Поздрав за целия форум от Тадж Махал :)

?!? май сгреши сайта... това е за фейсбоклук...
По-добре кажи защо си там.. в случай, че е нещо впечатляващо де...
 
Добрутро!
По едно кафенце за всеки.

Кофи тайм.jpg
 
?!? май сгреши сайта... това е за фейсбоклук...
По-добре кажи защо си там.. в случай, че е нещо впечатляващо де...

Щото теми и снимки стил "Кое ще се напълни първо?" са много на място? Стига с този двоен стандарт, поне веднъж не хейти, бе егати... ццц

Колкото до "нещо впечатляващо" предполагам за теб това е да напуснеш границите на България. Иначе, съм по работа в Индия за 2 седмици.
 
Благодарим! И гледай да не настъпиш някоя крава по опашката... :)

Това е най-малкото. Да оцелееш по пътищата си е истинското изпитание. Ако някой, който кара кола в България опита да кара в Индия ще се побърка на 10тата минута...
 
Щото теми и снимки стил "Кое ще се напълни първо?" са много на място? Стига с този двоен стандарт, поне веднъж не хейти, бе егати... ццц

Колкото до "нещо впечатляващо" предполагам за теб това е да напуснеш границите на България. Иначе, съм по работа в Индия за 2 седмици.
Еми по-добре е, защото аз ако искам да гледам тажд махал мога да използвам ютуб. Ти все едно си отишъл на луната... в кенефа като идеш си направи 10 снимки, нищо че от луната има по-малко :confused:
 
Къв тоя скамерски сайт, глей къде ме препрати
Screenshot_2016-12-18-09-04-42.png
Приличат ли си със нашите цигани или са по черни?
 
В Индия, доколкото знам, използват клаксона на колите за всяко едно действие и е направо лудница - като мравки са.
 
В Индия, доколкото знам, използват клаксона на колите за всяко едно действие и е направо лудница - като мравки са.

Точно. Клаксони, светлини... Буквално не знаеш откъде и как може да изскочи някой. Колела, моторчета, рикши, триколки, камиони, бусове, каруци - всичко има по много.
 
Да отидеш в страната на Буда и йога по бизнес - какво разхищение на възможности. Отивай в някой ашрам, money - сега е моментът за просветление. Стига с тия пари! Никой не ги е отнесъл в отвъдното. Завиждам ти благородно, обаче. ;)
Успешни бизнес начинания, все пак. То се знае, че духовно няма да се обогатиш там, а само финансово. :)
 
Да отидеш в страната на Буда и йога по бизнес - какво разхищение на възможности. Отивай в някой ашрам, money - сега е моментът за просветление. Стига с тия пари! Никой не ги е отнесъл в отвъдното. Завиждам ти благородно, обаче. ;)
Успешни бизнес начинания, все пак. То се знае, че духовно няма да се обогатиш там, а само финансово. :)

Дори и с тази цел посещението в Индия отваря очите за много неща от живота - бедност, богатство, сегрегация, класово разделение, смирение, робство и свобода, манталитет, индоктринация. При първото ми посещение в Индия нещата ме удариха като с мокър парцал, но сега при третото си посещение, доста са ми се променили вижданията и впечатленията, които изграждам. Колкото до Йогата, преди време практикувах Кундалини, но не ме грабна някак... Може би ми е още рано да се отдам на духовното и ми трябва още малко житейски опит и разбиране за нуждата и ползите... Ще видим :)
 
в Индия за 2 седмици
Купи малко домати, зрели чушки и подобни зеленчуци, дето могат да им се вземат семената и донеси, моля.
Ама не от техния Карфур, а от малките пазарчета.
Че в хиперите и те продават хибриди за търговия. :D

Ще е интересно да споделиш тук снимки и впечатления.
 
Купи малко домати, зрели чушки и подобни зеленчуци, дето могат да им се вземат семената и донеси, моля.
Ама не от техния Карфур, а от малките пазарчета.
Че в хиперите и те продават хибриди за търговия. :D

Ще е интересно да споделиш тук снимки и впечатления.

Ще видя какво мога да направя за семената. Надали ще взема зеленчуците, а директно семената им. Не гарантирам, обаче. :) Снимки и впечатления мога и от предните пъти, които съм бил в Индия да споделя, ама то си е доста. Като се върна може да запълня тази тема с повече инфо.
 
Cool ;)
 
Купи си по модерен телефон с качествена камера , че това клипче много пикселирано.

Слушам!!! Важен е модерният телефон с по-качествена камера. Все пак като вдигна на позвъняване, напиша смс или имейл няма ли 15mp камера нищо не става...
 

Горе