Покажете Десктопа си :)

От: Re: Покажете Десктопа си :)

Ха-ха. Аз правя абсолютно същото. Даже и папката се казва декстоп.

аз пълня докато се напълни десктопа и почнат да се натрупват едно върху друго от само себе си... след това архивирам в папка с месец и година като се натрупат такива папки ги местя в една папка кръстена декстоп ако не си спомням като ми трябва нещо кога съм работил по даден проект ползвам търсачката старя се да си кръщавам подробно както променям тайтълите във форума :)

картинка няма да пускам щото е убунту 11 с класическия интерфейс че новия ми беше некомфортен нещо.... нищо особено... работен комп
 
Срам, не срам, ще покажа и моя:

leonardo.jpg
 
Re: От: Re: Покажете Десктопа си :)

Това да не е само част от екрана или това е десктопа ти от 2004-та?

Не ми остава време да го преинсталирам, пък и много ме мързи :)
 
От: Покажете Десктопа си :)

Как може да тургате папки на десктопя си?
Яз ползвам Тотал Командър и папките на проектите са заковани в табове.

СКрийн не показвам понеже е равносилно да ви дам да преснемете най-тайната разработка на НАСА :) .
 
От: Покажете Десктопа си :)

Как може да тургате папки на десктопя си?
Яз ползвам Тотал Командър и папките на проектите са заковани в табове.
И аз го ползвам, но шорткътът на десктопа е по-бърз от него.
 
От: Re: Покажете Десктопа си :)

аз пълня докато се напълни десктопа и почнат да се натрупват едно върху друго от само себе си... след това архивирам в папка с месец и година като се натрупат такива папки ги местя в една папка кръстена декстоп

Така е, но при мен е около 2 пъти на седмица, 3, ако съм в почивка.
tovame ustroiva.jpg

еми да,
това от ляво се сменя постоянно, има разни иконки дето още не съм ги прехвърлил, бялото... какво бяло?
Свалил съм си и няколко книжки, ама стигам до някоя друга страничка на ден и айде пак работа...
 
От: Покажете Десктопа си :)

Можеш ли да кажеш откъде се сдоби с bookmarking demon-а. При желание, разбира се.
Незнам дали има такава тема, но в повечето форуми в който съм писал на времето, е имало.. :)

Та.. Аз ще започна първи

 
От: Покажете Десктопа си :)

Можеш ли да кажеш откъде се сдоби с bookmarking demon-а. При желание, разбира се.
Разбира се.

Bookmarking Demon (affiliate)

плащаш 147.00$ И е твой, за цял живот + доживотни ъпдейти :p
 
Re: От: Покажете Десктопа си :)

Разбира се.

Bookmarking Demon (affiliate)

плащаш 147.00$ И е твой, за цял живот + доживотни ъпдейти :p
- ще преместя темата (разделя) защото ще стане много голяма за този медон. И на мен ми е интересн като софтуер.

А някой има ли го, доволен ли е? И предлага ли комплексни неща, освен казаното в сайта?

Има много инфо за него, но предпочитам човек работещ с него да даде мнение. По-сортирана е информацията и по-лесно я поднася. ;)
 

Горе