Помагайте с домейна и още нещо за вас

lglgl

Active Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте случая е спешен. до няколко часа трябва да измисля име на един сайт за компютърни игри, конзоли. Българска аудитория.
защо до няколко часа? Защото до утре трябва да занеса лого на едно голямо състезание и да стана партнъор, всичко това безплатно, чрез приятели уредих, и ще получа добра реклама.
Моля ви ако имате идей подсказвайте( само проверявайте дали е заето) искам нещо късо (във .com)
П.С напъно е сериозна темата:D

Ако искате и вас да ви уредя, пишете.
Става дума за международно състезане по Фигурно пързаляне - Купата на Денквоа Стависки. Ще идват над 200 фигуриста, ще има доста жив трафик. ако имате интерес за реклама, пишете. състезание започва от 12 Декември, мисля че е добра сделка.
 
Последно редактирано:
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

Става дума за международно състезане по Фигурно пързаляне - Купата на Денквоа Стависки.

Що за идиотия да се бориш за купата на това пиядне и убиец?!
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

Знаех си че ще има подобен коментар :) важното не е име, а аз просто рпедлагам възможност за реклама, темата за Максим знаем..... лично го познавам поне 15 години.
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

лично го познавам поне 15 години.

Ако не си му забил поне един тупаник за това, което направи - значи ... :?
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

Нека да не говориме за това, че темата е много тежка за Максим и за момичето : / По-добре ми казвайте идей моля :)
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

Защо да не говорим по темата. Всеки знае какво направи
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

да, Блинки във .ком търся за сега. :) ако ще сложа думата console/s във домейна окей ли ще е ? и като слоган "От геймъри за геймъри" или конзоли | компютърни игри | горещи новини
 
Re: От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

да, Блинки във .ком търся за сега. :) ако ще сложа думата console/s във домейна окей ли ще е ? и като слоган "От геймъри за геймъри" или конзоли | компютърни игри | горещи новини

Мм, няма да се получи много брандъбъл, върти се около player, gamer, games, play и нещо от сорта. Слоганът е добър. ;) Може и нещо закачливо .... Живот к@то н@ игр@.... :)
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

От геймъри за играчи - го напиши тогава :D
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

А защо прикачения файл не може да се отвори?
 
От: Помагайте с домейна и още нещо за вас

demota.png

Кой вариант? и като цяло име на домейн окей ли е ?
 
като прикачвате файл понякога ръчно трябва да му дадете атач разширения едитор (manage files бутона) прикачването от бързия отговор понякога крашва с последната версия на вбюлетин 4.2.2 пач левел 2 (откакто сме с пач левел 2 е проблема)

но просто имам преклаено много работа не ми остава време да го дебъгна все имам нещо друго за правене или съм прекалено уморен за да ръчкам код
 

Горе