Полезни съвети - Clickbank

От: Полезни съвети - Clickbank

значи първо 1 clikbank promo kod 2WordPress, Druptal, Joomla, 3 registar i suzdavane na blog drugoto naimenovanie mu e sait 4 vsi4ko e zavar6eno i 4akam kakvoto vie 4akate 5 kakvo ti e mnienie ?
 
Първо, регистрираш се в Click bank. Второ - харесваш си платформа от изброените и си правиш сайт. Сайт и блог са различни понятия. Трето - слагяш линкове на сайта си. Четвърто - промотираш сайта / блога, в зависимост какво си направил като идея. Това е мега съкратено и обобщено...много детайли има във всеки един момент.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

ако всичко е точно както трябва предполагаш ли как трябва да изглежда ? сега почвам схемата стискаи палци !
 
От: Полезни съвети - Clickbank

сега исат да ваведа моя леп саид ма това как да стане при условие че от тях си го правя v jomma ima i bg versia i taka Уеб сайт е празно или съдържа невалиден текст.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

брагле моля я ми кажи как да почва с жомата друпал че изобщо не мога да ги разбера ...
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Joomla/Drupal са CMS системи, с тях се изграждат (лоши) сайтове (pls no flames).
Ако нямаш намерение да си на свой хост, ползвай blogger, безплатно е и позволява този род дейности.
Други биха ти препоръчали wordpress, но нямам 1 час да ти обяснявам как се подкарва и настройва.

ClickBank е система, която предоставя продукти за продан, които ти промотираш и прибираш % от печалбата.
След регистрация си избираш продукт от каталог, под него има линк. Копираш го и го спамиш де що можеш. Когато хората го посетят и закупят дадения продукт, ти прибираш пари.
Като прибереш достатъчно ти ги пращат (преди беше с чек, не зная сега как е).
ClickBank не е CPA сайт.

Моля те, не спами темата, има бутон за Редактиране на коментар.

Отделно, прочети отново първия пост, 80% от въпросите ти са отговорени там.

И последно:
d99150cc74.png
 
Последно редактирано:
От: От: Полезни съвети - Clickbank

ClickBank не е CPA сайт.

Не е вярно.


Cost Per Action or CPA (sometimes known as Pay Per Action or PPA; also Cost Per Conversion) is an online advertising pricing model, where the advertiser pays for each specified action - for example, an impression, click, form submit (e.g., contact request, newsletter sign up, registration etc.), double opt-in or sale.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_action

Тоест действието (action), за което се плаща може да бъде и продажба (посетителят си купува нещо).
 
Re: От: От: Полезни съвети - Clickbank

Не е вярно.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_action

Тоест действието (action), за което се плаща може да бъде и продажба (посетителят си купува нещо).

Да, той може би е имал предвид това, което често се има в предвид като CPA офертите - фри оферти, от които се черпи лид (lead) за дадената програма, генериран от афилиейта. Като в нишите с loans, insurance и подобни. Но като цяло всяка аф. програма попада под това наименование. Дори и за sale и т.н. ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте ,Bloo_SemiAFK спокойно ,вазмотисе видимо е извиняваи!ПРИЯТЕЛИ БАБИ ДЯДОВЦИ СВЕКАРВИ И ВСИЧКИ КОИТО СА ТУК ! НАПРАВИХ КАК МИ КАЗА МОМЧЕТО И НЕЩО НЕ СТАНА ВИЩЕ КАК ГО НАПРАВИХ ......гадно ми стана ! Списък с блогове › Създаване на нов блог

Име cook
Адрес http://b85653d6fkm2kzdramoo3zrawc4565.hop.clickbank.net/?tid=COOK domain name: е това първия код
Този адрес на блог е невалиден или не се поддържа. ето защо не става
Шаблон

Обикновен

Динамични изгледи

Панорамен прозорец тея тука още до тях не съм стигнал !!

Смайване ООД

Воден знак

Ефирно

Пътешествия
Можете да разгледате още много шаблони и да персонализирате блога си по-късно.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

между другото линка тука ми е грешен да не ме хакнат ! промо кода смисал !
 
От: Полезни съвети - Clickbank

сега схемата ми е първо кликбанк после блогер и след това манито това е схемата как мислите ?
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

сега схемата ми е първо кликбанк после блогер и след това манито това е схемата как мислите ?

Да, но първо се прави обратното - сайт, после афилиейт програма, и дори има едно "трафик" преди афилиейт програма.

Ако искаш направи си една твоя си тема, да е по-прегледно всичко и да си е изцяло касаещо твоите въпроси.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

найстина много се извинявам наспамих кат свиня на кочина есега ще пробвам да направа тема само да пробвам твоите савети брат да сглоба пазела !
 
От: Полезни съвети - Clickbank

а не мога опцията за направи тема ще ме упатиш ли до там щотото не мога да намеря тази опция ?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте. Моля за малко помощ относно пинтерест. Значи имам профил в който имам няколко дъски в който съм поканен и са с много последователи. Правя си втори профил и следователно го присъединявам към дъска от главния (първи) профил. И когато пинна нещо в дъската в която съм поканен от главния профил и веднага ми го баннват? Иначе ако направя профил и само репиннвам или си разглеждам няма проблени.
 

Горе