Поезия... Нестандартна услуга!

От: Поезия... Нестандартна услуга!

Ей верно може да не е гъзосера тва... ама пък много си приличат по характер, направо са се намерили, не си представям ако тия изроди се сродят какво прасе ще се пръкне като бебе
http://interpres.org/ - и с тоя сайт тръгнала на мен да ми се заяжда в темата ми... божее... АМУН достатъчно я нареди
http://blog.superhosting.bg/wp-content/uploads/2010/12/Mariana.jpg


А КАЖЕТЕ КОЙ Я НАПРАВИ ТАЯ СВИНЯ МАЙКА ЗЕЛЕНА, СЛЕД КАТО ВЧЕРА Я НАПРАВИХ ЧЕРВЕНА И НЯКОИ И УДАРИХА 2-3 ЗЕЛЕНИ РЕПУТАЦИИ?
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

А КАЖЕТЕ КОЙ Я НАПРАВИ ТАЯ СВИНЯ МАЙКА ЗЕЛЕНА, СЛЕД КАТО ВЧЕРА Я НАПРАВИХ ЧЕРВЕНА И НЯКОИ И УДАРИХА 2-3 ЗЕЛЕНИ РЕПУТАЦИИ?

Някой с бая паур ще я е озеленил, защото и аз и боднах едно червено в същата тема... може и повече от един човек да е! Да се покаят публично веднага ...:)
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Тая се заклевам, че няма да я опуснем! Призовавам ви - хранете ги до дупка такива, че като направят малко повече мнения и после трудно ще ги изгоним.
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Някой с бая паур ще я е озеленил, защото и аз и боднах едно червено в същата тема... може и повече от един човек да е! Да се покаят публично веднага ...:)

Тая е лицемер бре...
Виж кака се прави:
Ама съм момиче... и съм си сложила силикон при доктор енчев...
и през скъсан чул ми се виждат даровете от бога... бля бля...
кой знае какви ги е дрънкала още
А ЧЕКИДЖИИ БОЛ - ВСЕ Е ИЗЛЪГАЛА НЯКОЛКО ДА Я ОЗЕЛЕНЯТ!!!

като взе да ги разправя тая тия работи и веднага я усетих що за стока е...
Тя е завършила фиология и и плащали много за статии да пише...
тя е вип бе еййййййййййййй не мой си я позволите!
Мой да е някаква дружка на тоя със нестандартната услуга...
пасват си като гледам
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Оня ден даваха по дискавърито за някакъв затвор...
как идва някакъв нов и почва да скача на старите муцуни
за да се сдобие с популярност...
и тая така ама във форумен стил
си вика
ши фана да наддумам някой отворко от ретро маймуните и ши стана секс звездата на форума...

Ма не е гледала докрай серията... че там обясниха че такива ербапи се оказват неочаквано по гръб с разбити детски илюзии.

Сега ши почне да мрънка на админите да я изтрият ида и махнат линковете към фото сесиите:)
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Сега ши почне да мрънка на админите да я изтрият ида и махнат линковете към фото сесиите

Няма нужда. Исках да докажа, че на някои човекоподобни (амуни) в този форум IQ-то е по-ниско от телесната температура. Благодаря на всички, които ми направиха услуга и се включиха в експеримента.

AMOUN, ама ти наистина не можеш да понесеш мисълта, че на мен изобщо не му пука за мнението на дребна анонимна душица като като теб? Извинявай, ако прекалено съм те травмирала и сега трябва да ходиш два пъти по-често на психоаналитик! Но се надявам, че има кой да ти плаща таксите - като на социално и интелектуалн слаб. ;)

А за писане ще си говорим пак, когато тройният ти сайт спечели поне толкова фенове, колкото едноличният блог на котката ми. :)

Имаш поне още пет дни да ръсиш глупости на спокойствие. Защото през седмицата някои, които го можем, работим, а не киснем във форуми, та дано някой ни подхвърли жълти стотинки от съжаление.
 
Re: От: Поезия... Нестандартна услуга!

поне толкова фенове, колкото едноличният блог на котката ми. :)

Вася? Ти ли си? Контакти с мъртвите ли имаме? :D
Само остава да кажеш, че котката ти сама си списва статиите.
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Хахахах, империята отвръща на удара :D :D :D
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

Няма нужда. Исках да докажа, че на някои човекоподобни (амуни) в този форум IQ-то е по-ниско от телесната температура. Благодаря на всички, които ми направиха услуга и се включиха в експеримента.

AMOUN, ама ти наистина не можеш да понесеш мисълта, че на мен изобщо не му пука за мнението на дребна анонимна душица като като теб? Извинявай, ако прекалено съм те травмирала и сега трябва да ходиш два пъти по-често на психоаналитик! Но се надявам, че има кой да ти плаща таксите - като на социално и интелектуалн слаб. ;)

А за писане ще си говорим пак, когато тройният ти сайт спечели поне толкова фенове, колкото едноличният блог на котката ми. :)

Имаш поне още пет дни да ръсиш глупости на спокойствие. Защото през седмицата някои, които го можем, работим, а не киснем във форуми, та дано някой ни подхвърли жълти стотинки от съжаление.

Колко си зле..... леле колко си зле.... и как ти се дръпна лайното :) Експеримент била правила... Другия път ще кажеш усмихнете се скрита камера...
Експеримент си направи с разделното хранене или с на дюкам теориите! Ти като дебела тинейджърка която се е обяснила в любов и отсреща я е посрещнало само съжаление и подигравка. Ама аз се майтапех... само експеримент си правех.... Така е като ти покажат къде ти е дупката- ЗАВИРАЙ СЕ В НЕЯ И ТРАЙ :)
Ти си ме била травмирала? - да наистина се травмирах като видях снимките ти... Иначе си едно нищо- КРЪГЛО ЗЕРО - както вика оная :) Нищо си... дебело и грозно нищо - за мен си като крайпътно дърво.... дебееееело дърво и грозно :)минаваш и заминаваш и си поредното от останалите хиляди дървета... няма да оставиш спомен. Но ти си научи урока и вече знаеш където батковците си мерят пишките, да не си показваш дупето! /говоря примерно, щото при теб не става дума за дупе а за гъзище/ :)

РАЗМАЗАХ ТЕ КУКУМИЦИНКЕ - РАЗМАЗАХТЕ КАТО ПАДАЩ МЕТЕОРИТЕН СПЪТНИК, ОХРАНЕНА ОВЦА... Уж си про? А така като ти гледам слабите възможности... за чеп за зеле не ставаш...
НЯМАШ ВИЗИЯ, НЯМАШ ТАЛАНТ... Имаш си само наднормено тегло, злоба, завист и 400 лева доход на месец. Надявам се да си свикнала с това което имаш, щото така като те гледам, не се очертава нещо в скапания ти живот да се промени, поне до погребението... после... после не знам, може дати заковат криле и да те метнат в някой фургон да плашиш малките ангелчета...
 
От: Поезия... Нестандартна услуга!

А за писане ще си говорим пак, когато тройният ти сайт спечели поне толкова фенове, колкото едноличният блог на котката ми. :)

Имаш поне още пет дни да ръсиш глупости на спокойствие. Защото през седмицата някои, които го можем, работим, а не киснем във форуми, та дано някой ни подхвърли жълти стотинки от съжаление.

Излагаш се... Честно излагаш се... не че ми пука за теб, но ми е под нивото да показвам на такива като теб че не разбират нищо, а се мислят за прота.
Какви фенове на опиканата ти котешка страница бре?
ти имаш 150 посещения общо на всичките си миризливи сайтове ? и то 90% от тях са влезли по погрешка щото гогле те е изкарал напред на една ума дето нема нищо общо със сайта ти.
Които имат визия на сайт на 11 годишно СЛЯПО момиченце.
КЪДЕ СЕ МЕРИШ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА...? АБЕ ЗАВРИ СЕ В НЯКОЯ ДУПКА ЗА ДА НЕ ТЕ ГЛЕДАТ ХОРАТА И СИ ЧАКАЙ КРАЯ БРЕ? ЩО ТРОМОЗИШ НАРОДА С ПРИСЪСТВИЕ?

И да ходи бачкай за жълти стотинки.... щом ти се налага. На мен ми остават още 7 дни от платената отпуска и после се връщам пак да се гърча...
8)8)8):wink::wink::wink:
 

Горе