Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

Изглежда добре, но за съжаление не работи вече 3-4 месеца:
Pinmasters is taking a break!
Pinterest has issued new policies for account creation and usage, and this has caused a lot of unexpected trouble. We are trying to perfect our creation procedure so that we can give out durable accounts. We hope to be back soon! Stay tuned!

А наемаш ли се да дадеш някаво ориентировъчно време ако трябва да почна от нулата да разивам сам акаунти?
Приблизително
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Pinterest става и колегата Radoslav68 те насочва към правилната тема. Въпреки това аз лично се уверих, че пари от Clickbank се правят с точните рекламни кампании, за които обаче трябва да се инвестират малко кинти. Ако човек не се занимава с PPC и ROI се изкарват малко кинти с доста работа, поне така е при мен, за другите не знам.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Pinterest става и колегата Radoslav68 те насочва към правилната тема.
Да, темата е правилната, но майсторите, които предлагат там казват, че вече не работят поради изменения от страна на pinteres, които явно не могат да преодолеят.

Въпреки това аз лично се уверих, че пари от Clickbank се правят с точните рекламни кампании, за които обаче трябва да се инвестират малко кинти. Ако човек не се занимава с PPC и ROI се изкарват малко кинти с доста работа, поне така е при мен, за другите не знам.

Нека да кажа, че не ми е целта clickbank , нито PPC .
Питам за Pinteres за да се ориентирам дали си струва блъскането, да докарам трафик от там за онлайн магазин.
Имам предвид да си докарам директни истински англоговорящи купувачи, които да купуват истински стоки в магазина ми.

Благодаря
 
От: Полезни съвети - Clickbank

От пинтерест може да се направи сериозен трафик, но въпросът е да ги задържиш в сайта, особено когато си сложил линк към снимка, която изобщо я няма в него.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Нека да кажа, че не ми е целта clickbank , нито PPC .
Питам за Pinteres за да се ориентирам дали си струва блъскането, да докарам трафик от там за онлайн магазин.
Имам предвид да си докарам директни истински англоговорящи купувачи, които да купуват истински стоки в магазина ми.

Благодаря



Според мен си заслужава да работиш, но когато става дума за онлайн магазин, те съветвам да комбинираш всички социални медии за трафик. Някаква комбинация от Facebook, Twitter и Pinterest може да проработи в твоя случай и да се сдобиеш с желаните англоговорящи купуачи. Виж в темата успей с нас, тук има някои много добри идеи, които вероятно биха могли да ти помогнат. В youtube също можеш да намериш добри уроци, на тема как да използваш Pinterest като маркетингов инструмент.

Две полезни статии:


http://delow.net/използвайте-стратегии-вместо-тактик.html
http://delow.net/използвайте-стратегии-вместо-тактик-2.html
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Мога да ти развия профил, ако ти харесват цените в блекхета

Да, цените там ми харесват. Тези които ги дават за top quality accounts и с техните екстри.
За колко акаунта може да говорим?
Може ли да определя тематиката на дъските ?
Може ли аз да ти дам картинки или може ли да ти посоча мой сайт, от който да вземаш картинките, с които да направиш пиновете на дъските?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Според мен си заслужава да работиш, но когато става дума за онлайн магазин, те съветвам да комбинираш всички социални медии за трафик. Някаква комбинация от Facebook, Twitter и Pinterest може да проработи в твоя случай и да се сдобиеш с желаните англоговорящи купуачи. Виж в темата успей с нас, тук има някои много добри идеи, които вероятно биха могли да ти помогнат. В youtube също можеш да намериш добри уроци, на тема как да използваш Pinterest като маркетингов инструмент.

Ами, смея да твърдя, че в facebook съм добре развит. Но в twiiter съм слаб. Имам тематичен, точно в мойта ниша акаунт, но само един, и само с 3500 followers.
Така че затова се ровя сега да разбера как и накъде е добре да се разширявам.
Темата "Успей с нас" я чета, да.
Благодаря за съветитие!
 
От: От: Полезни съвети - Clickbank

От пинтерест може да се направи сериозен трафик, но въпросът е да ги задържиш в сайта, особено когато си сложил линк към снимка, която изобщо я няма в него.

смятам да нямам такива снимки изобщо.
Имам достатъчно много снимки със страници в магазина

Мога да ти развия профил, ако ти харесват цените в блекхета

Въпроса е ако решим да правим нещо дали е по-добре първо да разработиш акаунти с по-вървежни снимки и като ми ги дадеш аз да ги префасонирам към моята ниша
или
направи да работиш с моите снимки от самото начало ?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Какво ще рече развиване на профил в цифри?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Значи, аз съм съгласен и на други варианти.
Може и да е по-скъпо от bhw , защото явно там са го правили с техника, която вече не работи.
Та разбираемо е, че може да е друга цената когато продукта ще е различен.

Понеже всички говорят за много на брой акаунти, сега например ме интересува дали наистина е наложително да работя с 50+ акаунта. (aко няма софтуер за това си е много време).
Или
може само с няколко акаунта.

Какво се губи с намаляване на акаунтите?
Аз мога да сложа 3000 снимки в един акаунт (всяка с отделен линк към съществуваща собствена страница) или да ги пръсна тези снимки по 30 акаунта примерно.
От това което чета излиза че да ги пръсна по много акаунти ще е по-добре. Но защо?
 
Последно редактирано:
От: Полезни съвети - Clickbank

Леко съм избързал и чак сега видях, че става въпрос за 500 юзъра, а не 500 последователя в акаунт. С 500 юзъра не ми се занимава, но мога да Ви събера колкото поискате последователя в акаунт. Та ако решите ми пишете на лично, да не спамим излишно в темата :)
Иначе тематиката може да се избира, като най-лесно събирам за health, weight loss, fitness и т.н. :)
 
Някой да е осребрявал чек от Clickbank наскоро? Аз вчера отивам в Първа Инвестиционна и една служителка ме застреля с твърдението, че поради еди ква си причина вече никъде не осребрявали чекове в България...Естествено няма как да й повярвам, сигурно стотици чекове се осребряват дневно. Затова днес тръгвам да обикалям банките наред...
 
Ми тази въпросната служителка ми се обяснява 15 минути, че кореспондентната банка(някаква си американска банка) е спряла осребряването на US чекове на територията на България от съображения за сигурност.

Абсурдна ми се струва тази ситуация...
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Леко съм избързал и чак сега видях, че става въпрос за 500 юзъра, а не 500 последователя в акаунт. С 500 юзъра не ми се занимава, но мога да Ви събера колкото поискате последователя в акаунт. Та ако решите ми пишете на лично, да не спамим излишно в темата :)
Иначе тематиката може да се избира, като най-лесно събирам за health, weight loss, fitness и т.н. :)

Искам да питам нещо преди това (то не е спам , защото и някой друг може да го интересува това)

Понеже се говори за тези много на брой акаунти, интересува ме дали наистина е наложително да работя с 500+ акаунта. (aко няма софтуер това е невъзможно).
Или
може само с няколко акаунта.

Какво се губи с намаляване на акаунтите? или какво се печели от многото акаунти ако пиновете са едни и същи?
Например:
вариант 1. Ако сложа 3000 снимки в един акаунт (всяка с отделен линк към съществуваща собствена страница)

вариант 2. Ако разделя тези снимки в 30 акаунта по 100 в акаунт

Кой вариант ще има по голям ефект и защо?
Благодаря!
 
От: Re: Полезни съвети - Clickbank

Ми тази въпросната служителка ми се обяснява 15 минути, че кореспондентната банка(някаква си американска банка) е спряла осребряването на US чекове на територията на България от съображения за сигурност.

Абсурдна ми се струва тази ситуация...

Аз говорих с Пощенска банка казаха, че няма проблем с осребряването и парите ще са по сметката до 1 месец.

Сега аз понеже не съм получил чек точно от Кликбанк ама ходи да видиш, защото питат коя е банката издател да не би там да има някакъв проблем.

Кажи как се развиват нещата при, че скоро и аз ще получавам чек и най-вероятно, ще изпитам същите проблеми.
 

Горе