Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

dertre

Well-Known Member
Как сте, сладури? Как я карате в тая жега.. Навън е ад, друго си е в нас на климатика..
Имам 16 дни до Ню Йорк и съм много развълнувана!
Не забравяйте да си купите Хай Клуб утре - ще бъда в началото, на 5-та страница макс.. ^^


How are you, sladuri? How karate in this heat ... The outside is ad, another is in the us of the air conditioning system ...
I have 16 days to New York and I am very excited!
Don't forget to buy Hai Club tomorrow-will be at the beginning of the 5th page Max ... ^^


Това е извадка от статуса и в фейсбук. И тази ще ни представя (макар и на световно неизвестен конкурс) в САЩ ? После се оплакваше, че не и дават виза. Ми тая бъкел не знае английски.
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

тва е некъф микс - българска шльокавица и индийски английски?

м др коя е тъз дето не я помним?
 
От: От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

тва е некъф микс - българска шльокавица и индийски английски?

Така е модерно, остарявате:lol:
 
От: От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Така е модерно, остарявате:lol:

мхм, явно вече се смята за изтрещелщина да притежаваш правописен речник на кой да е език
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

The outside is ad, another is in the us of the air conditioning system

Тва ни го разбрах :D
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

The outside is ad, another is in the us of the air conditioning system

Тва ни го разбрах :D

ъпсурт! тоз прфектин ънглъски нси гу ръзбрал?

чеки щти го привидъ

ми димек извън къшлата има рикламъ (инъ, не многу оти няма йес нъкрайъ), в същуту времи в съйдиненити щати има риклами нъ систьемъ зъ климътиси (дуфалки димьек)
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

А си мислех, че моят английски не е на ниво. :)
Нищо, важно е желанието - ще се научи някой ден момичето.

Абе хора някои да не спим във форума? :roll:
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

ъпсурт! тоз прфектин ънглъски нси гу ръзбрал?

чеки щти го привидъ

ми димек извън къшлата има рикламъ (инъ, не многу оти няма йес нъкрайъ), в същуту времи в съйдиненити щати има риклами нъ систьемъ зъ климътиси (дуфалки димьек)
Въй, мярси за привода, той нещо не бих се сетил чи е така никогъ. Дубре чи има такиз англоведи кат Ю.

Alexer, сега ли забелязваш :d Стоял съм 5-6-7 сутринта винаги има някой, добре че има хора като БулБлогър по това време да ме разсмеят.
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Въй, мярси за привода, той нещо не бих се сетил чи е така никогъ. Дубре чи има такиз англоведи кат Ю.

тенкю, чак мирси ша знайш за признанийету! кат са затинкам и твойту ингилизки ич ней бед ша знайш!
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

http://www.facebook.com/MissTeenBulgariaRoyalGalaxy
Това е въпросното момиче. Спамеше по всички форуми които намери (тийн проблем, бгмама и т.н.) и беше попаднала и тук. Мрънкаше, че не и давали виза да отиде в САЩ и да участва на световно неизвестния и конкурс. Пък някой и бил обещал и кариера и не знам си какво (момичето е на 17 доколкото си спомням) и това бил нейния шанс.
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

тенкю, чак мирси ша знайш за признанийету! кат са затинкам и твойту ингилизки ич ней бед ша знайш!

Данке

Явно са й дали виза и е решила да ни държи в течение на нещата:)
 
Последно редактирано:
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Леле тази това ограничено девойче се мята и в моите абонати.
То ако беше само един такъв пост щеше да е цвете, тя всеки ден се фука,че заминава и стяга багажа и постоянни пита купихте ли си това списание, а онова.А някой като и каже нещо дето не и изнася веднага почва да соли, това селянче.А пък загорелите и facebook приятели от мъжки пол започват да и пригласят и тя вече е гледайте коя съм аз....
Това момиче ми е интересно дали извън facebook има приятели...
Обаче е толкова ограничена,ама толкова че просто няма как да се опише колко е ограничена просто....
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Ако съм на нейно място, като за начало изобщо нямаше да пиша на английски. Нали отива като представител на България? Тогава единствено и трябва да знае родния си език. Да не е длъжна да им учи езиците на другите участници?
Ако толкова държи да пише на английски, може да започне с Google Translate. Пак глупости излизат, обаче не са чак толкова неразбираеми. Ако е запозната умерено с езика, може да корегира глупостите на Google Translate и в такива случаи се получават много добри текстове.
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

честно казано ако не бях на не знам колко джина изобщо нямаше да се занимавам с това ааммм да го наречем наивно същество

чудя ви се на вас - оти си губите времето с клетата душица?
 
Последно редактирано:
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

честно казано ако не бях на незнам колко джина изобщо нямаше да се занимавам с това ааммм да го наречем наивно същество

чудя ви се на вас - оти си губите времето с клетата душица?

На някой хора наистина каквото и да им говориш не може да им налееш акъл, наскоро пробвах с един индивид, просто не става, а в предишната темата вече пробваха до колкото си спомням.
 
template.jpg

Друго няма какво да кажа
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Нямам идея кое е девойчето
Дай да видя статуса, за да разбера какво е станало, защото този цитат:
How are you, sladuri? How karate in this heat ... The outside is ad, another is in the us of the air conditioning system ...
I have 16 days to New York and I am very excited!
Don't forget to buy Hai Club tomorrow-will be at the beginning of the 5th page Max ... ^^


Е автоматичния преводач на Бинг във ФБ, който излиза под всеки пост.
Ако е копи-пейстнала, ще е интересно.
Наистина има големи бисери от преводача.
Иначе са прости хората в тези среди, но какво да ги виниш...

ПП: Ами видях, някой е натиснал "транслейт"...
(Translated by Bing)
 
Re: От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Ако съм на нейно място, като за начало изобщо нямаше да пиша на английски. Нали отива като представител на България? Тогава единствено и трябва да знае родния си език. Да не е длъжна да им учи езиците на другите участници?
Ако толкова държи да пише на английски, може да започне с Google Translate. Пак глупости излизат, обаче не са чак толкова неразбираеми. Ако е запозната умерено с езика, може да корегира глупостите на Google Translate и в такива случаи се получават много добри текстове.

то това е точно гугъл транслейт ЕДИТ / явно е бинг преводач :) ама - The outside is ad, another is in the us of the air conditioning system ...
 
От: Помните ли Miss Teen Bulgaria Royal Galaxy дето се мерна за малко тук?

Погледнах страницата във Facebook и няма никакъв текст на английски. Само на български е статусът. Не знам какво виждат някои, но при мен го няма. Автоматични простотии за превод не ползвам никъде.

Могла е, спечелила е и заминава за Ню Йорк. Няма смисъл да се хейти по въпроса, а няма и повод. И на мен ми се ходи в Ню Йорк това лято, ама няма да отида, както и вероятно всички, писали в темата. Не разбирам нищо от мода, но щом ще участва в международен конкурс и пускат нейни снимки по списанията значи явно е постигнала нещо, което заслужава уважение. Ако не заслужава уважение най-малкото няма повод и за хейт. Тоя конкурс едва ли е финансиран с пари на данъкоплатците, тъй че с нищо не ни е ощетила въпросната миска и за нищо не ни е длъжна. Твърде много безпричинна злоба се лее в тая държава.
 
тя малко хапливо влезе във форума и натовари всички в темата за отказаната и виза затова колегите я понатовариха / понахраниха сега :) щом се е класирсала да успехи

конкуренцията и е много крокозавър :) а и в ню юрк не ми се ходи ама бих уважил мартиника :) каприз ме зариби да го проуча този остров а и гледах по ФЛН как супер скъпите круизи по карибите задължително минават и през този остров такаче топ дестинейшън американците щим дават пари да идат занчи и ние искаме - част от евро съюза ... плаща се в евро - европейската здравна карта важи :) и се ходи само с лична карта - не се молиш за виза :) за карибите е доста добре - е това еропейското гражднаство най после и ние бели хора можеме да щъкаме насам ната само с пластмасата дето ни е винаги в джоба :) а от първи януари 2014 като паднат ограничненията за работа в целия ЕС който иска може да се поресели там :)


http://en.wikipedia.org/wiki/Martinique

Martinique-11-Les_Salines_Beach.jpg


771px-Martinique_in_France.svg.png
 

Горе