Помощ с афилиейт блог

Митака

New Member
Стартирах ново проектче - един безплатен блог в Blogger на Google на тема отслабване и здраве.

http://loosethatweight.blogspot.com/

Идеята ми е да пиша качествени, търсени статии + събмит в Digg.com, като имам афилиейт линкове отстрани.

Какво ви е мнението? Трябва ли да промотирам продукти за отслабване чрез статии, или това ще е достатъчно? Все пак очаквам добър трафик към този блог.

Мерси на отзовалите се.
 
Много добра идея. Мисля, че можеш да съчетаеш няколко източника на приходи на сайта без да натежи.
 
Хубав е блога , само една критика имам :
Не е препоръчително една статия да е в повече от една категории , в случая tags , тъй като създава проблеми с Duplicate Content
 
ZzZaPyr каза:
Хубав е блога , само една критика имам :
Не е препоръчително една статия да е в повече от една категории , в случая tags , тъй като създава проблеми с Duplicate Content
Duplicate Content на един сайт трудно ще се получи. Ако не се лъжа, дублираното съдържание се зачита при повече от един домейни с еднакво съдържание.
 
ca$h беше поснал това видео в секцията за блогове затава дума за дуплицираното съдържание в един блог хубаво е всички да го погледнат аз не блогвам но ми се стори добро

YouTube - Make Your Wordpress Blog Search Engine Friendly
 
coolice каза:
ca$h беше поснал това видео в секцията за блогове затава дума за дуплицираното съдържание в един блог хубаво е всички да го погледнат аз не блогвам но ми се стори добро

http://youtube.com/watch?v=BiCn6y6JU8o
Mерси че го сподели , научих нещо ново и оттова клипче ;)

BTW , на тоя тениската кърти ;) хх
 
Митака каза:
georgimateev каза:
само аз ли виждам правописната грешка в домейна или т'ва си беше идеята?
loosethatweight.blogspot.com = loose that weight. Аз правописна грешка не виждам...


Това е защото не знаеш разликата между loose и lose :D
 
finty каза:
Митака каза:
georgimateev каза:
само аз ли виждам правописната грешка в домейна или т'ва си беше идеята?
loosethatweight.blogspot.com = loose that weight. Аз правописна грешка не виждам...


Това е защото не знаеш разликата между loose и lose :D
Доста съм се отплеснал, когато регнах домейна... Е, нека използвам грешката като предимство в домейна :)
 
E то пак се връзва смислово ;)
освбоди се от тези килограми ;) Или нещо такова ;)
 
Митака каза:
finty каза:
Митака каза:
georgimateev каза:
само аз ли виждам правописната грешка в домейна или т'ва си беше идеята?
loosethatweight.blogspot.com = loose that weight. Аз правописна грешка не виждам...


Това е защото не знаеш разликата между loose и lose :D
Доста съм се отплеснал, когато регнах домейна... Е, нека използвам грешката като предимство в домейна :)


Абе честно казано, грешката не е много за пренебрегване сега като се замисля.

Мисля, че буквално англоговорящите ще го разбират като - дайте свобода на теглото си, т.е. яжте на воля. Съвсем различно е! :?
 

Горе