Поздрав за Бърнито и Норта.

От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Хайде, сега те оставям сам с несгодите ти, аз отлитам...8)
Това с отлитането го чух преди десетина дни от един доктор на науките,явно превантивно го използвате,само че оставяте smell trails ;)
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Ха сега де, с какво съм се е****л ?
Точно от мен да се ебавам с народа малко ми е трудно , но щом казваш. Иначе, ако намекваш за темата на банките ти сам виждаш какво става аз не казвам нещо което не е реално.
Колажите ти не ги гледам, но да се е****те със страховете на бедния народ ми идва в повече.
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Той кула, ще се появи по някое време. :lol:
Това с отлитането го чух преди десетина дни от един доктор на науките,явно превантивно го използвате,само че оставяте smell trails ;)
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Аха, сега и хората които искат да си изтеглят парите са платени!?
Уникални сте просто :lol:
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Братле, нещо бъркаш темите?
Аха, сега и хората които искат да си изтеглят парите са платени!?
Уникални сте просто :lol:
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Коментарите са ми към пост 16 и 17, не ги бъркам
 
добре две неща преди доста време писах за картинките да ги махнем гласувахте да си остант


както едната страна пуска картинки за гея и никой не ги обижда така и другата трябва да може да пуска и да не ги обижда ... изтрих едно мнение в началото с обиди и едно мнение което го цитираше понеже иначе нямаше да има смисъл да трия ....

та моля с респект уважени и без да се чуствате засегнати от картинките те са за забавлени... и двете страни са пуснали така че трябва да са доволни
 
От: Re: Поздрав за Бърнито и Норта.

А, братле, при бай ти дан няма нищо общо с политиката, той тества дали схемата с банките ще сработи и при мен, ама то така е като има набрана огромна злоба.
добре две неща преди доста време писах за картинките да ги махнем гласувахте да си остант


както едната страна пуска картинки за гея и никой не ги обижда така и другата трябва да може да пуска и да не ги обижда ... изтрих едно мнение в началото с обиди и едно мнение което го цитираше понеже иначе нямаше да има смисъл да трия ....

та моля с респект уважени и без да се чуствате засегнати от картинките те са за забавлени... и двете страни са пуснали така че трябва да са доволни
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Лошия Бойко трябва да се връща да оправя жалката ни затънала държавица изправена пред поредна национална криза след БСП управление. Как може да сте толкова слепи ?
Колко кризи и грешки трябва да направят тези хора , че да видите , че с тях не става ?
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Някои май плачат за твърда ръка и спец акции, други риват за свобода и димокрация, пък трети сакат кът не им помагат, поне да не им пречат в мъндахерцането
 

Горе