Положението по пътищата

Re: От: Положението по пътищата

Кой е виновен , таксито ли ? :D

Сигурно него ще обвинят. Често ми се случва да виждам патрулка, минаваща на червено (да от време на време бавно и много предпазливо), но без сигнализация. Просто гледат да сместят време, без конкретна причина, която да е оправдана. И резултатите са на лице. И в такава ситуация дано никой не попада, защото реално може ти да си т.нар. виновен за инцидента. А ходи докажи (ако нямаш свидетели), че не са били със светлини и сигнализация. :)
 
От: Положението по пътищата

1914550_469277739931904_2926419241956673327_n.jpg
 
От: Положението по пътищата

Къде са господа полицаите, питам?
 
От: Положението по пътищата

Паляшки коментар. Това старо БМВ ли е мутренски джип? Аз четох, че човекът в БМВ-то се е защитил.
 
Re: От: Положението по пътищата

"Преди час на бул. "Черни връх". Премазват от бой шофьор, защото им е ударил мутренските джипове. "

1185275_845977515531898_5368302956136222854_n.jpg

Селски изпълнения и днес. Абе на тия няма ли кой да им вземе книжките? :) Вчера затънал в зелените площи кретен с таратайка, днес някакви се търкалят в центъра на София, щото толкова и могат да карат. Утре ще видим каква кретения ще. Да ги тикнат за по два дни в ареста и да се оправят там. И къде си тръгнал да раздаваш шамари като всеки е с смартфон? Ставаш "звезда" за минути. :)
 
От: Положението по пътищата

Паляшки коментар. Това старо БМВ ли е мутренски джип? Аз четох, че човекът в БМВ-то се е защитил.

Не знам кое е вярното, споделям снимката и коментара на човека (преполага се че той е снимал) самата ситуация е мтутренска.
 
Re: От: Положението по пътищата

Не знам кое е вярното, споделям снимката и коментара на човека (преполага се че той е снимал) самата ситуация е мтутренска.

Свинска е думата. Това са свине в човешки кожи. :)
 
От: Re: От: Положението по пътищата

Редруме, преди каза, че след няколко месеца ще снимаш положението със зелените релси?

Де са снимките??!?

релсите са в ИДЕАЛНО състояние, ако не броим щетите от нарушителите които минават с автомобили върху тях.
Относно тези нарушения и това, че простолюдието се кефи на новините ... мислех, че е само за фейсБоклук. Но като гледам и тук коментарите са на същото ниво - администратор на форум който има някакви претенции определя хора като 'селяци', само защото са извършили някакво нарушение. Други се дрънкат на тема дали едната колата била таратайка или другата била мутренски джип.
Абе високо ниво във форума, какво да говорим повече...
 
От: Положението по пътищата

Ходи ги снимай ти бе паляк, да не живея за глупавите релси. Специално ще ходя в другия край на София, за да ти ги снимам. Как си го представяш? Ако са в добро състояние, значи са ги оправили. Сега да вземат да сложат един жив полицай там, за да спре олигофрените, които затъват всеки ден там.
 
От: Положението по пътищата

Къде са господа полицаите, питам?

КВО питаш бе. КОЙ си ти да питаш? и КОГО питаш?

полицията не идва с хеликоптери. Снимката е от някакъв индивид с телефон който се прави на фотограф и посредством фейсБОКЛУК тя е станала публично известна в първите няколко секунди след инцидента.
Какво има да го мислиш?
 
От: Положението по пътищата

Малоумник, да си чувал за рeторичен въпрос? Май те болят хемороидите, та пак почна серийно сране във форума. Айде поспри се.
 
От: От: Положението по пътищата

за рЕторичен не съм чувал :lol: п.п. рано ти е още да използваш такива сложни литературни похвати, далеч си ми от образа на литературовед :wink:
форумния военен да не ми заповядва, а да бега в темата за казармата да учи хората (на нещо което и той не разбира).

А от тази тема разбрахме колко държиш на думата си (да не търся цитата където каза, че след няколко месеца ще покажеш снимки на които да се види в какво (лошо) положение е тревата).

Ходи ги снимай ти бе паляк
 
Моля ви, без обиди. Всички знаем, че никой не може да спре олигофренията. За това идеята е малко абсурдна, защото релсите някак не са си уцелили мястото. :) Ако ме разбирате. :) Колкото до това дали вместо тях е можело да се закърпи някоя друга главна улица или да се направи така, че да не ти пада кардата при минаването през Семинарията, това е друга тема. :)

Колкото за снимките, и аз ще постна като минавам от там. Близо съм до мястото. За жалост от доста време не съм имал път натам, но все ще ми се отвори. Сега идва изпитанието за тези релси - пролетта, сезонът, в който вали добре.
 
От: От: От: Положението по пътищата

за рЕторичен не съм чувал :lol: п.п. рано ти е още да използваш такива сложни литературни похвати, далеч си ми от образа на литературовед :wink:
Освен за рИторичен въпрос, явно не си чувал и за дублетни форми. И по двата начина е правилно, неграмотен комплексар. Държа си на думата за хора, за които ми пука, а не за форумни дебили, като теб.
 
От: Положението по пътищата

Аз нещо не мога да си обясня минаването от там. Всеки ден минавам, познавам прекрасно кръстовището и не виждам никаква причина, при каквато и да е ситуация да мина през релсите. Нито е по-пряко, нито може да е по-бързо, нито има някакви задръствания, които можеш да шунтираш. Тая работа си остава за мен с едно наум.
 

Горе