Политика Офтопик

against

Well-Known Member
Моля тогава да ми изтриете "глупавата" тема, вече съжалих че я пуснах. Няма да губя времето на интернет маркетинг гурутата повече :D Весели празници!

С бесепар не се спори - извини му се и напусни :p
 
От: От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

С бесепар не се спори - извини му се и напусни :p

То и с ГРОБАРИ НЕ СЕ СПОРИ ама чекай, че забравих те освен от рязане на ленти и простотии от друго нищо не вдяват!
Що се мешиш дето не ти е работа стой си в политическите теми и се обаждай само за това по което си "компетентен" = (по-добре млъкни). Аман от такива драскачи като тебе!
 
  • Like
Реакции: Test
От: От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

С бесепар не се спори - извини му се и напусни :p

Те бесепарите другата година ще ви опраят, такава политическа сеч ще има задето расипахте държавата, че ти е бедна фантазията. За момента всички кметове, които не са на ГЕРБ ги тормозят, режат им бюджета, извиват им ръцете, другата година всичко ще ви се върне десеторно. Не може да расипеш цялата държава и да очакваш нищо да не ти се случи.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Алъне ако има нещо сигурно това е че БСП никога по никакъв начин не търси отговорност от предишното управление защото много добре знаят че след тях ще дойдат други.
Това са законите на политическата омерта и не се и надявай да се случи друго.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Брей, веднъж и аз да се съглася с мнение на мантата :)

А това е интересно:

Това са законите на политическата омерта и не се и надявай да се случи друго.

Това е много вярно и от него следва, че ако едно правителство търси сметка на предното, това значи, че се чувства спокойно, че тези след него няма да има за какво да му търсят пък на него сметка............
но това са вече твърде сложни причинно-следствени връзки, които предполагам анти-гербаджиите няма как да ги осмислят :) затова и няма да навлизам в подробности :)
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Във тази връзка предполагам че ще ни осветлиш вие на кой потърсихте отговорност - освен шумно да си правите реклама по медиите и да ходите да биете хората пред камерите нямам спомен някой да е осъден
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Не мога да разбера как има още хора, които продължават да се връзват на номерата на against, който извърта всяка тема по посока на политиката, без значение, че темата няма нищо общо с такива неща. Толкова банална е вече тая сюжетна линия с герберисти, бесепари и др. подобни, че няма накъде повече. Поне SEO раздела не пълнете с тези неща.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Объркали сте се - тоя път от ГЕРБ съсипаха доста бизнеси, по-долни ПР новини и изказвания не е имало, ще има чистка и в това можете да бъдете сигурни.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Нещо се оплетох.... какъв ГЕРБ, какъв БЕСЕПАР.... темата не беше ли за Google Stalking и това, че уж съм репорнал някакъв сайт? btw някой да ме осветли как се репортва сайт и защо пък google ще обърнат внимание на един такъв репорт?
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Във тази връзка предполагам че ще ни осветлиш вие на кой потърсихте отговорност - освен шумно да си правите реклама по медиите и да ходите да биете хората пред камерите нямам спомен някой да е осъден

Еми ти може на много хора да търсиш отговорност, ама само на приказки :) Щото като опре до "независимия български съд" и вече нещата стават други :)

Буташ една сума и най-големия престъпник става агънце - това прави съда - да прецени кой е бутнал повече пари :) А сега лайте по Цецо, за дето критикува съда и им се меси в работата :)


PS: пък относно репортването на сайтове, ако не ме лъже паметта Огина разправяше, че знае за поне 2ма от Гугъл, които четяли другия форум. Та може и да не е толкова конспирация.

btw някой да ме осветли как се репортва сайт и защо пък google ще обърнат внимание на един такъв репорт?

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?hl=en :)
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Е може, вий вече нали си назначихте ЦАЦАРОВ, че да ви спасява идната година като се разкарате от властта. Бивши комунисти сте всички гербери, не знам на какви се правите, че ревете кой бил комунист, кой не бил. Президента ви е бивш консумолски секретар, Лиляна Павлова е внучка на министър от Бай Тошовото време, Боко Тиквата е лош кадър на БКП, Младенов е син на министър на бай Тошо, да не продължавам. Не знам на какви се правите, но на изборите ще ви се *** майката и особено след изборите, като всичките ви кметове им се спре кранчето.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Не мога да разбера как има още хора, които продължават да се връзват на номерата на against, който извърта всяка тема по посока на политиката, без значение, че темата няма нищо общо с такива неща. Толкова банална е вече тая сюжетна линия с герберисти, бесепари и др. подобни, че няма накъде повече. Поне SEO раздела не пълнете с тези неща.


Нещо се оплетох.... какъв ГЕРБ, какъв БЕСЕПАР.... темата не беше ли за Google Stalking и това, че уж съм репорнал някакъв сайт? btw някой да ме осветли как се репортва сайт и защо пък google ще обърнат внимание на един такъв репорт?

Не се чуди - пенсионерския квартален клуб в действие. :lol:
А и някои хора съвсем първосигнално не могат да устоят на някоя закачка и реагират точно с акъла и рефлексите на бик на корида. :clap:

след изборите, като всичките ви кметове им се спре кранчето.
Ей затова България е на това дередже - Ще прецакаме кмета, много важно, че ще го отнесат хората.!
Аз бих пратил целия политически "елит" и всичките му некадърни агитатори в... не в Белене, че ще е загуба на работна ръка, а на нивите - да садят картофи, и по баирите - да се научат да свирят на истински кавал, а не на политически свирки, и да отглеждат овце. Така ще имат време да поосмислят жалките си напъни и да видят, че овцете живеят по-умно от тях.
 
От: Или от Г следят форума или някой доброжелател ме репорт-на...

Бивши комунисти сте всички гербери, не знам на какви се правите, че ревете кой бил комунист, кой не бил. Президента ви е бивш консумолски секретар, Лиляна Павлова е внучка на министър от Бай Тошовото време, Боко Тиквата е лош кадър на БКП, Младенов е син на министър на бай Тошо, да не продължавам.

Най-сте ми смешни е такива - ГЕРБ били комунисти, аз затова ще гласувам за БСП.

То бива бива човек да е тъп, ама някои хора се оливате направо :)
 
От: Политика Офтопик

Не не са комунисти има една категория която е още по зле - Бивши пребоядисани комунисти дето се маскират според обстановката - Хора без грам чест, лизачи и подмазвачи дето бяха първи седесари после първи царисти и сега са верни гербисти.

Иначе казано Конформисти - като Агейнст и останалите лизачи - за тях е този специален коледен поздрав с една от любимите ми песни на Джорджо Габер (има я и в изпълнение на Челентано)

[video=youtube;GT3ne_HbVqc]http://www.youtube.com/watch?v=GT3ne_HbVqc[/video]
 
От: Политика Офтопик

Най е забавно, като се карат бесепари и гербаджии, и се обиждат на комунисти. БСП-то може да са по-обиграни в политическото говорене, но са същите калъфи. Какво си мислите, че не помним какво беше по времето на тройната коалиция ли? Пфф....
 
От: Политика Офтопик

То ясно, че си търсите причина да гласувате за БСП и се чудите как да усучете.

Първо ГЕРБ били комунисти и затова, после пък ГЕРБ били пребоядисани комунисти, пък това било най-лошо....

Какви комунисти, какви 5лв бе малоумници? Комунисти няма от 89-та година. На истинските комунисти може да им целувате ръка само - по тяхно време хората са живели като царе тука.
Проблема е в техните наследници от БСП, които също ги водите комунисти, пък те са си най-обикновени мафиотчета.

Както винаги съм смятал - няма по-тъпо парче от бесепара и все повече ме убеждавате в това :)
 
От: Политика Офтопик

Нема лево, нема десно - всичко е $. Това е единствената идеология за съвременните политици.
 
От: Политика Офтопик

Не проблема още не е в техните наследници - Проблема си е точно в прослойката която посочих - Бивши комунисти Бивши пожарникари Бивши мутри - Бъдещи бивши министър председатели.

Както каза Редрум - Най обичам кога Герберасти се правят на антикумунисти :) жалка гледка - Винаги съм се учудвал как герберастите живеят с убеждението че всички са хванати от гората и че историята започва с раждането на бога слънце някъде около 2005г. и че не помним какво е било преди това.

Винаги ми е било много чудно как тези заблудени душици могат да си повярват че

Бившият кумунист - ще преследва комунисти (бивш комунист, бивш негър, и бивша курва няма)
Бившата мутра - ще преследва бандити (може но само за разчистване на територия)
Бивш царист - ще преследва царисти (може но само за разчистване на стари лични сметки)

Как тези заблудени душици си вярват че човек прочел една единствена книга в живота си има нужният капацитет да управлява държава.
Как от фанат от гората финансов министър може да се очаква адекватна финансова политика.
Как бивш учител по физкултура ще реформира съдебната система като всичките му успешни и неуспешни назначения са все след скандали.

Жалка жалка гледка - понякога ме подгонва носталгия но като си помисля че в БГ все още голяма част от хората живеят в тази заблуда и ми минава.
 
От: Политика Офтопик

Ехе вие и на коледа ли пак бе?

Няма леви няма десни, всички действат срещу нас колкото по рано дойде акъла на масата толкова по-добре.

Весели празници :)
 

Горе