Помощ с афилиейт блог

Митака

New Member
Стартирах ново проектче - един безплатен блог в Blogger на Google на тема отслабване и здраве.

http://loosethatweight.blogspot.com/

Идеята ми е да пиша качествени, търсени статии + събмит в Digg.com, като имам афилиейт линкове отстрани.

Какво ви е мнението? Трябва ли да промотирам продукти за отслабване чрез статии, или това ще е достатъчно? Все пак очаквам добър трафик към този блог.

Мерси на отзовалите се.

finty

New Member
Много добра идея. Мисля, че можеш да съчетаеш няколко източника на приходи на сайта без да натежи.

ZzZaPyr

Member
Хубав е блога , само една критика имам :
Не е препоръчително една статия да е в повече от една категории , в случая tags , тъй като създава проблеми с Duplicate Content

Митака

New Member
ZzZaPyr каза:
Хубав е блога , само една критика имам :
Не е препоръчително една статия да е в повече от една категории , в случая tags , тъй като създава проблеми с Duplicate Content
Duplicate Content на един сайт трудно ще се получи. Ако не се лъжа, дублираното съдържание се зачита при повече от един домейни с еднакво съдържание.

coolice

Owner
ca$h беше поснал това видео в секцията за блогове затава дума за дуплицираното съдържание в един блог хубаво е всички да го погледнат аз не блогвам но ми се стори добро

YouTube - Make Your Wordpress Blog Search Engine Friendly

ZzZaPyr

Member
coolice каза:
ca$h беше поснал това видео в секцията за блогове затава дума за дуплицираното съдържание в един блог хубаво е всички да го погледнат аз не блогвам но ми се стори добро

http://youtube.com/watch?v=BiCn6y6JU8o
Mерси че го сподели , научих нещо ново и оттова клипче ;)

BTW , на тоя тениската кърти ;) хх

finty

New Member
Митака каза:
georgimateev каза:
само аз ли виждам правописната грешка в домейна или т'ва си беше идеята?
loosethatweight.blogspot.com = loose that weight. Аз правописна грешка не виждам...

Това е защото не знаеш разликата между loose и lose :D

Митака

New Member
finty каза:
Митака каза:
georgimateev каза:
loosethatweight.blogspot.com = loose that weight. Аз правописна грешка не виждам...

Доста съм се отплеснал, когато регнах домейна... Е, нека използвам грешката като предимство в домейна :)

ZzZaPyr

Member
E то пак се връзва смислово ;)
освбоди се от тези килограми ;) Или нещо такова ;)

finty

New Member
Митака каза:
finty каза:
Митака каза:
georgimateev каза:

Доста съм се отплеснал, когато регнах домейна... Е, нека използвам грешката като предимство в домейна :)

Абе честно казано, грешката не е много за пренебрегване сега като се замисля.

Мисля, че буквално англоговорящите ще го разбират като - дайте свобода на теглото си, т.е. яжте на воля. Съвсем различно е! :?

Горе