Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

На мен това ми казва скайп
[17:25:15] *** Genesis не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.
***
Е мейла ми дава че е невалиден.Може ли да пратите анализа тук на лични.Благодаря за което.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Напиши е-maila пак, само че махни растоянието между @ и gmail.com..... сложил съм го, защото форума не ми дава да пиша e-mail-и в коментари още.


На мен това ми казва скайп
[17:25:15] *** Genesis не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.
***
Е мейла ми дава че е невалиден.Може ли да пратите анализа тук на лични.Благодаря за което.
 
Последно редактирано:
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

thespiderempire[at]gmail[dot]com
 
Последно редактирано:
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Няма ли да е по-полезно, ако анализите се публикуват тук, за да може и останалата част от аудиторията да има преки наблюдения върху тях, а не само отзиви?
Мисля си, че по този темата ще е много по-полезна
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Аз търпеливо си чакам :)
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Здравейте на всички съфорумници!
Наскоро открих този форум и реших да ви дам всичко, което мога.

Аз се казвам Любо.

Любо, това само за магазини ли става? Ако не, и ти се занимава виж www.bgstreet.co.uk
Има ужасно много за оправяне, знам. Целта е повече добавени потребители.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Разбира се, че става.
 
Последно редактирано:
От: От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Добави ме в скайп и ще ти дам насоки.
Любо, това само за магазини ли става? Ако не, и ти се занимава виж www.bgstreet.co.uk
Има ужасно много за оправяне, знам. Целта е повече добавени потребители.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Няма как да се прикачат в темата.
И не вярвам, че всички желаят публично да се обсъждат анализите им.
Мисля, че съм достатъчно полезен. Имаш ли нужда от нещо, или просто намираш косури?

Няма ли да е по-полезно, ако анализите се публикуват тук, за да може и останалата част от аудиторията да има преки наблюдения върху тях, а не само отзиви?
Мисля си, че по този темата ще е много по-полезна
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Не търся кусури, а за момента нямам нужда и от анализ (за съжаление). Не съм си и помислял, че не си полезен, след коментарите, оставени от другите членове на форума. Явно грешно си ме разбрал.

Идеята на предното ми мнение е, че след N на брой анализи, които са споделени тук, може да се генерализират някои правила и да се изготви един вид структура на правилното оформление за един онлайн магазин, което със сигурност ще е полезно на много хора от форума.

Както и да е...
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Благодаря за полезният анализ!:D
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Да се наредя и аз на опашката за анализ на онлайн магазин.
Ето го и моя тук

Благодаря предварително и благодаря! :)
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Не търся кусури, а за момента нямам нужда и от анализ (за съжаление). Не съм си и помислял, че не си полезен, след коментарите, оставени от другите членове на форума. Явно грешно си ме разбрал.

Идеята на предното ми мнение е, че след N на брой анализи, които са споделени тук, може да се генерализират някои правила и да се изготви един вид структура на правилното оформление за един онлайн магазин, което със сигурност ще е полезно на много хора от форума.

Както и да е...

Не може да се направят глобални анализи - всеки е специфичен.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Ивок, не главни анализи, а главни фактори, които са важни за правилната структура на един онлайн магазин.

Както Genesis по-горе спомена за Слоган, Интро снимки, промоции и т.н.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Имам някои основни забележки, които се повтаряха във всички сайтове.

1. Мото - не знам защо никой от вас не използва мото. Явно не осъзнавате колко е важно всеки един човек, посетил сайта ви да е НАПЪЛНО наясно за какво става дума и какво
може да получи от вас. Виждал съм сайт, на който главната страница беше просто едно голямо мото WE MAKE HTML COME ALIVE и правеше АДСКИ много пари.

2. Много и малки картинки. НЕ! Ако съм посетител на твоя сайт и искам да си купя тиган, искам в момента, в който отворя сайта ти да ме удари един голям ТИГАН в челото! Не да ми вадиш очите с огромни каталози още на първата страница, от които не се вижда нищо. Първо ми грабни вниманието както си трябва и след това ми показвай какво още имаш за мен.

3. Отклонявате вниманието на посетителите от това, което предлагате с абсолютни глупости като отстъпки и промоции, които НЕ ВИ НОСЯТ ПАРИ.

Има още доста неща, но са описани в анализите на всеки индивидуално.

аз ще изкажа едно голямо несъгласие с теб. Виждам една голяма опашка и гледам как всеки си праща магазина за анализ .... без дори да са сигурни в твоите способности ....

по точка 2. Искаш тиган да те удари по главата .... а когато онлайн магазина е с много стоки искаш всичките стоки ли да те удрят в главата ? Или само тигана, а ако аз търся тенджера да ме удари и тя по главата ли ? Както се вижда най-успешния онлайн метод за продажбите са каталозите визирам спортдиректа, ако искате дори и бг акукционите като продавалник и аукрото ....

По точка 3. Отстъпките и промоциите са важна част от всеки един магазин защото стимулират потребителя към покупки. Точно обратното предлагането на топ оферти и намаления са ключа към продажбата и основна маркетингова стратегия да продадеш продукт, който не ти е нужен. Не случайно сайтове за групово пазаруване просперират защото хората обичат намаленията и си купуват неща от които имат нужда ...

И една добавка към мен .... онлайн магазина най-важното е да е приятен и лесен за ориентиране на клиентите. Най-добрия тест е да помолите майка си или някой възрастен член от семейството да направи покупка в магазина, ако той успее значи всичко е ок. Останалото е маркетинг а не само мото слоган и прочие ....

Но щом колегите са доволни от твоите анализи нека, аз не бих си хабил времето :) УСПЕХИ най-важното е че услугата е безплатна, но отново към колегите да имат едно на ум ....
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

@alabam4eto - имаш ли онлайн магазин или говориш наизуст за големите магазини като спортдирект?

Човека предлага услуга и то безплатно - в случая анализ от дизайнерска гледна точка и след като вече ползвах услугите му, спокойно мога да кажа, че има идея за какво иде реч.
Никой не е длъжен да се съобрази с анализа - това е просто още едно мнение, гледна точка, фийдбек - неща винаги полезни.
Ако не искаш да ползваш услугата, просто не пиши в темата.

P.S. Мерси за предупреждението и аз съм скептичен към новите потребители предлагащи услуга, но в случая риск от измама поне аз не виждам - все пак е безплатно.
 
От: Покачване на продажбите на онлайн магазини и бизнес сайтове

Добави ме в скайп: clb_nightmare

Да се наредя и аз на опашката за анализ на онлайн магазин.
Ето го и моя тук

Благодаря предварително и благодаря! :)
 

Горе