Помощ за wordpress

AmebaBot

New Member
хостнах си домейна в domainrightnow , направих си database user , pass и всичко , както си му е реда ... на домейна ( jaxxpoker.com ) излезе картинка , на която пишеше , влезте в фтп клиент и качете сайта си - добре - правя го - влизам в CuteFtp , кънектвам се към acc ми , показва ми 3 файла качени на него , index и още 2 неща , трия ги и качам wordpress ... и нищо не става - почна да ми показва някакви adsense реклами на domainrightnow ... какво бъркам , мамка му :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Последно редактирано от модератор:
This page is hosted free, courtesy of DomainRightNow
Мисля , че не си пренасочил домейн-а към хостинга ти правилно :)
 
ZzZaPyr каза:
This page is hosted free, courtesy of DomainRightNow
Мисля , че не си пренасочил домейн-а към хостинга ти правилно :)

Или все още той не се е пренасочил. Вчера имах почти същия проблем. Изчакай до утре и всичко ще се оправи. Просто на DNSите им трябва малко време :roll:
 
Дано да е от това , че ми писна с тоя домейн , не мога да се оправя от 2 седмици ! По принцип ми изписа , че ще стане до 24 часа , но по едно време ми се появи бутон за влизане в хост acc-та ми и си помислих , че всичко е ок :? Мерси за бързите отговори!
 
AmebaBot каза:
Дано да е от това , че ми писна с тоя домейн , не мога да се оправя от 2 седмици ! По принцип ми изписа , че ще стане до 24 часа , но по едно време ми се появи бутон за влизане в хост acc-та ми и си помислих , че всичко е ок :? Мерси за бързите отговори!

Е щом е от две седмици проблема определено не е в редиректването на DNSите. Провери дали правилно си ги настройл и ако всичко е наред пиши на съпорта.
 
Re: Помощ

AmebaBot каза:
хостнах си домейна в domainrightnow , направих си database user , pass и всичко , както си му е реда ... на домейна ( http://www.jaxxpoker.com ) излезе картинка , на която пишеше , влезте в фтп клиент и качете сайта си - добре - правя го - влизам в CuteFtp , кънектвам се към acc ми , показва ми 3 файла качени на него , index и още 2 неща , трия ги и качам wordpress ... и нищо не става - почна да ми показва някакви adsense реклами на domainrightnow ... какво бъркам , мамка му :cry: :cry: :cry: :cry:
btw За какво по точно щее сайта ако нее таина :)
 
Ама сайт с некви програми за покер или само игри щото преди се бех регнал в некви дет теглиш една програма инсталл и играеш
 
Минаха повече от 24 часа и нищо , качам ги на хоста , ама на кой домейн се показват , само един Господ знае ... писах на съпорта , да видим дали ще ми отговорят до 24 часа :/
 

Горе