Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Измамaта е следната този пич http://dragofitness.net/?p=1 се опитва да продаде Креатин (Creadrene Xtreme)на троина цена с нереални и времени ефекти върху мускулите и трайни увреждания на бъбреците. Доста хора са ужилени ...

"Научи как направих мускули за по-малко от 4 седмици" - просто подвеждаща реклама, от която става ясно, че е стръв за гладни. И самото изображение само подсилва невъзможното в очите ни.

"Един от моите приятели, които беше доста отпуснат и не тренираше също реши да пробва ... Той загуби над 10 килограма за 4 седмици без изобщо да стъпва във фитнес зала" - абсолютно невъзможно :)

Момчето дори нe употребява този продукт, целта му са парите. Но за сметка на здравето на хората.

Въпреки, че се занимавам с рекламна дейност, съм негативно настроена към измамните послания, особено в сферата на отслабването, чрез "некачествена"
химия. Често се замислям да постна в блога на сайта ми тема за измамни реклами... Xимията те прави такъв за какъвто мечтаеш за сметка на природните методи. Или директно казано: убий собствената си природа. Pано или късно страничните ефекти се обаждат.

Лошото е, че сайта на Драго е с напpeднал Бг трафик и ще пострадат повече хора от продукта... Можеше да се възползва обаче от продуктите на нашите реномирани сайтове..., вместо да пише неверни неща. Едва след 3-тия месец имах видими резултати от фитнес упражнения, без анаболи, а камо ли ще направиш фигура без фитнес, гълтайки Creadrene Xtreme... Лошо няма момчето да печели, но нека помисли преди да предлага слепешката определен продукт
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

И как да вярваме на теб, че тоя продукт не е качествен ?
Ами купи си го и чакай резултати. ще си или поредния здравеняк или по-скоро поредния балък!
 
От: От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Докато има глупаци ще има и "Драговци". Измамник е със сигурност и контролира коментарите във форума му. Опитах да напиша два коментара вчера и днес ги няма. Елементарно е да си направиш изводи от написаното от него- мускули за 4 седмици- хахаха, а аз да блъскам повече от 10 години в залата.
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Не става дума ,че креатина е вреден, а че Дражко подлъгва хората ,че за 4 седмици ще са аполоновци без дори да тренират. И не може едновременно да качваш мускулна маса и да орелефяваш. Е това си е измама.
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Пишат, че увеличава теглото на тялото (защото увеличава мускулната маса) и увеличава метаболизма.

До момента не виждам доказателства за някаква измама. По-скоро реването за това колко лош е някакъв сайт е измама.

Да се твърди, че вещество, което се среща в млякото и се синтезира от човешкото тяло е вредно е несериозно (разбира се има значение дозата - например пиенето на твърде много вода води до смърт).

И цената не е с много голяма надценка. Препоръчителната цена на дребно е $34.95 (според сайта на производителя) и като сложиш мито, ДДС, труда по борба с митниците, транспорт (включен в цената) и разходите за създаване и поддръжка на сайтовете, реклама и т.н. не се получават някакви големи печалби.

Silabg.com го продават за 34.50 лв - т.е. завишаването на цената реално е само два пъти.
Не става дума ,че креатина е вреден, а че Дражко подлъгва хората ,че за 4 седмици ще са аполоновци без дори да тренират. И не може едновременно да качваш мускулна маса и да орелефяваш. Е това си е измама.
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Ко ви става бе? Тука не бяхме ли от страната на продаващите... Човека според мен си е свършил перфектно работата, за което го поздравявам! И аз преди година продадох вордпрес с една статия и безплатен темплейт за 1000 лв. Това прави ли ме измамник? Ми не! Земете пораснете вече и спрете да летите в облаците....

За съжаление има много като тебе!
 
От: От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Не става дума ,че креатина е вреден, а че Дражко подлъгва хората ,че за 4 седмици ще са аполоновци без дори да тренират. И не може едновременно да качваш мускулна маса и да орелефяваш. Е това си е измама.

Ти да не си от конкуренцията? че лееееееееекинко така ми се струва.
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

За съжаление има много като тебе!

И като теб има много - Борци за справедливост без работа... Нямаш ли с какво по смислено да се занимаваш? Остави човека да си продава...
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Малко тъпо го е направил с цената.Трябва да си въведеш данните за да видиш цената....
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Не е задължително. Щракни на връзката "Промо Цени" (в долната част на страницата) - там са цените. И аз дълго време се чудех къде е цената.
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Не е задължително. Щракни на връзката "Промо Цени" (в долната част на страницата) - там са цените. И аз дълго време се чудех къде е цената.

Стана ми любопитно и разгледах конкуренцията за тази добавка.Продава ги на точно двойна цена,но както и да е.

А какво стана със закона за продажба на хранителни добавки онлайн?Някъде из форума четох,че били отменили забраната....
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Вече не е забранено да сключваш договор от разстояние когато продаваш хранителни добавки. Например може да ползваш телефон или пощенски гълъб за да сключиш договора за продажба на хранителни добавки (преди беше нелегално - трябваше лично да се срещнеш с клиента - в закона не пишеше на какво разстояние трябва да се намираш от клиента когато сключваш договора, но се подразбира, че трябва да си на разстояние да се чувате без да ползвате телефон или други технологии - т.е. на един-два метра един от друг; в закона не беше уточнено дали трябва да си стискате ръцете при правенето на сделката).

Най-абсурдното на стария закон беше, че нямаше забрана стоката да се праща по куриер - например беше напълно легално да си стиснете ръцете с клиента за да сключите договор, според който стоката ще бъде изпратена чрез куриер от друг град или друга държава... Сега този законов абсурд го няма. За съжаление има още много закони за прочистване, а депутатите вместо да се заемат с прочистването от ненужни закони измислят нови и нови закони...
 
От: Помогнете да спрем една измама на Creadrene Xtreme

Обаче не се отказват, ей ги пак http://maxmuscleprogram.com/?p=1 стария сайт, както и сайта на "вълшебния" продукт вече не работят. Поне да бяха сменили малко дизайна, текста, снимките, пък то същото.
 

Горе