Полезен ли е все още scrapebox?

VAsk0

Well-Known Member
Интересно ми е, дали все още се използва толкова много и дали е все още толкова полезен този софтуер?
 
От: Полезен ли е все още scrapebox?

Ползвам го почти всеки ден, но не, за да спамя по блогове :)
 
От: Полезен ли е все още scrapebox?

да, с изключение на comment функцията е адски полезен, особено ако си имаш fingerprint-и. И за ПБНи е добър. Абе ползва се
 
Добър е. Да. Но само за определени случаи. Аз бих го пробвал, за да наблъскам някоя страница на авторитетен сайт, където са мои линкове или нещо такова. ;)

Само за това е най ОК е да се ползва. За друго е опасно. ;) Най-много някой сателитка на фри платформа, но пак е шит. ;)
 
От: Полезен ли е все още scrapebox?

А за 2nd tier или 3rd tier?

Не, не си губи времето, тва не бачка отдавна. Инвестирай 100$, купи си 2-3 сносни домейна и ще имаш много по-голяма полза. Scrape-a го ползвам за линк хънтинг, не за линк билдинг
 
От: Полезен ли е все още scrapebox?

А аз въобще не знам какво е това scrapebox?
 
Re: От: Полезен ли е все още scrapebox?

За линкбилдинг не става, но за други неща е мнооооого полезен. Не мисля, че има човек, който разбира и се занима със SEO и не ползва ScrapeBox.

Да, от доста време насам не е полезен за линк билдинг. :)

Но за друго си остава....Има такива хора, но това винаги седи в съоръженията на един SEO. :)
 
От: Полезен ли е все още scrapebox?

Днес се сетих за това jacobking.com/ultimate-guide-to-scrapebox. Надявам се да е полезно за хората в този форум които се интересуват от Скрейпбокс BLACK HAT RULES 8) .
Весели празници на всички.
 

Горе