Положението по пътищата

От: Положението по пътищата

Като ми покажеш държава без милиарден външен дълг, тогава ми обяснявай за фалитите. Колкото до другото, ти го искаш, но го НЯМА. Точно за това и на хората им писва и се саморазправят. А за индивида, не мога да изпитвам и грам мъка за някакъв олигофрен, който скочил да бие пешеходци с бокс, но получил инфаркт.
 
От: Положението по пътищата

Ей мамка му и тиливизии занулиха ви тотално
Яко някой ми изкочи на пътя или се блъсне в мен заради неправомерно шофиране, язе няма да го претрепя ли ве,,, първом язе съм наход, па поосле ко искат и фиш за двайсе лева даму пишат,,, нима нтересува въобше
 
От: Положението по пътищата

Ей мамка му и тиливизии занулиха ви тотално
Яко някой ми изкочи на пътя или се блъсне в мен заради неправомерно шофиране, язе няма да го претрепя ли ве,,, първом язе съм наход, па поосле ко искат и фиш за двайсе лева даму пишат,,, нима нтересува въобше

А ако ти блъснеш някой заради неправомерно шофиране, ше може ли да те претрепе?
 
От: Положението по пътищата

явно баща ти те е бил по главата :drama:
От неграмотни славяни мнение неща.
 
От: Положението по пътищата

А ако ти блъснеш някой заради неправомерно шофиране, ше може ли да те претрепе?
Ако си олигофрен, който кара като ненорамален и убиеш човек, според теб не трябва ли да си понесеш отговорността за олигофренията?
 
От: От: Положението по пътищата

Може и без да си олигофрен и да караш като ненормален пак да убиеш човек. Много черно-бяло гледаш на нещата, изпадаш в крайностите.
Трудна работа. Нормалният човек може да носи отговорност за себе си и околните. Олигофренът не се съобразява с никой друг.
 
От: Положението по пътищата

Съдбата има гадно чувство за хумор, и обича да го демонстрира баш на отворковците..
 
От: Re: Положението по пътищата

Виж файлът 13478

Нещо от мен....и доста актуално.
Земеделието не е нито нещо срамно, нито нещо селяндурско. По-скоро авторът на карикатурата е малоумен.
 
От: Положението по пътищата

кой точно е глагола във вашето ромско изречение?
Ромът е за пиене, червеният е доста вкусен, а на другите ние, неславяните, им викаме цигани. Знам, че нашият език е труден, но опитай.
 
От: Положението по пътищата

Проданов, надявам се че не мислиш, че не мога да му отговоря :)
 
От: Положението по пътищата

Просто ви правя услуга. И на двамата, безплатно. :wink:
 

Горе