Полезни съвети - Clickbank

Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте. Моля за малко помощ относно пинтерест. Значи имам профил в който имам няколко дъски в който съм поканен и са с много последователи. Правя си втори профил и следователно го присъединявам към дъска от главния (първи) профил. И когато пинна нещо в дъската в която съм поканен от главния профил и веднага ми го баннват? Иначе ако направя профил и само репиннвам или си разглеждам няма проблени.

Здравей. По-добре е да го направиш от друго IP и да влизаш през друг компютър. Като цяло, не правиш нищо лошо, но като се закачат, могат и да го направят да ти е тегаво - бан. Иначе каква точно е идеята, защото както си почнал да правиш дъски и да ги развиваш си е добра стратегия, не виждам голям смисъл да прецакваш всичко това. Освен, ако нямаш някакви по-конкретни цели. Но ако е в духа на темата - Clickbank, не виждам голямо практично приложение да бъде по този начин с втори акаунт и нови дъски и т.н. ;)

П.П: Ако искаш направи си една тема, която да си е насочена към Pinterest, защото тази е малко повече за ClickBank. Ще можем да се включим повече и да бъдем по-полезни и да си говорим точно и само за това. ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте. Моля за помощ. Значи за пръв път влизам в Clickbank може ли някой да ми обясни като за начинаещ как се започва от къде се избира продукт, как се избира , как се прави този Пинтерест акаунт и т.н. Благодаря предварително!
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте. Моля за помощ. Значи за пръв път влизам в Clickbank може ли някой да ми обясни като за начинаещ как се започва от къде се избира продукт, как се избира , как се прави този Пинтерест акаунт и т.н. Благодаря предварително!

Здравей и да ти кажа добре дошъл и тук.

Виж първо коя ниша ще си харесаш. Важно е според това, за което ще специализираш да имаш подбор на продукти. Ако например ще специализираш в някакви летни дрежи, добра подниша би били банските и плажни костюми, които ще се радват на много голям интерес в Пинтерест, тъй като за дрежи е страхотно място тази социалка. Продукт се избира накрая. Първо е ниша, а тя реално лесно се избира ако разбираш от нея или имаш интереси / ходби / в нея. По-лесно се пише контент и с по-голяма страст си развиваш афилиейт сайтчето и социалните му канали. ;) Акаунт в питнерест се прави като в много други социални мрежи, но в този случай ще е на бизнес, не на физическо реално лице. Името на сайта (бранда) ти наприемр.
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте. Моля за помощ. Значи за пръв път влизам в Clickbank може ли някой да ми обясни като за начинаещ как се започва от къде се избира продукт, как се избира , как се прави този Пинтерест акаунт и т.н. Благодаря предварително!

Така. Първо сайт, после социални канали. Това е.

П.П: Кажи ти сега защо светиш в червено. ;)
 
От: Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Така. Първо сайт, после социални канали. Това е.
НЕ!
Първо опит, второ осигуряване сошъл трафик и ландинг пейджа (сайта) ти е последната грижа:)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Благодаря за темата! Много е ценна! Има да я чета....
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Благодаря за темата! Много е ценна! Има да я чета....

Стига, човек. Личи си, че спамиш. Ако, така мислиш да я караш до заветните 200 поста...
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здр., бях си направил профил преди няклко години и тъй като се занимавах с други програми, в тази не съм влизал от доста време и в момента не мога да вляза. Някой може ли да ми каже има ли шанс да си върна акаунта или нов трябва да правя?
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Има си функция за забравена парола.

https://accounts.clickbank.com/lostPassword.htm

Обаче:

NOTE: If you can't remember your account nickname, you will need to open a new account. No Exceptions.

Можеш да си потърсиш съобщенията, които са ти пращали по електронната поща - може да имаш съобщение, съдържащо "Account Nickname".
 
Re: От: Полезни съвети - Clickbank

Можеш да си потърсиш съобщенията, които са ти пращали по електронната поща - може да имаш съобщение, съдържащо "Account Nickname".

Или ако се пази в браузъра някаква информация. Но се педполага, че си използвал реф. ликна, в който се съдържа ника. ;)
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Здравейте,

прочетох с интерес темата, но имам няколко въпроса свързани с нея.

1. Тъй като темата е на няколко години. Схемата вървежна ли още?(така да се каже...) @blinky - Предполагам и ти се занимаваш с това или подобно нещо или поне си се занимавал преди.
2. Може ли да покажете блог или сайт на някой колега. Интересувам се от това как е структурирано горе долу съдържанието и това което FTC задължава афилиейтите да слагат в сайтовете си какво представлява.
3. Схемата с pinterest още ли е актуална към днешна дата, тъй като използвайки системата през последната седмица ми се стори доста невъзможно да привлека нечие внимание, че да ме добави в дъската си и да мога да пинвам на нея.
 
От: Полезни съвети - Clickbank

Всъщност ако не ви се занимава с каквито и да е схеми, просто си развиваш един акаунт във пинтерест, свързваш го със твой сайт на адсенс и си печелиш прилично.
 
Може освен пинтерест, да се ползват и други соц мрежи. Естествено от много голямо значение е да се има в предвид дали в тази мрежа са твоите потенциални клиенти, по-скоро на продуктите, които промоутваш. ;)

Всяка програма си има свои правила, и често се среща някои да изисквят да имаш определени неща на сайта си, за да оперираш безпроблемно с тях. Последното, което видях е просто програмата искаше един текст във футъра, гласящ, че не си официалния сайг на бранда, а сертифициран търговец / афилиейт. ;)

А за Примерен сайт, ще поразровя да видя, но всеки може да бъде и позициите на реклама се поставят на едни добри позиции, и после оптимизират, качвайки ctr-а.
 

Горе