Полезни теми за SEO за начинаещи

Статус
Not open for further replies.
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Lilacor, Огнян го прави това отдавна. Доколкото знам отговаря на имейли по този начин, но го мързи да ги пише в блога си след това. За да си в час мога най-общо да кажа че за доста от услугите за които аз, ти и почти всеки друг колега взимаме пари той помага напълно безплатно.

Иска ми се и на мен така да мога да помагам, но не мога да си го позволя - всеки работен час ми е ценен, плащам по 1000 лева данъци+осигуровки на месец и други такива приятни задължения :)

Когато ми стане широко около врата като на Оггин, ще мога да помагам некомерсиално и аз като него :)
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

За да си в час мога най-общо да кажа че за доста от услугите за които аз, ти и почти всеки друг колега взимаме пари той помага напълно безплатно.
Само да те поправя. За тези услуги не взимам пари и никога не съм. Случвало се е да давам консултации по скайп или телефон за по 2 часа без да искам 1 лев, ако човекът е сериозен и ме кефи, защото е пълно с отрепки, за съжаление. Тях ги игнорирам :)
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

За тия в този сайт не говоря. Какво говориш по скайп също няма как да знам. Знам обаче че някои от нещата написани на сайта ти като платени услуги (и на нашия сайт също) Огнян ги консултира безплатно. Много неща са, не е едно.

Дано ме разбереш този път. Пиша това за да си в час, а не за да се обиждаш. Конкуренцията през последните 6 месеца не е като тази преди 3 години :) Заради нея хората си мислят че 90% от тези услуги трябва да са безплатни.

Аз отдавна съм се убедил че от seo услугите няма голям смисъл, нямаш си на идея колко по-лесни начини за печелене на пари има в интернет.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Няма лошо, сега вече има и още едно такова място в интернет :)
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Прочети пак поста ми отгоре, дописах го. Много си бърз :)

Хайде, със здраве и успех щом си решил така. Ако искаш за такива консултации мога спокойно да ти пращам поне по 5 човека месечно.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Имам въпрос, благодаря ви предварително за отговора.
Искам да направя 301 редирект на mysite.com (ПР4) към www.mysite.com (ПР3)
Смятате ли, че идеята е добра или трябва да го направя наобратно ПР3->ПР4?
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Caprice, защо ти е този редирект? Искаш да затриеш единия сайт за да покачиш класирането на другия ли?
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Не, за един и същ сайт става въпрос. Да оправя canonical homepage page issue mess :)
Едит: вече и двете са на ПР 3 (пусти ПР ъпдейт). Явно точно като съм проверявала са го ъпдейтвали.
Т.е.въпроса отпада :)
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Може ли някой да ми помогне. Бях видяла един линк към Нова визия за сео книга. Мисля, че беше на coolice, но не мога да го намеря.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Дай малко повечко информация за тази Сео книга :) Така трудно някой ще ти отговори
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Дай малко повечко информация за тази Сео книга :) Така трудно някой ще ти отговори
Ами, не се сещам. Имаше линк към Нова визия. Добавих го към фаворити, но като го отворих, излезе следното www.novavizia.com/wp-content/uploads/seo-book.jpg
Беше доста полезна информация.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Познат ми е тоз шоколад, но честно да ти кажа не си спомням от къде. В книжарницата на нова визия вече няма нищо за СЕО.
Може би иде реч за книгата Seo Book на Aaron Wall
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Познат ми е тоз шоколад, но честно да ти кажа не си спомням от къде. В книжарницата на нова визия вече няма нищо за СЕО.
Може би иде реч за книгата Seo Book на Aaron Wall
Възможно е. От Нова визия бяха направили превод. Благодаря много, но ще опитам да го намеря този линк. Той е тук някъде...ще падене ровене, но си заслужава.
 
От: Re: Полезни теми за SEO за начинаещи


Благодаря много! Страхотна информация поне за мен! Много полезно. Имаш репутация от мен.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Последната част на ръководството за начинаещи която е много важна за OffPage Seo оптимизацията: откъде и как да пускаме линкове за seo. Описва се от кои сайтове да пускате линкове, от къде в съдържанието има най-голяма сила линка и най-важното: откъде и как да не пускате. Надявам се да ви хареса :)

След него стартират първите части на ръководството за напреднали.
 
темата е ъпдейтната изчистени са страри линкове добавени са нови към интересни теми перпоръчва се на всеки да погледне

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11927
 
Последно редактирано от модератор:
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

ок, явно ще трябва да изчета доста, понеже ми се струва че нещо с това SEO ми куца :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе