Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

хахахахах, българското си е Българско
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Е, чакай и на нашия да му свърши мандата, макар че в БГ сме по-мафиоти и нашите рядко ходят в затвора, а ако ходят, то е в "затворнически" хотел.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Хаха ти мислиш ли си че ще влезе, предишните не влезнаха той ще влезе.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Хаха ти мислиш ли си че ще влезе, предишните не влезнаха той ще влезе.
От високо падането е най-очебийно.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

A дано видим нещо такова - без значение за кой от политиците ни да е. Чакам с интерес да разсеклият инфото за кредитните милионери от миналото.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Като стана дума за ченгета - възмутен съм от един стар приятел, който сега е ченге. Значи не го бях виждал от години, поне от 3-4 години, понеже имах излизания в чужбина и дълъг престой извън България, и тази вечер отивам в МОЛ-Карфур, и гледам трима униформени ченгета от тия обикновените пазители на реда ( уличните патрулки ), като най отпред първия от тези тримата беше въпросния ми стар приятел.
Вървяхме един срещу друг, като се наближихме максимално, дори като се разминахме толкова бяхме близо един до друг, че дрехите ни се отъркаха един в друг, защото бяхме доста нагъсто в тълпата. Погледите ни се срещнаха и аз тъкмо да го заговоря и... той веднага си отмести погледа настрани и се направи че не ме познава.
Аз толкова услуги съм му правел, и лаптопа и персоналния му компютър съм оправял без да му искам стотинка, колата съм му теглел когато беше закъсал една вечер на около 80 км. от София, посреднощ по малките часове ми се беше обадил по GSM да ми каже къде се намира че бил закъсал и да отида и да го изтегля с колата до София.
Ако беше някой друг на моето място, щеше да му каже да се спасява и да не го безпокои посред нощ. Не разбирам на какво отгоре се надига че станал ченге. Ами хубаво - станал ченге, станал, уредил се, стажа му върви, държавна работа, има правилегии да тегли големи заеми, 13-та заплата, премии... лошо няма. Но така да се надига и да не се обажда на приятелите си... не му прави чест. :( Обадих се на още 3-ма наши общи познати да ги питам какво става с него, и те ми казаха че и на тях не им се обаждал, подминавал ги като непознати. Ей това представляват БГ-ченгетата, надигнати и високомерни пред стари приятели. А да забравих - той е вече ченге, той е нещо много повече от нас, и за това е под достойнството му да държи контакт със старите си приятели. Той признава само колегите си. А преди да стане ченге работеше общ работник в един автомобилен сервиз и помагаше на гумаджиите като сменят гуми, и им подаваше гаечните ключове. Както и да е - вече ми падна в очите, и ще си имам едно на ум.
 
Последно редактирано:
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Проявате признаци на агресия срещу управляващата власт. Какъв срам, никаква проява на патриотизъм:)
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Проявате признаци на агресия срещу управляващата власт. Какъв срам, никаква проява на патриотизъм:)
Да проявяваш агресия срещу вредители за народа не е непатриотично дело. Патриотизмът се изразява в грижа за народа, а не за неговите душмани.
 
@GTA-RACER, това не мисля, че е до това, че е станал полицай. По-скоро възпитание. Не вярвам, че е толкова за надуване, че си полицай, особено като знаем хората какво мнение имат за тях последно време. Но това е лично мнение. За мен няма проблем. Имам много познати, работещи в системата и реално никога не съм изпитвал дискомфорт в тяхната компания. Даже напротив, откакто са станали полицай и други са адски дисциплинирани, с по-силно изградено чувство за отговорност, ценностна система и прочие. За това тук не мога да кажа нищо по въпроса ти, освен, че е темерут самия човек. Това не може да се изкорени. Както викаше един приятел "Ако си тъп, обикновено е за цял живот." Това е и тук.
 
От: Re: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

@GTA-RACER, това не мисля, че е до това, че е станал полицай. По-скоро възпитание. Не вярвам, че е толкова за надуване, че си полицай, особено като знаем хората какво мнение имат за тях последно време. Но това е лично мнение. За мен няма проблем. Имам много познати, работещи в системата и реално никога не съм изпитвал дискомфорт в тяхната компания. Даже напротив, откакто са станали полицай и други са адски дисциплинирани, с по-силно изградено чувство за отговорност, ценностна система и прочие. За това тук не мога да кажа нищо по въпроса ти, освен, че е темерут самия човек. Това не може да се изкорени. Както викаше един приятел "Ако си тъп, обикновено е за цял живот." Това е и тук.

Приятелката ми беше права още преди тези 4 години когато му помагах, тя все повтаряше че ме използва и че ми се пише на "приятел". Явно още тогава тогава го е усетила че е лицемер. Въпросната вечер когато го видяхме с приятелката ми в МОЛ-а Карфур, тя после ми каза: "Видя ли го големия ти приятел, станал ченге и се прави че не те познава, аз като ти говорех още преди години че само те използва, не ме чуваше, ходеше посред нощ да го теглиш с колата, страдаш от добрината си, прекалено си добър да правиш услуги на подлизурковци слушай кака си следващия път като ти говоря нещо". Наистина права е жената. Забелязала е нещо в него още тогава, което аз не съм усетил, но ето изминаха години и той си показа магарията. Както и да е, това говори за самия него какво представлява.

Само мога да кажа че който лети много високо, накрая пада много ниско, и от колкото по високо е паднал - толкова повече ще го боли. Днес си горе - утре си доле, днес си някой - утре си никой, днес работиш назначен на някаква отговорна служба - утре си уволнен или съкратен. То си е за негова сметка - комплексар и използвач.
 
От: От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Погледите ни се срещнаха и аз тъкмо да го заговоря и... той веднага си отмести погледа настрани и се направи че не ме познава.

Какво да ти кажа Аз с един съученик, изкарахме си даскалото, комп зали и купони пост.
Накрая тоя през просото я подкара не успя да завърши - бизнес заавъркя като илюстратор... да но не му провървя бързо и познай - Подарих си дипломата му един вид, преправи си я, и до ден днешен работи благодарение на мен във софт. компания в града.

Постоянно финансов съпорт, тъй като заработих по професията, и на 20 взимах добри пари, за което всички завиждаха ест - Българи.

Беше свидетел на един бой... дефакто защитих гаджето му от нападките на един бабаит, защото той не можеше да се справи, а момичето няма как... та завърших със спукано тъпанче.
На разпитите бабаита ме обвини, свидетелите в лицето на приятеля и гаджето му - Монев пиян, безпричинно се нахвърлил, дразнил се, изпроси си боя...

Скоро го потърсих да му кажа че има далавера за Англия, тъй като е сингъл ако иска може да дойде - да го съпортна, от чисто благородни и приятелски подбуди - К*р, нямаше такава "храна", защо? Защото не искал да се занимава с миналото си... каза си го, боклуци сме били всички.

Това беше края - И да го видя някога - Персона Нон Грата.
Приятели като деца - Да, но с времето самата дума приятел придобива извратено значение. Няма приятели, ина интереси, в Родината са най-често материални - брат брата коли вече.

Същата работа с една мадама, полицайска щерка.
Днес почти изкара академията - Вече нищо общо с преди, даже лошо - Недай си боже някога да си я обидил или нещо от сорта, там явно ги дрогират с някакъв безароматен газ и ги препрограмират като личности.

От старата школа имам роднина патрул и граничар - над 40-те са, добре се отнасят с роднините, за приятели и познати незнам, тъй като са живеели в други градове винаги.
Граничаря не може да напуска Държавата, голям период от време като предизвестие, и подробно обяснение какво ще дири извън граница - строг контрол на Държави, време - указания също.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Недай си боже някога да си я обидил или нещо от сорта, там явно ги дрогират с някакъв безароматен газ и ги препрограмират като личности.

Аз им викам зомибита на такива. Те са си точно зомбирани. Използвачи - ползват те до като им е изгодно, после в един момент те захвърлят. Приятелката ми е права - прекалено съм добър, имал съм прекалено добра душа ( това и други приятели го казват ) защото все гледам да помогна на някой с нещо, все гледам да угодя на някой с нещо, прекалено много се раздавам, и като се замисля точно това ми е грешката. Карай, нищо... Ще си имам вече едно наум. Трябваше още тогава да послушам приятелката ми - по голяма е от мен с 8 години и въпреки това често и пренебрегвам съветите, твърдоглав съм и си знам мойта, ама каката е била права още тогава.

Както има един стар лаф - "приятели на масата много, но в някоя кризисна ситуация всеки се прави на зает" нещо такова беше. В даден момент се показва кой какъв е. Човек може да има стотици познати, и само няколко приятела. Думата "приятел" е силно казана дума, това човек който в труден момент ти помага. А това са използвачи които се възползват от добрината ни, и после си показват рогите. От сега нататък едно на ум. :wink:
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Аман от тия ченгета вече навсякъде са наистина.Да вземат да ги посъкратят малко.Аз предлагам чрез разстрел или публично линчуване..или нещо такова.Уши долни.Не знаеш откъде ще те изпортят.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

В реалния живот поне се познават, най-лесно лятото - Има ли татуировки на видими места, най-много да е ухо, нищо повече.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Лично аз не съм имал даване-вземане с милиционери, и не искам и да имам, но от това което виждам че става в тази държава, съм останал с впечатление че тук полицията е поръчкова в полза на мутрите, на рецидивистите, на криминалните. Дефакто полицията е купена, платена. Имаш конкуренция и ти пречи - даваш един донос на милиционерите, и те отиват и го арестуват защото вършел еди какво си незаконно, ( същото което и ти правиш ) но теб не те закачат, защото си им кихнал пари, целта е да премахнат конкуренцията ти. Made in BG.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Да, то и на по високи нива е така.
Плащаш си да "намерят" проблеми в конкуренцията ти от изненадващи проверки и на други институции.
Ясно е че България е само в София, всичко друго е дивия запад - който вади парата той диктува играта. Ченгетата и лекарите днес са най-големите търговци - ако ви се струва странно погледнете с отворени очи.

Взимане даване с ченгета - дума да не става.
Дай да не се лъжем, един път ме спряха с мотора, от там нататък където и да го видя в града тоя катаджия, даже и извън работно време - гледа на кръв като коч, дебне да ме "улуе".

Знам за хора които са вербувани за кльопари, за да избегнат наказания.
Има и такива които доброволно ходят и стават абонати, пасивен доход от ченгетата - Вярно с оригинала, както на дребно ниво тип шанаджийство, така и до "мистери" клиентела.

Цивилките са най-зле, ей такива на като от "под прикритие" (нали знаем че филмите се правят от хора, заради хора, за хора... )
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Цивилките са най-зле, ей такива на като от "под прикритие" (нали знаем че филмите се правят от хора, заради хора, за хора... )

Тука във форума има един такъв, само му вижте постовете и по всичко личи че е милиционер, или ухо. Не знам още колко подобни ги има във форума които са само регистрирани, но не пишат нищо. Обърнете внимание какви са му постовете и въпросите които задава от както е регистриран тук - http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1792088 - пазете се точно от такива, и не давайте лични данни, скайпове, месенджери, фейсбуци или телефони, да не изгори някой.
 
От: Полицаите ни 3 пъти повече като % от населението от Румъния

Тука във форума има един такъв, само му вижте постовете и по всичко личи че е милиционер, или ухо. Не знам още колко подобни ги има във форума които са само регистрирани, но не пишат нищо. Обърнете внимание какви са му постовете и въпросите които задава от както е регистриран тук - http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1792088 - пазете се точно от такива, и не давайте лични данни, скайпове, месенджери, фейсбуци или телефони, да не изгори някой.

Sorry - no matches. Please try some different terms.


Иначе лапетата с фейсбук страниците скоро ще вземат даа горят яко :) , вгледай се в обявите за продажба на фен страници, малките най-вече - само ново юзъри с по няколко поста изявяват желание за линкове и данни - хич не е гнила работа а ?
Един линк казва всичко май, не ги показваме в темите или сделките, ама на никой не се отказва при поискване на линк.

Мене ще ме "фанат" "га" ме няма.
Квото и да правя без да се крия, даже и в Еврозоната - трудно ще ме екстрадират или каквото и да е било. А и нищо не ми пречи да отчитам всички доходи - на края на годината ми връщат парите ако не съм стигнал определена летва. Лошо е да правиш опити за нещо с мисъл само за печалба - хубави неща се случват.
 

Горе