Помощ за избор на тема

alus1onZ

Member
Ще започвам нов проект базиран върху Wordpress обаче не ми остава време да ровя по сайтовете за безплатни теми, именно заради това пиша тук, ако може някой да ми помогне с избора. Насочил съм се към следните характеристики на темата: две колони, десен sidebar, светли тонове на цветовете, glossy дизайн. Ако сте попадали на подобни теми ще съм изключително благодарен, ако ги споделите.

Благодаря предварително! :)
 
Последно редактирано:
От: Помощ за избор на тема

Search има на темите в WP и си избираш. Пробва ли от там?

wordpressthemesbase.com/search/?category=0&properties[]=2-columns&order=added
 
От: Помощ за избор на тема

А ти пробва ли да четеш, че нямам никакво време да браузвам и просто помолих за помощ, ако някой е попадал на такава тема или ползва подобна просто да я сподели, аман значи ... Много добре знам как се ползва Google и в последствие търсачките на сайтовете, в които попадна.

За пореден път се убеждавам, че българският мозък мисли само как да се заяде с някого, а не как да бъде полезен и да помогне, ако има възможност ...
 
Последно редактирано:
От: Помощ за избор на тема

А ти пробва ли да четеш, че нямам никакво време да браузвам и просто помолих за помощ, ако някой е попадал на такава тема или ползва подобна просто да я сподели, аман значи ... Много добре знам как се ползва Google и в последствие търсачките на сайтовете, в които попадна.

За пореден път се убеждавам, че българският мозък мисли само как да се заяде с някого, а не как да бъде полезен и да помогне, ако има възможност ...
Бутона "SEARCH" се натиска за 2 секунди!
Досега си изгубил няколко минути в писане тука.
 
От: Помощ за избор на тема

alus1onZ за пореден път се убеждавам, че "българският" мозък се опитва да мине тънко. Абе много нагли станахте, бре! Ако искаш дай фтп да ти настроя сайта, а може направо и статии да почна да публикувам.
 
От: Помощ за избор на тема

Майко мила, не мога да повярвам, че направихте такъв проблем от една проста тема молеща за услуга.

btw някой модератор може да изтрие темата, вече ми препоръчаха тема от друг форум, която ми хареса и даже вече работя по модификацията й.

Благодаря, че ми помогнахте!
 
Последно редактирано:
От: Помощ за избор на тема

Ами тука няма хора без работа да ти слугуват.
Разбирам да питаш за нещо което не знаеш как става, ама такива въпроси и молби са повече от неуместни.
 
От: Помощ за избор на тема

А ти пробва ли да четеш, че нямам никакво време да браузвам и просто помолих за помощ, ако някой е попадал на такава тема или ползва подобна просто да я сподели, аман значи ... Много добре знам как се ползва Google и в последствие търсачките на сайтовете, в които попадна.

За пореден път се убеждавам, че българският мозък мисли само как да се заяде с някого, а не как да бъде полезен и да помогне, ако има възможност ...
Ако целта ти е била да се представиш като мързелив и тъп, да знаеш, че успя.

ПС: Нямам време да пиша по-дълго обяснение.
ПС2: От мене да мине - WP темите си имат tags, дето да помагат да бъдат намерени по-лесно. Затуй вместо да се обясняваш тука колко зает си бил, можеше просто да напишеш у поленцето: 2 columns, right sidebar, glossy, .. И да натиснеш копченцето.
 

Горе