Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Аз пък и дадох червено защото хич не ме изкефи тоя хейт с първия си пост в темата, доста селско изцепване, а пък уж пише статии.
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Не, не се сърдя... няма за какво, в думите ти има логика, но случаят е друг... просто някои хора лесно се връзват на провокации, а те не са отправени към някого конкретно или със злоба, типична провокативна подбуда за диалог :) често срещан похват в журналистическите среди..

тогава защо ме нарече кретен и философ? забравих: и комплексар :-o
ако не е било към мен - тогава към кого?

трябва да е било към:

allseobg, Unwise, stroej.com, или (аз - nortrant) :roll:
или към всички изброени.
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

тогава защо ме нарече кретен и философ? забравих: и комплексар :-o
ако не е било към мен - тогава към кого?

Избери си само едно от двете. Незаслужено насочваш цялото внимание към себе си! :D
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Избери си само едно от двете. Незаслужено насочваш цялото внимание към себе си! :D

чакам gurska да каже към кого са насочени тези обиди...въпреки, че казва, че не са отправени към никого - аз не вярвам на това, но ако предположим че е така - тогава нямат място в темата - или иначе казано - СПАМ,а темата не е в оfftopic раздела (заслужена реп от AlanFort).

След това казва, че ме пробва (да види дали съм лабилен на провокации) - и това не го одобрявам
Сега сигурно е доволна, че се вързах :lol:

хората работещи за жълтите вестници не могат да се нарекат журналисти, те нямат имена и се крият като мишки.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Тя програмата е супер, ако си фиксираме цените на думи. Ама тук фиксацията за статия е който колкото даде.
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

тогава защо ме нарече кретен и философ? забравих: и комплексар :-o
ако не е било към мен - тогава към кого?

трябва да е било към:

allseobg, Unwise, stroej.com, или (аз - nortrant) :roll:
или към всички изброени.

Като съм казала кретен, не съм имала предвид конкретно теб, а явлението във форумите - вечно някой хейтва, се заяжда и напада... AlanFort, няма да ти дам червено, защото смятам, че всеки има право на мнение. Няма как всички мнения да са еднакви и ако моето не съвпада с твоето, съвсем не означава, че трябва да се замерваме с репи :) все пак ти благодаря, можеш да пуснеш още една...
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Тя програмата е супер, ако си фиксираме цените на думи. Ама тук фиксацията за статия е който колкото даде.

Не съм съгласен. На кой колкото даде си играе този, който или не си цени труда или не може да си намери достатъчно работа, защото другите не го ценят.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

и ако моето не съвпада с твоето, съвсем не означава, че трябва да се замерваме с репи
бъркаш се.
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

чакам gurska да каже към кого са насочени тези обиди...въпреки, че казва, че не са отправени към никого - аз не вярвам на това, но ако предположим че е така - тогава нямат място в темата - или иначе казано - СПАМ,а темата не е в оfftopic раздела (заслужена реп от AlanFort).

Не са спам обидите, защото са реакция на казаното по темата от други потребители. :wink:
А AlanFort просто има още червено да раздава за деня. :mrgreen:
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

чакам gurska да каже към кого са насочени тези обиди...въпреки, че казва, че не са отправени към никого - аз не вярвам на това, но ако предположим че е така - тогава нямат място в темата - или иначе казано - СПАМ,а темата не е в оfftopic раздела (заслужена реп от AlanFort).

След това казва, че ме пробва (да види дали съм лабилен на провокации) - и това не го одобрявам
Сега сигурно е доволна, че се вързах :lol:

хората работещи за жълтите вестници не могат да се нарекат журналисти, те нямат имена и се крият като мишки.

Ох, какво се разпали и ти сега... не ми изопачавай думите :) или в момента ме провокираш?! С удоволствие бих продължила дискусията, но наистина повече нямам време... ако толкова си обиден, пусни червено и ти... Хайде, успешна седмица на всички.
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Не са спам обидите, защото са реакция на казаното по темата от други потребители. :wink:

Не защото са обиди, :mrgreen: тя каза, че не са отправени към никого - тогава не разбирам какво искаше да каже..?? щом цялото мнение е в обиди които не са насочени към нас.. а към поведение на потребители като цяло във всички форуми - поведение което се проявява и тук - което значи че се отнася и за нас (кои нас - за някои разбира се.. в offtopic спам мненията не се водят за такива?). - последните ми мения са точно това хейт/спам, но първото ми в тази тема не беше такова, а gurska не е разбрала.

Ох, какво се разпали и ти сега... не ми изопачавай думите :) или в момента ме провокираш?! С удоволствие бих продължила дискусията, но наистина повече нямам време... ако толкова си обиден, пусни червено и ти... Хайде, успешна седмица на всички.

не изопачавам :)
и не провокирам, също не използвам "журналистически" похвати известни само на просветените, за разлика от теб - ти ни (ме) пробваш - така и не разбрах защо.. казваш, че всичко което пиша не е вярно.

Тогава поне кажи дали си постигна целта с похватите на жълтурковците-"журналисти".
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Не съм съгласен. На кой колкото даде си играе този, който или не си цени труда или не може да си намери достатъчно работа, защото другите не го ценят.

Абе по принцип си прав и така трябва да е. Ама резултата го виждаш и сам какъв е в секция Пазар.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Абе по принцип си прав и така трябва да е. Ама резултата го виждаш и сам какъв е в секция Пазар.

Това не е единственият пазар. Аз съм доволен от DP.
 

Горе