Помощ! Изчезват снимки във WP

Akademika

Active Member
Здравейте,
Имам проблем с изчезващи снимки то сайт на WP. Проблемът протича горе долу така:
1. Публикува се пост и снимка към него
2. Всичко е ток и жица
3. След "известно време" - няма точен измерител, снимката хваща пътя и не се визуализира в поста.

Според колега, причината за тази напаст е проблем с timtumb - каквото и да значи това, защото аз не съм техничар.
Та, търся човек, който има мнението, че има знанието да каже или поне се подосещва какъв е проблема и как да се разреши.

Поздрави!
 
Като се случва това дава ли поне, че е там? В смисъл пътя е там, кода е добре заложен като се даде на режим код? Какъв точно е проблема с timtumb, ясно е, че е визуализацията в категорията, но какво точно в това. Има няколко опции, които ми идват на ум. Първо - това се случва отскоро, след ъпдейта до 4ка, но явно темата не е ъпдейтвана, ако говорим за нещо купувано или безплатно, но и двете с допълнителни от стандартните теми функции. Второ, нещо, някакви пърмишъни да си пипал?
 
От: Помощ! Изчезват снимки във WP

Здравейте,
Имам проблем с изчезващи снимки то сайт на WP. Проблемът протича горе долу така:
1. Публикува се пост и снимка към него
2. Всичко е ток и жица
3. След "известно време" - няма точен измерител, снимката хваща пътя и не се визуализира в поста.

Според колега, причината за тази напаст е проблем с timtumb - каквото и да значи това, защото аз не съм техничар.
Та, търся човек, който има мнението, че има знанието да каже или поне се подосещва какъв е проблема и как да се разреши.

Поздрави!

Здравей, може ли да дадеш примерен пост (url), където го ИМА проблема и снимката не се появява? (Може и на лично), за да погледна.
 

Горе