Поезия... Нестандартна услуга!

Re: От: Поезия... Нестандартна услуга!

Хубаво, че имаш мнение, аз съм написал в горният пост как стоят нещата, ще разбереш по-късно, че съм прав.

само пояснение: аз не говоря за интерпреса, а за иванов
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

А ТИ ПЪК ОТКЪДЕ ЗНАЕШ КОЙ Е КРЪЧМАРЯ ВЪОБЩЕ КАТО СИ РЕГИСТРИРАН СЕГА?

Както вече споменах, не влизам от вчера тук, макар че се регистрирах едва вчера. Би трябвало на такъв заслужил потребител като теб да е известно поне това, че четенето НЕ Е само за регистрирани потребители.*:wink:

Освен това умея да си служа с търсачки. Пък и Кръчмаря не се подвизава само в този форум, засичала съм го и другаде.

Така че много добре знам кой е Кръчмаря и кой е поетът. Не са един и същи човек. Аз пък съм още по-друг човек. То си личи веднага, като човек прочете 2-3 поста - ако не е предубеден и не е жертва на теории за световна конспирация.*:)
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Уж поезия, а то пак старата песен на нов глас.
 
Последно редактирано:
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

много добре знам кой е Кръчмаря и кой е поетът.

Не е модерно вече да пишеш а себе си в трето лиц,единс число
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Очевидно е, че не ти върви с жените. Очевидно е и защо. Очевидно е, че без пари не можеш да си намериш жена, пък явно дори и за пари много-много не ти налитат. Дано поне да си намериш някой мъж!*:p

Е, аз пък не мразя мъжете, защото знам, че освен инфантилни комплексари като теб има и качествени представители на пола.

А ако искаш бате Енчо на партито за интелектуалния ти трети рожден ден, ще те черпя. Дори ако случайно нямах парите, щях да ги изкарам дотогава, защото има много време, докато достигнеш нивото на поне средностатистическо тригодишно дете.*:beer:

Виж... да те наречем условно госпожице Х... не по добре госпожице М ? нали Госпожице М е по добре...
АКО ЖЕНИТЕ ПРИЛИЧАХА НА ТЕБ... БИХ СЕ МОЛИЛ ДА НЕ МИ НАЛИТАТ ИЗОБЩО...
Колкото и пари да изкарваш няма да ти стигнат за да си оправиш уродливата снага и мутра и то дори ако докрор енчев ти направи 99% отстъпка от цените си!
Стига да не го е гнус да те докосва:) И да ти случайно нямаш парите за да ме черпиш и не вярвам че ще успееш да изкараш достатъчно, като гледам как живееш и на какво прилича творчеството ти...
Ако на мен ми е трудно да намеря жена... това означава че за теб ще е невъзможно да си намериш дори и куче което да те обича, а да не бяга квичейки като му кажеш КЪЧИ-КЪЧИ...

И СМЯТАЙ ЩОМ АЗ С НИВОТО НА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ НА ТРИГОДИШНО ДЕТЕ... УСПЯХ ДА РАЗБЕРА ЩО ЗА КРАВА... ПАРДОН ЩО ЗА СТОКА СИ, ТО ТОГАВА КАКВО ОСТАВА ЗА НОРМАЛНО ИНТЕЛИГЕНТЕН ЧОВЕК...

и ТОВА ЗА СКЪСАНИЯ ЧУЛ ЧЕ СЕ ВИЖДАЛО НА КАКВО ПРИЛИЧАШ...
НЕУВАЖАЕМА ГОСПОЖИЦЕ М - НЕ СКЪСАН ЧУЛ!!! АКО ЩЕ И НА БАТ ВЕРСАЧИ ДРЕХИ ДА ТЕ НАКИЧАТ И ТО С ЕДИН КАМИОНДА ТЕ ЗАСИПЯТ ОТГОРЕ ПАК ЩЕ СИ ЛИЧИ ЩО ЗА ТВАР СИ :)АКО ЖЕЛАЕШ ЗА В БЪДЕЩЕ ДА СЕ ПРАВИШ НА НЕЗЕМНА ХУБАВИЦА И ДА СИ ЛЕТИШ В ОБЛАЦИТЕ... ТО НАПРАВИ ТАКА ЧЕ ДА Е ТРУДНО ДА СЕ НАМИРА ИНФО И ТВОИ СНИМКИ В НЕТА...
БИЛ И ДАЛ ГОСПОД... ГОСПОД Е ПОВРЪЩАЛ И ПИЩЕЙКИ Е ИЗБЯГАЛ КАТО ТЕ Е ВИДЯЛ!

Ти не мразиш мъжете? - че как да ги мразиш? Аз мога ли да мразя ТРИГЪРДИТЕ КИРОНДИ ОТ СЪЗВЕЗДИЕТО БЕТЕЛГИУС? НЕ!!! НЯМА КАК, ЩОТО СА ТОЛКОВА НЕДОСТИЖИМИ ЗА МЕН, КОЛКОТО ЗА ТЕБ СА НЕДОСТИЖИМИ И МЪЖЕТЕ ОТ НАЩА СИ ПЛАНЕТА! Не мой да мразиш нещо дето само го сънуваш и гледаш по тиливизията :)

И в заключение?

ТИ СИ БЕДНА, ГРОЗНА, ДЕБЕЛА, БЕЗДАРНА И СИ ФАНАЛА ПАЯЖИНА ЩОТО НЯМАШ ПАРИ ЗА БАТЕРИИ...

И ТИ ИМАШ НАГЛОСТА ДА СЕДНЕШ ТУК И ДА ПЛЮЕШ ПО МЕН???? ЕБАТИ НАГЛОСТААААААААА ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ТИ СИ ЗА РАЗСТРЕЛ ПРОСТО ИЛИ ПО ДОБРЕ ЗА СМЪРТНА ПРИСЪДА ПО ИРАНСКИ!

И за да има върху какво да мислиш докато те сърбят хемороидите... щи са пофаля - имам повече от теб във всяко отношение - ум, пари, визия, живот...
Откъдето ида го погледнеш си прецакана :)
Ай довиждане и благодаря за кефа който ми достави да ти кажа всичко това :))))))))))))))))))))))))))
почти оргазъм...
А и жена ми която е около5 пъти полека от теб, и около милион пъти по красива, токущо ми сервира малки сладки пържени кифтенца :) ши си хапна сладко...
И ще и покажа твои снимки да СЕ ПОСМЕЕМ ЗАЕДНО :) аМА СЛЕД КАТО СЕ НАЯДЕМ ЗА ДА НЕ НИ СЕ ПРЕЦАКА АПЕТИТА... ЩОТО СИ СТРАШНО...
 
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

Както вече споменах, не влизам от вчера тук, макар че се регистрирах едва вчера. Би трябвало на такъв заслужил потребител като теб да е известно поне това, че четенето НЕ Е само за регистрирани потребители.*:wink:

Освен това умея да си служа с търсачки. Пък и Кръчмаря не се подвизава само в този форум, засичала съм го и другаде.

Така че много добре знам кой е Кръчмаря и кой е поетът. Не са един и същи човек. Аз пък съм още по-друг човек. То си личи веднага, като човек прочете 2-3 поста - ако не е предубеден и не е жертва на теории за световна конспирация.*:)


ДА ПОНЕЖЕ И НИЕ ОТДАВНА СМЕ В ИНТЕРНЕТА И ПОЛЗВАМЕ ГУГЛЕВ КОЛКОТО ИДА Е УЧУДВАЩО... СЪЩО ЗНАЕМ ЩО ЗА СТОКА СИ ТИ ...
И ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ СПИРА ДА ДАМ ЛИНК КЪМ СНИМКИТЕ ТИ Е ЧЕ КОЛКОТО И ДА СЪМ ГАДНО КОПЕЛЕ, ТО НЕ МОГА ДА ПРИЧИНЯ ТАКОВА НЕЩО НА СЪФОРУМЦИТЕ... ДОРИ И СНИМКИТЕ НА МАРТА ВАЧКОВА НА НУДИСКИ ПЛАЖ БЛЕДНЕЯТ ПРЕД ТВОИТЕ!!! А ОНОВА БЕШЕ БРУТАЛНО...

ТА АКО СЕ МИСЛИШ ЗА МНОГО ДОБРА, ТО Е ЗАЩОТО СИ БИЛА В ТАКИВА СРЕДИ ДОСЕГА...
Тук не сме ти комшиите от махалата. На село да си първа, не означава че в града ще си дори и сред средните...
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

А защо всички решихте, че съм ТОЙ и имам какво да си развявам??? И то при положение, че направо се обясних в любов на г-н Иванов!*:(
Впрочем, това, с което са ме надарили Бог (или д-р Енчев), се вижда и под скъсан чул!*:p

божееееееее СЪБУДИ СЕ БРЕ!!! СЪБУДИ СЕ НА КОЙ СВЯТ ЖИВЕЕШ ТИ ?
КАКВИ ДАРОВЕ КАКЪВ ЧУЛ ТИ НЯМАШ ЛИ ОГЛЕДАЛА У ВАС?
НЯМАШ ЛИ БЛИЗКИ И ПОЗНАТИ КОИТО ДА ТИ КАЖАТ КАК ИЗГЛЕЖДАШ НАИСТИНА?

КАК МОЖЕ ДА ЛЪЖЕШ ТОЛКОВА НАГЛО? БИЛИ Я НАДАРИЛИ... ТИ ПИКАЯ НА ДАРОВЕТЕ АЗ... УЖАС!!!
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Дайвайте кадрото на госпожата или поне ключови думи за чичо Гошо да си ги намерим сами, не ни мъчете повече
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

МИ НАПИШИ ГЕСЕР КУРУЛТАЕВ ( КУРЛАПАЕВ ) И ЩЕ Я ВИДИШ КВА Е ХУБАВА
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Абе тоя ГЕсер голяма звезда станал....Поезия,стихове,готварски рецепти...
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

БАНВАЙТЕ КРЪЧМАРЯ БЕ.........
interpres е КРЪЧМАРЯ ,банвайте го


аз го напраих червен днеска, вие си го върнахте зелен, евалааааа!
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

МИ НАПИШИ ГЕСЕР КУРУЛТАЕВ ( КУРЛАПАЕВ ) И ЩЕ Я ВИДИШ КВА Е ХУБАВА

Е къде видя снимка, на много места е срал но кадро не видях
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

БАНВАЙТЕ КРЪЧМАРЯ БЕ.........
interpres е КРЪЧМАРЯ ,банвайте го


аз го напраих червен днеска, вие си го върнахте зелен, евалааааа!


Не е кръчмаря...
потърси малко в гуглето и ще я видиш хубавицата
как навсякъде се хвали с фиологията си

и колко е нефотогенична..
щом се има за красавица..
а оная нудиската водеща е мис вселена пред нея...
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Дай нишан да е намерим убавицата не повтаряй едно и също
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Дай нишан да е намерим убавицата не повтаряй едно и също

Еее,ти са искаш да бРЪкаш в личните неща на ората..Нестаа така:)
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Урсула ряпа да яде

Mariana.jpg


Я до какво водят неуспешните операции за смяна на пола
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Убихте рибата с тази снимка:)
 
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

Урсула ряпа да яде

Виж файлът 2178


Я до какво водят неуспешните операции за смяна на пола

А защо всички решихте, че съм ТОЙ и имам какво да си развявам??? И то при положение, че направо се обясних в любов на г-н Иванов!*:(
Впрочем, това, с което са ме надарили Бог (или д-р Енчев), се вижда и под скъсан чул!*:p

Верно че дрехите и приличат на скъсан чул...
МОЛЯ ВИ НЯКОЙ ДА КАЖЕ С КАКВО Я Е НАДАРИЛ ГОСПОД И ДОКТОР ЕНЧЕВ - ЗА НЕПРОСВЕТЕНИТЕ НАЙ-ИЗВЕСТНИЯ ПЛАСТИЧЕН ХИРУРГ В БГ - ОНЯ ОТ БАНЕРИТЕ КРАЙ ПЪТЯ АКО СТЕ ВИЖДАЛИ - с яките мацки... и не само :) http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYY2DFQzFBas7MvOsAasYJ16RbqDKsqYSFRXFCjkqC98cf6_tA5g
 
От: От: Поезия... Нестандартна услуга!

ДОРИ И СНИМКИТЕ НА МАРТА ВАЧКОВА НА НУДИСКИ ПЛАЖ БЛЕДНЕЯТ ПРЕД ТВОИТЕ!!! А ОНОВА БЕШЕ БРУТАЛНО...
:D :D :D :D Спасете косатките! :D :D
 

Горе