГАТ ИМИЗНАСЯ СА РАВНИ, АМА ГАТ НЕ ИМ ИЗНАСЯТ ПАРАДИРАТ С РАЗЛИЧИЕТО СИ!
хем така - хем така... като усетят дебелия и почват се умилкват и да показват какви са...

А това дали си мис кро! или мис дил... ни е толкова през маракуята... колкото и на теб ти дреме дали ми е 7 санта или 8,5!
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Да се праи забележка за правопис в нета се счита за некултурно!

Личи си кое ти е болното място, ама не - изобщо не е ставало дума за правопис.*:)
А "Мазна ода за свинята" не съм чела - това твоята автобиография ли е?*:lol:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Хаха тук яко на поезия ви избива.Любов френска тва онова.Хубави думи,но не носят пари деа:)
 
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

и още малко :):
Няма да те гоня скъпа, из чаршафите покрити с твоя пърхут изобилен,
няма те търся сред мъглата от среднощните ти просълзяващи подпръцки!
Ще се крия във килера с труповете миши за да ме подмине мириса ти силен,
ще се гмурна в бидето с кафяви пръски за да му избягам на гъза ти гръцки.

Никога не ще забравя ласките ти мазни от които се обривах всяка нощ,
никога не ще отмия вкисналата пот от твоята космата суха слива!
Дори да тичам и със скоростта на светлината пак ще я усещам лоената твоя мощ,
дори очите да си избода с бормашина пак ще виждам как ме душиш с зурлата си миризлива.

Ще се предам на края, ще се оставя да ме целиш с превръзките си дамски втора употреба.
Ще се свлека в краката ти космати с аромат на развалени сепия, скумрия.
И ще моля аз за милост и пощада, потънал в лигите ти с цвят на жълта охра, д'еба!
И ще се покрия със гнойта от твоите безбройни пъпки, и като свиня сред твоите меса ще рия...
откъде го намери това бе човек, счупих се да се смея, няма да мога да заспя сега, хахаххаах :lol::lol:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Личи си кое ти е болното място, ама не - изобщо не е ставало дума за правопис.*:)
А "Мазна ода за свинята" не съм чела - това твоята автобиография ли е?*:lol:

Всъщност бях вдъхновен от подобни на теб женски твари... налични на тонаж в един друг форум дето ши си голяма работа.
Там така посредствени путита се мислят за турбо мажоретки и цвилят по цял ден в екстремно самозаблуждение.
Тук списвачи като теб са на килограм и мой да си ги наемеш за 5 лева на ишлеме...
Та нескъпа ми жено, не ми се прави на фолк звезда щото такива лейдита лайк ю ако приличаха на свят нямаше да пишат статийки за стотинки,
а щяха да правят свирки за левчета...
Та бай енчо си го виждала само по битивито...
и на снимка в някой от любимите ти весници с разтоварващи статийки и евтини кръстословици,
помагащи ти за закърпване на намачканото ти его.

Дори и мистър хиванов стихоплетеца би избягал с триста от любовното ти предложение!!!
 
Последно редактирано:
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

Върло сори за което! Тук защо няма едно човече, дето риве, та да го прасна няколко пъти? :-(((((

Обичаш да праскаш малки ревящи човечета и то по няколко пъти? - А те теб искат ли да те праскат или се налага да ги прилъгваш с ракия и туршия?
Труден е живота а?

Дотолкова си се унесла че бъркаш реалноста, а тя е груба и жестока към твари като вас, с измисленото и написаното от теб...
 
Последно редактирано:
От: Поезия... Нестандартна услуга!

КАКВИ СТЕ ВИЕ НЕ ЗНАМ - КАК МОЖЕ АЗ САМО ОТ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА ( БЕЗ ДА ЧЕТА ВЪТРЕ ПОСТОВЕТЕ МУ ) ДА МИ СТАНЕ ЯСНО, ЧЕ ТОВА Е ГЪЗОСЕР КУРЛАПАЕВ ( КРЪЧМАРЯ ) А ВИЕ 6 СТРАНИЦИ МУ СЕ ЛИГАВИТЕ, ДИРЕКТНО БАН НА ТОЯ МАНГАЛ.
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

И изобщо ей за тва мразя женките!
Очевидно е, че не ти върви с жените. Очевидно е и защо. Очевидно е, че без пари не можеш да си намериш жена, пък явно дори и за пари много-много не ти налитат. Дано поне да си намериш някой мъж!*:p

Е, аз пък не мразя мъжете, защото знам, че освен инфантилни комплексари като теб има и качествени представители на пола.

А ако искаш бате Енчо на партито за интелектуалния ти трети рожден ден, ще те черпя. Дори ако случайно нямах парите, щях да ги изкарам дотогава, защото има много време, докато достигнеш нивото на поне средностатистическо тригодишно дете.*:beer:
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

КАКВИ СТЕ ВИЕ НЕ ЗНАМ - КАК МОЖЕ АЗ САМО ОТ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА ( БЕЗ ДА ЧЕТА ВЪТРЕ ПОСТОВЕТЕ МУ ) ДА МИ СТАНЕ ЯСНО, ЧЕ ТОВА Е ГЪЗОСЕР КУРЛАПАЕВ ( КРЪЧМАРЯ ) А ВИЕ 6 СТРАНИЦИ МУ СЕ ЛИГАВИТЕ, ДИРЕКТНО БАН НА ТОЯ МАНГАЛ.

Не е Кръчмаря, знам кой е. Доколкото ми е известно, преди не е участвал тук. Не мисля, че някога пак ще се върне - дори и без бан.

Авторът на офертата е младо момче, чието най-голямо прегрешение е, че се опитва да изкара пари с нещо, което не умее да прави добре - както впрочем огромна част от хората във форума.
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

С това мнение само си мисля, че ти си друг акаунт на мръчмаря - вреш си носа навсякъде, неуспешни опити да ми философстваш + заяждане в моя тема, а тоя баннатия на 120 процента е кръчмаря с тия философски глупости и заяждания, нали ти казвам, или само той е кръчмаря, или и ти си кръчмаря, друг вариант няма!



А ТИ ПЪК ОТКЪДЕ ЗНАЕШ КОЙ Е КРЪЧМАРЯ ВЪОБЩЕ КАТО СИ РЕГИСТРИРАН СЕГА? НИКОГА НОВ ПОТРЕБИТЕЛ НЕ СЕ Е ЗАЯЖДАЛ ТАКА КАТО ГАЛФОН, КАКТО ТИ ГО ПРАВИШ, НИТО ПЪК СИ ВРЕ НОСА ДА ОБЯСНЯВА КОЙ КОЙ Е ( НЕОБИЧАЙНА АКТИВНОСТ { КРЪЧМАРСКА АКТИВНОСТ } МУ КАЗВАМ АЗ), ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ Е РЕГИСТРИРАН ОТ 2 ДНИ,


ЕЙ КРЪЧМО, ЩЕ ТЕ ИЗЛОВЯ АЗ....




ЕДИТ : ВЕЧЕ СЪМ СИГУРЕН, БАНИРАЙТЕ ГО ТОЯ МАНГАЛ, ПРАВЕТЕ МУ ОБИЧАЙНАТА ПРОВЕРКА И ГО БАНВАЙТЕ, ЗАЛАГАМ СИ ГЛАВАТА ВЕЧЕ, ЧЕ ТВА Е КРЪЧМАРЯ. ( ИНТЕРПРЕС )
 
Последно редактирано:
не е кръчмаря, има и друг ник тук - отново с една посрещната по подобен начин оферта, която изтри по същия начин. Действително е някакъв силно депресиран младеж с манията за писане на сценарии за американски студия.

Честно казано момчето явно не е чак толкова тъпо обаче има някакви доста сериозни проблеми и силно изявен комплекс за малоценност, който прелива в агресия. Нещо, което вече наистина му пречи да преодолее основния проблем. Можеше и да не го банват, явно обаче съвсем е изтървал контрола над себе си за да ядоса толкова блинки и кулайс.
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Хубаво, че имаш мнение, аз съм написал в горният пост как стоят нещата, ще разбереш по-късно, че съм прав.
 

Горе