Помогнете ми с един глас !!!

Колеги помогнете ми с гласове за един мой приятел. Участва в шоуто"Разсмей Слави".
Много е добър и като илюзионист и като човек. Моля дайте гласа си за Веселин Долмов на адрес http://razsmei.slavishow.com/
Благодаря ви предварително :)
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Гласувах, но жалко, че не можем да видим гласовете и кой води.
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

готов си :) ама вярно дава само "вие гласувахте за..." без да отчита никъде бройки...
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

готово.

А знаете ли, че през 2006 или 2009 водещ на едно от предаванията "шоуто на слави" е бил бойко борисов?
аз не мога да намеря видео...:D
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Браво на момчето! Дано и моя глас помогне малко ... Успех му желая:)
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

"Вие успешно гласувахте за избрания от Вас участник."
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Готово - дадох своя глас :lol:
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Много важно. Той и без това не струва. :mrgreen:
Демокрация брат, така е.
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Благодаря ви много !!! Каузата е добра понеже човека е отдал много години от живота си в това изкуство. Истински добър човек е. Понеже се занимавам и аз с това изкуство от около 6-7 години чисто любителски бих казал, че този човек е дори и на световно ниво. Просто кинтите спират развитието. Реквизита който използва в клипа по горе които съм ви качил струва около 4000 лв, а като цяло не е нищо особенно. Това е много скъпо изкуство, а хората не им се дава пари за него.
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

"Вие успешно гласувахте за избрания от Вас участник."
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Благодаря ви много !!! Каузата е добра понеже човека е отдал много години от живота си в това изкуство. Истински добър човек е. Понеже се занимавам и аз с това изкуство от около 6-7 години чисто любителски бих казал, че този човек е дори и на световно ниво. Просто кинтите спират развитието. Реквизита който използва в клипа по горе които съм ви качил струва около 4000 лв, а като цяло не е нищо особенно. Това е много скъпо изкуство, а хората не им се дава пари за него.

Кое е най-скъпото нещо?
за всяко едно представление нови неща ли купува?
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Най-скъпия негов реквизит или по-принцип какво съществува в света като илюзия най-скъпо ???
От неговия не му знам много добре реквизита, но мисля, че има реквизит поне за едно 6-7 хиляди лева.
Всяко представление е различно примерно децата харесват дребни неща, възрастните други, младите се кефят на карти, цигари, монети. Има да речем подготвени представления само с монети, само с цигари, само с карти. По стилните са му с летящи чаши, масичка, гълъби, бастуни.
Принципно в световен мащаб има илюзий и за по 200 000 евро. Човека с най-голям реквизит когото познавам в България има вложени над 20 000 лв, а интересното в случая е, че не си вади и никога не си е вадил хляба от това :)
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Най-скъпия негов реквизит или по-принцип какво съществува в света като илюзия най-скъпо ???

Не, кое е най-скъпото нещо което се вижда от клипа
това питах :)
защото не разбирам тези 4к за какво са :)
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Летящата масичка незнам дали му е оригинална или китайска цената и варира от 600 до ако е оригинална 1200 лв. Другите две с обърнатите чадъри са по 300 евро едната, костюмите му ги сложи общо 600лв, подръжката на гълаба да не говорим храна, по 20 евро витамини на месец и други екстри и с другите дребни неща които има в изпълнението някъде там отива :)
 
От: Помогнете ми с един глас !!!

Вие успешно гласувахте за избрания от Вас участник.
 

Горе