Помощ за Blogspot

MartiN

New Member
Имам проблем с тази програма - не мога да намера иконката за инсталл някой може ли да ми помогне , чух че тази програма е за обработка и създаване на уеб-сайт но нз

Плс хелп :cry: :cry:
 
Re: phpBB

MartiN каза:
Имам проблем с тази програма - не мога да намера иконката за инсталл някой може ли да ми помогне , чух че тази програма е за обработка и създаване на уеб-сайт но нз

Плс хелп :cry: :cry:
Аз доколкото знам тва е форум , ти форум ли искаш да пускаш????
 
Това не е програма.
Няма икона за инсталл.
Не се компилира.
А се правят ето тези неща:
1.Купуваш си хостинг.
2. Създаваш си база данни за форума
3. Качваш форума
4. Влизаш в инсталационната му директория и следваш стъпките на инсталатора.
5. Триеш инсталационанта директория
ииии воала - имаш форум :)
 
Eми какво да кажа , искам просто да имам сайт ( да форум ) А и имам въпрос как се работи с генбукс ??? сега си направих регистрация ама нз как се работи оО :oops:
 
georgimateev каза:
http://en.wikipedia.org/wiki/RTFM
Тоя отговор ми хареса :) Преди да започнеш нещо първо трябва да попрочетеш как става и как се прави. Форум се прави ХИПЕР лесно само трябва да вземеш и да прочетеш опътване както ти препоръча и georgimateev. Иди на саита на phpBB и прочети за какво става въпрос!
 
coolice каза:
@MartiN напраиви си блог на генблогъра
това е наи лесният начин да започнеш с Генбъкс едиствено трябва да си ваъдеш афилиеит идто и да пишеш статиики ....

Мда, има много яки рекламки симулиращи AdSense с твойто ID, и така блога си има един вид AdSense рекламки. А и дизайна им е много як и добре си намират сигурно от търсачките.
 
btw Г.А. позволяват ли да се сложи Adsense примерно в някой сайт с template на ГенБъкс
 
Значи в блога сложих AdSense ама нз как да направа нещо по него - просто неможе какво ли не пробвах как сум се вбесил само :evil: :evil: Цял ден си троша ръцете по клавиатурата (сигурно и вас ви дразня МН ВЕЧЕ) Немога да напиша 1 ш****а статия
:twisted: :twisted: :twisted: Ае некой да ми помогне плс
 
Би трябвало да няма проблем но ще един вид грешка от гледна точка на това че ще изгубиш потенциални клиенти през адсенса ( ако някои ме ти хареса сайта ще се махне през линковете или през адсенса ) по добре да сложиш линкове до кокуретна на ГБ програмама например ДжоБъкс или МореНиче така че като се махне да ти купи от другите афилиеит акаунти :) вместо да вземеш 5 цента за клик

@ Мартин - бате спокоино никои не се родил научен :) къде точно е проблема какъв блог си направи ?
 
coolice каза:
Би трябвало да няма проблем но ще един вид грешка от гледна точка на това че ще изгубиш потенциални клиенти през адсенса ( ако някои ме ти хареса сайта ще се махне през линковете или през адсенса ) по добре да сложиш линкове до кокуретна на ГБ програмама например ДжоБъкс или МореНиче така че като се махне да ти купи от другите афилиеит акаунти :) вместо да вземеш 5 цента за клик
да не бях помислил благодаря така има по голяма вероятност за покупка на мой продукт
 
MartiN каза:
"http://mkotsev.blogspot.com" Моя блог, мойто "бебче" :lol:
браво само малко контент ти трябва и си супер успех с блога
 
Значи имам няколко въпроса :

1) Защо не мога да побликувам статий ????
2) Това с АдСенсе как да го направа да излизат реклами :?:
3) Колко клавиатури сте изхабили докато направите нещо смислено :lol: Щото за тряя сменя поне 1 :twisted:
4) В генбъкс като направа акаунт ПОСЛЕ как се процедира :?:
 
MartiN каза:
Значи имам няколко въпроса : (...)
3) Колко клавиатури сте изхабили докато направите нещо смислено :lol: Щото за тряя сменя поне 1 :twisted: (...)
Препоръчвам ти да прочетеш малко гидове за писането на добри статии. MoreNiche имат много добри такива в ресурсите за регистрираните при тях уебмастъри > http://moreniche.com/ .
 

Горе