Помни жертвите! Помни убийците!

От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Горуня е бил пълен идиот. Кажи ми как ще направиш основна реформа, в разрез от СССР, на държавата в пика на студената война ? Като нашите пазари и сурвини са главно свързани със СССР ?
Горуня не го знам какъв е бил, все пак е хардлайнер комуняга - маоист, обаче е виждал как тия дето уж се борят с буржоазията си създават собствена буржоазия на гърба на българския народ. Та тая червена буржоазия още ни управлява. Ако не харесваш нещо днес, можеш да виниш децата на твоите любимци, които не са по-малки боклуци от родителите си.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

И как щяхме сме с 40 процента по-малка територията - супер фантазии имаш честно.

Югославия щеше да вземе благоевградско, а Гърция целите Родопи до Пловдив.
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Горуня не го знам какъв е бил, все пак е хардлайнер комуняга - маоист, обаче е виждал как тия дето уж се борят с буржоазията си създават собствена буржоазия на гърба на българския народ. Та тая червена буржоазия още ни управлява. Ако не харесваш нещо днес, можеш да виниш децата на твоите любимци, които не са по-малки боклуци от родителите си.

Значи Тодор Живков трябваше да е милиардер по твоята логика
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Югославия щеше да вземе благоевградско, а Гърция целите Родопи до Пловдив.

Кога коя година е това щеше да стане?
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Значи Тодор Живков трябваше да е милиардер по твоята логика

А милиардите изтекли от БГ по сметка на полтбюро не ги ли смятаме?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Къде съм казал, че се определям като комунист ?

В онази тема където защитаваше комунизма и където каза, че баща ти е политически емигрант именно заради нея.
Не ми се рови да ти търся мнението имам си друга работа.

А иначе по линия на политбюро - всички външнотъговски компании освен че се декапитализраха и ударно задлъжняха, по самите доклади на БНБ пише интересни неща - съветвам те да ги прочетеш.
 
От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Кога коя година е това щеше да стане?

Хипотезa е, но все пак стопроцентова , защото Европа е разпределена. Прочети за претенциите на на Югославия и Гърция.
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Хипотези е, но все пак стопроцентова , защото Европа е разпределена. Прочети за претенциите на на Югославия и Гърция.

Ти луд ли си или да - какви хипотези. Има желязна завеса и толкова. Кажи ми кога сме щели да загубим територията си.
Когато владеехме голяма част от Гърция и си върнахме територии и Югославия беше смазана от немците. Или когато дойде окупацията, след това завесата и един от любимците ти реши да създаде Македония и тотално да унищожи обединението на БГ?

Само питам, че ми е любопитно.
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Ти луд ли си или да - какви хипотези. Има желязна завеса и толкова. Кажи ми кога сме щели да загубим територията си.
Когато владеехме голяма част от Гърция и си върнахме територии и Югославия беше смазана от немците. Или когато дойде окупацията, след това завесата и един от любимците ти реши да създаде Македония и тотално да унищожи обединението на БГ?

Само питам, че ми е любопитно.


Значи ние сме победители във ВСВ така ли ? Казах хипотеза, ако предположим, че никога в България е нямало комунисти преди 44 година. Ти ми кажи какво щеше да стане, ако не бяхме под крилото на СССР ?
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Или когато дойде окупацията

Значи в Германия също е имало Английска, Френска, Американска и Руска окупация ? Ние във ВСВ воюваме с целия свят по едно време, благодарение на гениалните ти любимци !
 
От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Значи Тодор Живков трябваше да е милиардер по твоята логика
Кажи ми един богат човек в България, който да не е свързан с комунистическата номенклатура. Ама наистина богат.
 
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Значи в Германия също е имало Английска, Френска, Американска и Руска окупация ? Ние във ВСВ воюваме с целия свят по едно време, благодарение на гениалните ти любимци !
Значи според теб не тия, които са ни нападнали са виновни, а нашите политици. Искам да те светна, че руснаци и англо-американци мятат бомби тук далеч преди да им обявим символична война. Да поясня, на руснаците никога не им обявяваме война и не късаме дипломатически отношения с тях. Дори когато те ни обявяват война и ни окупират.

А колкото до твоите любимци, самият факт, че заради тях 2 милиона българи в момента ни мразят и се мислят за антини македонци, трябва да те отвращава. Ако беше българин.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Помни жертвите! Помни убийците!

Значи в Германия също е имало Английска, Френска, Американска и Руска окупация ? Ние във ВСВ воюваме с целия свят по едно време, благодарение на гениалните ти любимци !

Как да има окупация, като има независимост в политиката?
Кога сме воювали с целият свят и по кое време?
Щото мога ти кажа и едно време, когато не сме воювали срещу никой и не сме били с немците и малко след това са ни окупирали за 45 години - сети се за кой период ти говоря?

А какво щяхме да станем ли - сигурно страна от западна Европа с тази огромна предприемаческа култура, морал, ценности, човешки капитал и веществен капитал - все неща или избити или иззети от твоите любимци комунистите.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Български министър, спасил се от „народния съд”, става световно известен учен. Работи като професор в Германия, в университета Станфорд в САЩ и Виена, Австрия.

http://pametbg.com/index.php/bg/razshireno-tursene-na-jertvi/258-2016-01-20-12-42-38
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Български министър, спасил се от „народния съд”, става световно известен учен. Работи като професор в Германия, в университета Станфорд в САЩ и Виена, Австрия.

http://pametbg.com/index.php/bg/razshireno-tursene-na-jertvi/258-2016-01-20-12-42-38
Интересно е, че за народния съд се обвиняват САМО комунистите. А това далеч не е така :) Социалдемократи, земеделци, либерали? Що се пропускат?
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Страхотен филм излъчен по БНТ вчера. Показващ всичките престъпления на комунизма. За терористичните атаки, за средновековните методи на изтезание на „враговете на народа”, за страданието на близките и потомците.


http://bnt.bg/filmi-i-serialii/izbrano-za-sedmitsata/naroden-dom-na-terora
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Всеки месец да го излъчват този филм.
Изверги ненормални.
 
От: Помни жертвите! Помни убийците!

Тази тема е показателна за състоянието на нашия народ - всеки се изказва по всичко. Икономика, история, политика - к'вот има - по това ще се изказва.
Аз попитах - какъв елит е избит, отговор все още не съм получил.

Ако под елит разбирате политици, трябва да знаете, че сте много прости. Прочетете какво е писал Алеко и ще видите, че нищо не се е променило. Т.е. били са избити същите идиоти като сегашните.
И още нещо: избиването на политици бих го окачествил като "рисковете на професията" които сега за съжаление липсват и много хора по жълтите сайтове издават смъртни присъди на сегашните управляващи! Т.е. пак нищо не се е променило!

За да се изказваш компетентно по историческа тема, трябва да си чел изключително много. А не само по някакви сайтове които са за простолюдието.
 

Горе