Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

zeron

New Member
Здравейте на всички,
Аз съм нов тук , разрбах за сайта от един приятел който се занимава с това но все няма време да ми обясни като бял човек за това ще ми е много ценна вашата помощ и съвет . Така аз съм на 16 години нямам познания в областта на правенето на сайтове , но владея английски език и то доста добре :) . Та въпросите са ми следните: Ще може ли да ми разясните 'като на българин' :lol: обастите или паразите както им викате вие за правене на пари онлайн ,чета постоянно теми, но немога да разбера добре често срещам думата. Афилиейт , но ми се вижда доста сложно. Мисля си какво ще излезе ако отворя блог за стил музика `hardstyle and Melbourne shuffle` и там сложа прикачени към сайтове който плащат за гледане и сваляне на видео музика снимки , сложа в блога реклами който ми плащат за тях и такива работи .. обаче прочетох в една тема че е дорбе да се захване човек в 1 област , 1 пазар и да се осъвършенства само там , иначе манджа с грозде :mad::mad: .. Ако примера който дадах е от 1 сфера как да го осъщества и има ли начин да ми плащат при трафик и посещение на блога . А БЕ С 2 ДУМИ ЩЕ СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ ДА МИ РАЗЯСНИ ОТ ИГЛА ДО КОНЕЦ ВСИЧКО КАК МОГА ДА ВАДЯ ПАРИ ДОРИ И 1 СТОТИНКА ДА Е ПАК Е ПАРИ , ЗАЩОТО 100 РАБОТИ ПО 1 СТОТИНКА = 1 ХЛЯБ :):p:shock:
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :|:|:|:|
п.с: това със свалянето на музиката до колкото знам е пиратство и е нелегално и не смятам да го правя , просто давах пример
 
Последно редактирано:
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Отговори на всичките ти въпроси вече има във форума. Можеш да започнш като прочетеш всички важни теми в ето тои раздел: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=37 , а в последствие и всички важни теми в целия форум.

Без четене няма да стане!:(


И да се изцепиш така с този шрифт... Тук хората са сериозни и на такива работи не се гледа с добро око.
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Малко съм офтопик, но наистина само зареди очевадния шрифт затворих темата без да я прочета. Съжелявам за което.
Онтопик: Само една сфера няма да ти стигне до никъде, ще закърпиш 250 лева и ще гладуваш. Доста сполучливи сайтове са започнали от иновация. Помисли дали ще измислиш нещо което не се е срещало до сега, ако не успееш, помисли върху хобитата ти. За какво можеш да пишеш, дали то ще представлява интерес някому, дали си заслужава? Сайтовете за музика линква към музика са отживелица, а и рисковани, защото може да си отнесеш некоя глоба, освен ако не си плащаш 2но/3но за хостинг в Холандия или друга офшорна страна. Виж ако направиш пък блог за музикалният стил който теб те привлича и публикуваш редовно статии, я за певци, я за нови албуми, я за издънките които правят въпросните звезди, може да пожънеш успех.
Като цяло ти нахвърлих идеи, остатъка е четене. Не мога да ти преразкажа няколко раздела от този форум, защото просто не мога да си представя как могат да се поберат над 10 000 публикации в една. Прочети и тогава задавай въпроси, иначе изглежда несериозно.
Поздрави и успех!
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Малко съм офтопик, но наистина само зареди очевадния шрифт затворих темата без да я прочета. Съжелявам за което.
Онтопик: Само една сфера няма да ти стигне до никъде, ще закърпиш 250 лева и ще гладуваш. Доста сполучливи сайтове са започнали от иновация. Помисли дали ще измислиш нещо което не се е срещало до сега, ако не успееш, помисли върху хобитата ти. За какво можеш да пишеш, дали то ще представлява интерес някому, дали си заслужава? Сайтовете за музика линква към музика са отживелица, а и рисковани, защото може да си отнесеш некоя глоба, освен ако не си плащаш 2но/3но за хостинг в Холандия или друга офшорна страна. Виж ако направиш пък блог за музикалният стил който теб те привлича и публикуваш редовно статии, я за певци, я за нови албуми, я за издънките които правят въпросните звезди, може да пожънеш успех.
Като цяло ти нахвърлих идеи, остатъка е четене. Не мога да ти преразкажа няколко раздела от този форум, защото просто не мога да си представя как могат да се поберат над 10 000 публикации в една. Прочети и тогава задавай въпроси, иначе изглежда несериозно.
Поздрави и успех!


Чета яко 1/4 от форума съм прочел ;)
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Ако беше прочел 1/4, нямаше да питаш "Що е то афилиейт?".
Хайде сега наистина се напъни и прочети четвърт от форума и сам ще се изумиш от разликата във въпросите, които ще задаваш. ;)
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Афилейт маркетинга накратко - рекламираш чрез сайт/блог/форум даден продукт и при продажба ,печелиш комисионна (40-50 процента , зависи от програмата) . По-добре не се захващай ако не разбираш от СЕО и нямаш поне +1000 лв за PPC или директна реклама някъде.
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Добре дошъл и приятно изкарване тук.

Започни от важните теми и лека полека ще навлезеш в материята. Ще видиш, че ако зададеш конкретен въпрос, няма да ти бъде обърнато гръб. Тук наистина са хора, които не само разбират от работата си, но и учат, учили са, и ще учат навлизащи в тази област хора. Всеки може да прави пари от нета, само да има желание и воля, другото си идва. Успехи на теб и на всички тук. ;)
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

И последно, ние тук не правим далавери.
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Първо научи Български, след това понаучи някоя дума на Английски, а много по-късно започни с Affiliate и пари от реклама.
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Първо научи Български, след това понаучи някоя дума на Английски, а много по-късно започни с Affiliate и пари от реклама.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
От: От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Нямаш никакви познания а и не искаш да имаш.. откажи се още сега :)
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Ако беше прочел 1/4, нямаше да питаш "Що е то афилиейт?".
Хайде сега наистина се напъни и прочети четвърт от форума и сам ще се изумиш от разликата във въпросите, които ще задаваш. ;)
прочетах го след като пуснах темата и горе доло сум на ясно ама с много малка част
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Айде без обиди. Малко по топло отнешение....никой не е имал в началото познания. Ако някои ми каже, че е обратното, може да се гръмне.

Очаквам по-голяма толерантност от Вас. Все пак вие сте стари кучета, не искате това да е мнението на започващите за тях или бъркам? :)
 
От: От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Нямаш никакви познания а и не искаш да имаш.. откажи се още сега :)
Защо да се отказвам , какви познания трябва да имам освен английски език ...
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Айде без обиди. Малко по топло отнешение....никой не е имал в началото познания. Ако някои ми каже, че е обратното, може да се гръмне.

Очаквам по-голяма толерантност от Вас. Все пак вие сте стари кучета, не искате това да е мнението на започващите за тях или бъркам? :)

блинки сега пиша есе по немски език защото ме оформят за 5 , ако не ти е проблем ще може ли ти д ами обясниш довечера . утре когато можеж защото гледах в др теми казват че ти си ветеранът тук а и си готин пич ;) скайпа ми е slaughter_you
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

блинки сега пиша есе по немски език защото ме оформят за 5 , ако не ти е проблем ще може ли ти д ами обясниш довечера . утре когато можеж защото гледах в др теми казват че ти си ветеранът тук а и си готин пич ;) скайпа ми е slaughter_you
Мога да ти дам точни теми да четеш, като на база това може да метнеш тук няколко въпроса, за да знам, че и ти си даваш малко зор. По-конкретните въпроси ще ми дадат и на мен, предполагам и на другите, надежда, че четеш и почваш да навлизаш. А общо погледнато е имаш сайт, докарваш му трафик, правиш пари от този треафик. Това е основния модел за почти всички начини. Ще ти пусна линковете, но мисля, че имаше един, който обединяваше всички Важни и то точно за започващи. Естествено, пичовете тук са много и скоро ще ги видиш. Форума е само с пичове и пич**, ще ти хареса. Но никой тук не е започнал без да се е готвил усилено. Може би за това са малко по-строги и имат своето право. Надявам се и ти да ги разбереш. ;)

Успехи за сега и приятен престой тук. :)
 
  • Like
Реакции: adi
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Мога да ти дам точни теми да четеш, като на база това може да метнеш тук няколко въпроса, за да знам, че и ти си даваш малко зор. По-конкретните въпроси ще ми дадат и на мен, предполагам и на другите, надежда, че четеш и почваш да навлизаш. А общо погледнато е имаш сайт, докарваш му трафик, правиш пари от този треафик. Това е основния модел за почти всички начини. Ще ти пусна линковете, но мисля, че имаше един, който обединяваше всички Важни и то точно за започващи. Естествено, пичовете тук са много и скоро ще ги видиш. Форума е само с пичове и пич**, ще ти хареса. Но никой тук не е започнал без да се е готвил усилено. Може би за това са малко по-строги и имат своето право. Надявам се и ти да ги разбереш. ;)

Успехи за сега и приятен престой тук. :)


Идеално пускай ги :) аа имам персийско котенце на около 60 дена женско много обича да го галят и да си играят с него ако някой иска домашен любимец за който да се грижи да ми пише :*
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Айде без обиди. Малко по топло отнешение....никой не е имал в началото познания. Ако някои ми каже, че е обратното, може да се гръмне.

Очаквам по-голяма толерантност от Вас. Все пак вие сте стари кучета, не искате това да е мнението на започващите за тях или бъркам? :)

Толерантност има, но желанието на пича май не е достатъчно.
Моята препоръка е да не чакаш линкове от Blinky, а да прочетеш всички теми важни теми за съответните раздели. Те са съдържателни и до голяма степен описват за какво иде реч в дадения тип бизнес.
Не мисля също, че някой ще тръгне да ти обяснява неща в Скайп, които са изписани преди много време и по много пъти.

Идея: Можеш да си създадеш един блог в blogger или wordpress. Пиши за нещата, които те вълнуват, сложи му разни реклами и така. Няма такъв, който още в началото да прави точно това, което трябва. След време може би ще отсвириш този блог и ще създадеш нов, който вече ще е на собствен хостинг и със собствен домейн. Докато настъпи този момент обаче ще имаш много повече познания и ще си се ориентирал точно ти за къде ставаш. Имам в предвид, че едни са добри с афилиейт маркетинга, други са фрийлансъри, 3-ти пък нещо друго и... така. Не можеш да огрееш навсякъде.

Поздрави и пожелания за успешно развитие!

ПП: Е те т'ва ако не е толерантност, здраве му кажи :D
 
От: Помогнете ми да започна с онлайн далаверите и ще ви черпя бира :D:D:D:D

Толерантност има, но желанието на пича май не е достатъчно.
Моята препоръка е да не чакаш линкове от Blinky, а да прочетеш всички теми важни теми за съответните раздели. Те са съдържателни и до голяма степен описват за какво иде реч в дадения тип бизнес.
Не мисля също, че някой ще тръгне да ти обяснява неща в Скайп, които са изписани преди много време и по много пъти.

Идея: Можеш да си създадеш един блог в blogger или wordpress. Пиши за нещата, които те вълнуват, сложи му разни реклами и така. Няма такъв, който още в началото да прави точно това, което трябва. След време може би ще отсвириш този блог и ще създадеш нов, който вече ще е на собствен хостинг и със собствен домейн. Докато настъпи този момент обаче ще имаш много повече познания и ще си се ориентирал точно ти за къде ставаш. Имам в предвид, че едни са добри с афилиейт маркетинга, други са фрийлансъри, 3-ти пък нещо друго и... така. Не можеш да огрееш навсякъде.

Поздрави и пожелания за успешно развитие!

ПП: Е те т'ва ако не е толерантност, здраве му кажи :D
Добре благодаря много, попринцип преди четах за фреефансер даже работа имаше по 1 и 500 лева в вбокс но като не разбирам и нямам 18 за каде съм ... БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО , ОТ ТУК НАТАТЪК ПОЧВАМ ДА ЧЕТА ТЕМИТЕ . П.С- направих си блог в блоггер.ком сиг е мега лесно но пак нз как да го напрая в смисал менюто виждам оправям се как да пиша теми и и такия само дето незнам сайтове дето като качваш снимки и ги гледат ти правят пари като гледат видео , музика и тем подобни а има ли някакв начин да ми вървят реклами по блога и от тва да вадя мангизи ?? ;)
 

Горе