Помните ли Val4o0o0?

Devastion

New Member
https://www.facebook.com/grakovski мисля, че това е той. Имаше някакъв клип дет нареждаше един uphero (не знам дали съществува още) и мисля, че гласа беше подобен. Ако може някой да го прати да сравня гласовете. Помня, че този валчо имаше някаква депресия и може би за тва е станал такъв. А беше добър програмист и човек в моито очи. (от стрийт фитнес ин бг групата го видях)
Тежко.
 
От: Помните ли Val4o0o0?

Изгледах клипа. Ъпхеро е най-мразеният човек у форума :lol:
 
От: Помните ли Val4o0o0?

Този от клипа казва, че се казва Валери Георгиев - Валчоооо, а този от фейсбук е някво лице с прякор Вълчо, пише, че се казва Георги Раковски (ама не се знае колко е вярно)
 
От: Помните ли Val4o0o0?

Изгледах клипа. Ъпхеро е най-мразеният човек у форума :lol:
Целия ли? На шишенцето мента, глог и валериана/а има ограничение в приема на ден иначе се опитах, но само до 1 мин изкарах - въпреки желанието ми:mad:

П.П. Аз пък съм му фен! 8)
 
От: Помните ли Val4o0o0?

Тоя дето е правил клипа е не по малко мръднал от тоя вълчо от профила, дето си е баш откачалка така като гледам. Някой му казал нещо във вебтуриста:rolleyes: оня тръгнал клипове да прави. Това нормален човек може ли да го направи!? Напомня ми за оня другия лудия с клиповете, предприема със самоделката, забравих му името.
 
От: Помните ли Val4o0o0?

В профила са харесани теми от cs-phenomsquad (проекта на Валчо) и за това се усъмних.
 

Горе