Търся: Помощ в развитието на социална мрежа

СЕО БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Здравейте колеги!
Направих си социална мрежа, нищо кой знае какво не е, не е къстъм, позлвам си готов евтин скрипт. Но някак си ми се ще да я пораздвижим малко. Наясно съм че тези проекти са безсмислени, трудни и меко казано невъзможни за разработване, не смятам да печеля от нея пари. Тематична е и е насочена към Българското. Ще се опитам да събера в нея стари Български филми, исторически факти, снимки, музика и всякакви други. Има групи които съм определил за това. Разбира се можете да си рекламирате, да публикувате качетсвени статии, странички, групи, събития да пускате и т.н. Тоест ако не за друго да я ползвате за СЕО :)
Ще се радвам на подкрепа с линкове, банери и статии сочещи към сайта, каквото прецените.

Можете да я посетите на https://селото.ею

Социалката е със сънтиментална стойност и не мисля в бъдеще да я продавам. Така, че каквото влезе в нея, остава там.

Благодаря на всички!
 
Поне я довърши.. имаш много стилизация, поне това, което виждам на главната. Преведи всичко също. Нали знаеш, че първото впечатление е най-важно за юзера и това дали ще тегли Х-а и с каква скорост ще го направи :)
 
Поне я довърши.. имаш много стилизация, поне това, което виждам на главната. Преведи всичко също. Нали знаеш, че първото впечатление е най-важно за юзера и това дали ще тегли Х-а и с каква скорост ще го направи :)
Не съм изработвал темата, тя е вградена в платформата. Има нова версия, по нататък ще обновя версията на платформата. Иначе си прав. Превеждам малко по малко като имам време :) Цъкни долу на блог за да видиш визията след вход/регистрация на потребител.
 
Тегава работа :)
Сумати страници са ми 404
Ти трее да се джаска някакви екшъни за селото, какви са тия парфюми, мода, то направо крещи комерсиалното. Така нема се закачи НИ ЕДИН вервай ми.. само ще хабиш хоста :)
Има много уьркинг. Що бързаш да я сео-ваш?? Поработи още малко, избистри си главата от към идеи за контент, и тогава джъгай ;)
 
Тегава работа :)
Сумати страници са ми 404
Ти трее да се джаска някакви екшъни за селото, какви са тия парфюми, мода, то направо крещи комерсиалното. Така нема се закачи НИ ЕДИН вервай ми.. само ще хабиш хоста :)
Има много уьркинг. Що бързаш да я сео-ваш?? Поработи още малко, избистри си главата от към идеи за контент, и тогава джъгай ;)
Ако има нещо дето съм махал сигурно ще има 404 иначе няма от къде да са. Какво значи идеи за контент. Просто социална мрежа. Аз не виждам кой знае какви фрапантни проблеми с платформата, скапания гейсбук има трилион и един проблеми. Тъпия туитър е много по безпроблемен, той пък беден от към функции. А и какво значи да се закачи, не искам пари от никой. Просто ако някой ре
и да пусне по някой линк, аз работя по подобряване на домейна и категориите за да има полза от статиите които ще бъдат пуснати за СЕО. Аиначе платформата я сложих по-скоро да я ползвам за един вид архив на разни неща, история, полезни статии и линкове, полезни how to мои политически излияния, където няма кой да ги прочете. Споделих тук така да се каже ако някой иска да се присъедини или пък колеги ако искат да ползват заСЕО и т.н. Не случайно писах горе че нямам за цел някъв трафик брутален и печалби...... А за платформата, аз не съм програмист, мимам няква база, ама нито ,е седна да пиша нито па ще вложа пари. По-горе, пак се повтарям, наясно съм че е загубена кауза... Пак казвам споделям тук с идеята АКО някой иска да се ползва за СЕО цели и съответно за да подобрим стойностите на домейна да удари рамо с линкове...... Нито пари ви искам нито... оф не ми се обеснява и повтаря повече. Който разбрал, разбрал. Който иска иска, който не иска подминава и точка по въпроса, нямам време да чеша клавиатурата да се обеснявам. Достатъчно ясен бях в първия пост.


Лека на всички.
 
Споко бе човек, имам някъде клавиатири, щи дам една :)
Вкарвам критика от добри чувства, не те спамя..
Ти сам спомена, че ти е "сантиментална" Е като е такава, поне я направи да отговаря на домейна. Кви са тия три глупави поста за мода и куц парфюм. Кой ще търси сео там, то си е антисео отсекъде.
Няма ти казвам, ама така "отстрани" точно изглежда, все едно "айде балъци, напълнете ми сайта", нищо че не е така.
Изглеждаш сериозен, а сега се излагаш.. поне на мен така ми изглежда.
По-малко нерви вкарвай, повече позитив, нали са е модерно да сме позитивни ахахах Тей че карай я по модното течение ;)
 
Споко бе човек, имам някъде клавиатири, щи дам една :)
Вкарвам критика от добри чувства, не те спамя..
Ти сам спомена, че ти е "сантиментална" Е като е такава, поне я направи да отговаря на домейна. Кви са тия три глупави поста за мода и куц парфюм. Кой ще търси сео там, то си е антисео отсекъде.
Няма ти казвам, ама така "отстрани" точно изглежда, все едно "айде балъци, напълнете ми сайта", нищо че не е така.
Изглеждаш сериозен, а сега се излагаш.. поне на мен така ми изглежда.
По-малко нерви вкарвай, повече позитив, нали са е модерно да сме позитивни ахахах Тей че карай я по модното течение ;)
Не съм казвал някой да пълни сайта балък или каквото и да е, който иска да се включва. домейна е точно такъв какъвто искам да бъде. Къде видяа статия за куц парфюм и мода....., такива статии не съм публикувал, ама както и да е. Позитивен достатъчно. По-скоро е модерно да се мразим, да се кълнем, крадем и ако на брата му стане хубаво, ще му направя лошо да не му е хубаво. Напоследък аз това виждам, не съм черноглед, ама истината не мога да я изкривя. Както и да е.
 
Само куци оферти и опити за цакане на съфорумците от тебе съм видял досега.

... Плюс разни теми от типа на "Кой ще ми даде пари назаем?" или "Ударете едно рамо за новия ми пробит сайт!".
 
В началото имаше точно три поста, един беше мода, другия за парфюм. Отделно линковете във футура всички бяха 404. Сега са ОК. Което показва, че все пак можеш да си ги оправиш нещата. А ти избърза в началото. Няма лошо, но не е добре след три дена да ми викаш "кое бе, я виж дали не е ок..къде виде единкво си"
Вместо да си благодарен, че изобщо влизам да разцъкам, нещо се опитваш идиот да ме изкараш, още повече - спамер.
Малко ми поспадна мнението за теб..
 
В началото имаше точно три поста, един беше мода, другия за парфюм. Отделно линковете във футура всички бяха 404. Сега са ОК. Което показва, че все пак можеш да си ги оправиш нещата. А ти избърза в началото. Няма лошо, но не е добре след три дена да ми викаш "кое бе, я виж дали не е ок..къде виде единкво си"
Вместо да си благодарен, че изобщо влизам да разцъкам, нещо се опитваш идиот да ме изкараш, още повече - спамер.
Малко ми поспадна мнението за теб..
Човек, нещо друго си видял и това не е моя сайт, линковете във футъра например не съм ги пипал с месеци, откакто съм сложил платформата, като страницитв във футъра съм ги копирал просто да има нещо за момента от другия ми сайт и наистина няма статия за мода и парфюми. Тоест няма как да са давали 404 освен ако не е станало нещо от хоста. Може да има някъде обява ( не съм проверил ) или пост по групите и страниците, но не и статии. Нищо не те карам и не казвам, че си идиот или каквото и да е, просто нещата са така. Къде и какво си гледал нямам идея. АЗ съм благодарен че си цъкал и си посетил сайта, но не съм благодарен когато някой да ме обвинява в нещо което не е истина.
IZOBRAZENIE_2021-05-08_203342.png
 
Последно редактирано:
Без рег:
asf.jpg

Беше много по-зле в началото

Не си спомням кои линкове бяха 404, но бяха дузина..



Няма яд, не се впрягай. Мислех, че помагам, ама май явно те нервирам, споко :)
Развивай я, няма лошо, нищо не ти коства, пък каквото сабя покаже.
 
Без рег:
Виж файлът 21399

Беше много по-зле в началото

Не си спомням кои линкове бяха 404, но бяха дузина..



Няма яд, не се впрягай. Мислех, че помагам, ама май явно те нервирам, споко :)
Развивай я, няма лошо, нищо не ти коства, пък каквото сабя покаже.
Е тъй де същите статии. Тази с меда по-скоро я постнах е йтака, но не е статия. Имах преди време бизнес директория чиито домейн подарих и си запазих някои бизнес описания. В случая това е едно от избраните които реших да споделя, не защото имам изгода, просто хгубави и качествени продукти, дори не ги познавам хората, но нямам време да измисля някаква статия да стане интересно за четене. Мед и козметика от прополис. Но няма нищо общо с парфюми и обикновенна козметика.

Не че не помагаш, просто много другояче започна нещата. Можеше много по-различно да кажеш. Например: "Виж тези линкове даде ми 404, а еди коя си статия по-скоро ще ти вреди или е хубаво да се развие / напише " и т.н. Аз на приятел / познат говоря така, ако смятам че ще направи грешка или нещо не е наред - " Приятел, мисля че ако направиш така ще стане така, но може и да греша, все пак премисли нещата за да мине всичко гладко или да търгне" и т.н. ... например. Както и да е :)
Благодаря за подкрепата :)

Виж как функционира https://pal.bg/ . И защо да не можеш да изкарваш някакви пари.
Да почваш със загубена кауза е тъпо, по-добре вкарай малко позитивизъм, то е ясно ,че не си тръгнал да се биеш с фейса.
:О Не знаех че съществува такъв сайт, а доста дълго време издирвах БГ социални мрежи до преди да пусна моя сайт. Изглежда интересно, ще разгледам. Благодаря. Може и да може, просто аз не разчитам на това, нямам сили и време да го развивам качествено. Че ще му направя линк билдинг и малко статии с линк към него ще направя, но да от фейса сме далеч.... Интересно ми е VK и odnoklasniki как успяват и се бият срещу фейса между другото. Едно време имахме супер яки социални мрежи в БГ преди да ги утрепе фейсбука :(
 
ахахаха е то така се едно те четкам.. АЗ НЕ ЧЕТКАМ НИКОЙ, казвам не ми харесва и толкова, мое да е по-любезно, но общо взетото е ясно.
Че имаше трабъл - имаше, хайде да не си кривим душата и да правиме пози :)

Социална мрежа в бг..
Те Камината не успяха, а бяха най-добрите, къде некво село с мирис на френски парфюм ;)
 
ахахаха е то така се едно те четкам.. АЗ НЕ ЧЕТКАМ НИКОЙ, казвам не ми харесва и толкова, мое да е по-любезно, но общо взетото е ясно.
Че имаше трабъл - имаше, хайде да не си кривим душата и да правиме пози :)

Социална мрежа в бг..
Те Камината не успяха, а бяха най-добрите, къде некво село с мирис на френски парфюм ;)
Не говорим за четки а за отношение. И да е имало не съм засякъл, както с линковете. Единственото кеото правя е да качвам съдържание, псуакм линкчета към интересни клипове и разни други, занимав се и със скрита група свързана със нещо друго за малка група от хора която я ползваме и си постваме разни неща там.

Камината е форум, не помня да е имало социална мрежа о.О
И пак те гонят някакви френски парфюми дето ги няма.... о.О
 
Имаше бе :) не си измислям..
Форум, ама като социална мрежа.. то реално къде е нишката между форум и социална мрежа?

Със спам няма да стане, един инт ресурс, форум, мрежа, без значение с фейк и комерсиализъм - никакъв шанс = 0
Трбява да стават естествено нещата, и Гошо го каза, а това е вече твоя работа, ако държиш наистина да се случат :)
 
Виж как функционира https://pal.bg/ . И защо да не можеш да изкарваш някакви пари.
Да почваш със загубена кауза е тъпо, по-добре вкарай малко позитивизъм, то е ясно ,че не си тръгнал да се биеш с фейса.
С раздаване на награди функционира.
Лошото е, че регистрираните потребители не са много добър таргет. Не знам как успяват да ги монетизират.
 
С раздаване на награди функционира.
Лошото е, че регистрираните потребители не са много добър таргет. Не знам как успяват да ги монетизират.
Еми то варианта е или реклама, което невярвам да сполучи или раздаване на награди. То се вижда как го монетизират, ама са се хванали с изиадс ,което е пълна тъпотия.
 
Имаше бе :) не си измислям..
Форум, ама като социална мрежа.. то реално къде е нишката между форум и социална мрежа?

Със спам няма да стане, един инт ресурс, форум, мрежа, без значение с фейк и комерсиализъм - никакъв шанс = 0
Трбява да стават естествено нещата, и Гошо го каза, а това е вече твоя работа, ако държиш наистина да се случат :)
Нишката е във функционалноста / опциите на платформите.

Не спамя, не знам къде видя да спамя. Или вече дефинициите за спам са различни?!
За да станат естествено нещата, иска работа. Аз по-горе обясних нещата. Че ще положа малко труд поне за качество на домейна ще положа, но за останалото.... Мисля че достатъчно се изразих по темата и казах каквото е и още в първия пост го казах като цяло.
Идеята беше просто домейна да се окачестви и освен дето аз си я позлвам да се ползва от колеги за СЕО. Ама като никой не ще, да не влиза и да не пуска нищо. Сам ще си направя качеството на домейна и трафика и ще си пускам статии за клиенти и тЕй, както и до сега сам съм си развивал сайтовете си. Предложих просто това да се ползваи от други, тъй като не вярвам в развитието му, а е направено, поне да се ползва за СЕО, защото е социална мрежа, а не тематичен блог и може да има разнообразие в съдържанието и т.н. и т.н. и т.н. и .т.н. нер виждам смисъл да пиша повече и да се изяснявам за неща, които вече съм казал. Просто ако някой иска да се включва и да удари рамо с някой линк, ако не, НЕ и точка.

Еми то варианта е или реклама, което невярвам да сполучи или раздаване на награди. То се вижда как го монетизират, ама са се хванали с изиадс ,което е пълна тъпотия.
Невъзможна работа, не случайно просто предложих, който иска да направим домейна качествен и да си пуска СЕО статийки. Фейсбука е достатъчно популярен за да не се случат нещата с моята "социалка"
 

Горе