Помощ за Wordpress

BobMarleyFaruk

New Member
Трябва ми вещ срещу заплащане. Извинявам се, че пиша тук но нямам мнения.
Ако нкой иска да ми пише ЛС със някакви данни за контакт (e-mail, skype) тъй като не мога да пиша и лични съобщения.
 
От: Помощ за Wordpress

Какъвто въпроса ...
Аз съм много вещ, но вземам много скъпо!
 
От: Помощ за Wordpress

Основният проблем - имам нещо прикачено в сайта. След нов пост и индексацията в гугъл вместо контента под заглавието излизат някакви слотове и казина.
Освен това имам и други неща за пипане но това не е толкова важно.
 
От: Помощ за Wordpress

Хвърляйки боб не познах кой е сайта. Затова преминах на гледане на кафе и звездите ми казаха, че има нулната тема и засран инфектиран сайт :cry:
 
От: Помощ за Wordpress

Да случват се такива неща. Дай сайта, то няма да стане по-зле и все някой ще помогне. Другите неща после ще си ги уточняваш.
 
Re: От: Помощ за Wordpress

Основният проблем - имам нещо прикачено в сайта. След нов пост и индексацията в гугъл вместо контента под заглавието излизат някакви слотове и казина.
Освен това имам и други неща за пипане но това не е толкова важно.
Това да не е някой фри хост или фри тема, която да е инджектната с нещо? Така трудно може да се прецени от какво е. :)
 
От: Помощ за Wordpress

Не бе хора, сайта ми е 3 годишен на dedicated server , просто конкуренцията ми е от руснаци , а те са mad dogs .
Инъче форума е весел - черна магия, хвърляне на боб и пророчества, езотеричния левъл е висок и енергиите ми харесват та може да поостана :D

Благодаря на всички за отговорите. Свързах се с човек от форума :)
 
От: Помощ за Wordpress

Не бе хора, сайта ми е 3 годишен на dedicated server , просто конкуренцията ми е от руснаци , а те са mad dogs .
Инъче форума е весел - черна магия, хвърляне на боб и пророчества, езотеричния левъл е висок и енергиите ми харесват та може да поостана :D

Благодаря на всички за отговорите. Свързах се с човек от форума :)

Какъвто въпроса ...
Задай си нормално въпроса, за да получиш нормален отговор.

От теб информация нула, какво очакваш от нас.
 
Re: От: Помощ за Wordpress

Не съм искал да обидя никой . Имам си причини да не искам да си постна сайта :)

Никой не си обидил, но как да ти помогнем кажи. :) Поне скриншотни нещо, замъскирай. Не знам....иначе колегите с боба са прави. ;)
 
От: Помощ за Wordpress

Разбрах от кой плъгин беше проблема и го махнах. Сега ми трябва някой да ми модифицира един плъгин към темплейта за да заменя това което махнах.
 
От: Помощ за Wordpress

Надявам се след този пост да мога да пиша лични съобщения вече.
Както казах имам си причини да не си поствам сайта . Става въпрос за слайд за популярни постове . В момента излизат най-популярните по брой коментари , а аз искам да имам контрол над това нещо и аз да реша кои постове да са там (дали чрез таг или категория няма значение) . Също да се намали размера на thumbnails , че по дефалт са огромни но те пък като се намалят се намаля размера и на тези на постовете на първата страница и трябва да НЕ си взаимодействат.
 
От: Помощ за Wordpress

Здравейте! Инсталирах wordpress, сложих си тема, но когато отворя сайта си на него нищо не излиза, стои си надписа и логото на фирмата, чийто хостинг ползвам. Какво не правя както трябва?
 
От: Помощ за Wordpress

Най-вероятно имаш index.html в папката, който е от хостинга. МАхни го или го преименувай. А и все пак имаш съпорт от хостинга, мисля по-адекватно ще реагират като видят какво си направил вместо ние да гадаем.
 
От: Помощ за Wordpress

Най-вероятно имаш index.html в папката, който е от хостинга. МАхни го или го преименувай. А и все пак имаш съпорт от хостинга, мисля по-адекватно ще реагират като видят какво си направил вместо ние да гадаем.
Не виждам да има такъв файл... Сайта се отваря както трябва, когато даредя този адрес primer.com/wp, но не и, когато е primer.com :( wp e папката на wordpress
 
От: Помощ за Wordpress

Това е друго :) НАй-лесния начин е в addon domain на хостинга да опишеш че primer.com е в /public_html/wp. Другото е с .htaccess файл.
 

Горе