Поздрав за Бърнито и Норта.

uni-web

Well-Known Member
attachment.php


[video=youtube;2_O4E-23C0g]https://www.youtube.com/watch?v=2_O4E-23C0g[/video]
 

Прикачени файлове

  • boki4a.jpg
    boki4a.jpg
    56.5 KB · Преглеждания: 64
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Уни,аз много се смях на това:
[video=youtube;Ig-mZVny8so]https://www.youtube.com/watch?v=Ig-mZVny8so[/video]
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Опонирай с аргументи,не с обиди.
Опонира се с аргументи, когато има аргументи отсреща, сещаш ли се? ;) В случая няма такива, а малоумно отворена тема, с още по-малоумно първо мнение и аз само оценявам автора, адекватно на изявата му :)
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Опонира се с аргументи, когато има аргументи отсреща, сещаш ли се? ;) В случая няма такива, а малоумно отворена тема, с още по-малоумно първо мнение и аз само оценявам автора, адекватно на изявата му :)
След като темата е поздрав,логично е да е вложено чувство за хумор.Обидите са излишни във всяка една тема,включително и тази.
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Не се занимавай с този, той е уникален случай по-скоро бих си говорил с бърнито и норта от колкото с този набеден уебмастер. ;)
Опонирай с аргументи,не с обиди.
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Казах ти остави го, той е в цикъл, че отнесе банана няколко пъти, а и като гледам е напът за поредния. Зарежи го.
След като темата е поздрав,логично е да е вложено чувство за хумор.Обидите са излишни във всяка една тема,включително и тази.
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Прав си,оня ден някой си беше направил селфи и се опита да ме тагне,в някаква снимка с камъчета... :lol:
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

След като темата е поздрав,логично е да е вложено чувство за хумор.Обидите са излишни във всяка една тема,включително и тази.
Да де, вложено е ,аз също влагам, всеки си има различен хумор, моят е малко черен в случая, а и основан на всеизвестни факти, разпостранени от самия поздравяващ ;) Аз обличам тези факти в хумор. А от кога фактите станаха обиди? ;)
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Не се занимавай с този, той е уникален случай по-скоро бих си говорил с бърнито и норта от колкото с този набеден уебмастер. ;)
Набеден уебмастър си ти, писах ти и в другата тема, че аз никога не съм имал претенции да съм , ти ги имаш, но хич не ти се получават нещата и извода е ясен - кой ли е набеден? ;)
И въобще не съм в цикъл, напротииив :) Забавлявам си се в петък с карикатури като теб, та ти си уникален демотиватор бре :lol:, не си губи времето със загиналите ти сайтчета, а направи един с демотиватори - с твоя снимка и твои изказвания тук, ще избиеш рибата :D Много е важно да пляскаш запетаите както ти си знаеш - така ще имаш и 100% уникално съдържание :lol:
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
attachment.php

Набеден уебмастър си ти, писах ти и в другата тема, че аз никога не съм имал претенции да съм , ти ги имаш, но хич не ти се получават нещата и извода е ясен - кой ли е набеден? ;)
И въобще не съм в цикъл, напротииив :) Забавлявам си се в петък с карикатури като теб, та ти си уникален демотиватор бре :lol:, не си губи времето със загиналите ти сайтчета, а направи един с демотиватори - с твоя снимка и твои изказвания тук, ще избиеш рибата :D Много е важно да пляскаш запетаите както ти си знаеш - така ще имаш и 100% уникално съдържание :lol:
 

Прикачени файлове

  • detsata.jpg
    detsata.jpg
    32.7 KB · Преглеждания: 36
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
attachment.php
Браво ! Адмирирам решението ти да се "изказваш" без писане на текст, време беше да спреш да се излагаш :D
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Това ли е темата за поздрави?

Поздравявам всички претприемачи със песента на Abba - Money, Money, Money!
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Ти не разбра ли , че ми е през оная работа за мненията и вижданията ти?
Иначе давай може да минеш през всичките ми теми и да плюеш, въпреки, че в повечето просто няма да си адекватен, ама кво да се прави такъв е живота.
Браво ! Адмирирам решението ти да се "изказваш" без писане на текст, време беше да спреш да се излагаш :D
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Абе тия гербаджии къде са?
Да не се редят пред банките по поръчка на тиквун, за да всяват паника сред народа ?
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Май , май :)
Абе тия гербаджии къде са?
Да не се редят пред банките по поръчка на тиквун, за да всяват паника сред народа ?
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Вие сте уникални тъпанари
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Що, не ти допада колажа ми ли?
Вие сте уникални тъпанари
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Колажите ти не ги гледам, но да се е****те със страховете на бедния народ ми идва в повече.
 
От: Поздрав за Бърнито и Норта.

Ти не разбра ли , че ми е през оная работа за мненията и вижданията ти?
Иначе давай може да минеш през всичките ми теми и да плюеш, въпреки, че в повечето просто няма да си адекватен, ама кво да се прави такъв е живота.
Там е работата, че съм напълно адекватен и това ти бърка в ... и ти пука ;) Иначе щеше да си млъкнал до сега :)
А какво е плюене според теб? Твърдя неистини за теб , клеветя ли? Кое от твърденията ми е неистина? Че си тотално скаран с българската граматика и постоянно слагаш запетаи там, където въобще не им е мястото? Че не знаеш кога се пише "в" и "с" и кога "във" и "със" и т.н.? Че сам казваш как всичките ти сайтове са умрели и орева форума как някой ти е виновен? Това ли са неистини и плюене - да ти напомням провалите и неграмотността?? И това го наричаш плюене, завиждане и злоба :lol:
Хайде, сега те оставям сам с несгодите ти, аз отлитам...8)
 

Горе