Поредната БГ мама

От: Поредната БГ мама

Бин Ладен имаше подобна къща, доколкото гледах от репортажите по тв-то.
И стига вече с тия призиви срещу дебеланите. Има хора, които и да искат не могат да отслабнат. Кво да направят, да се обесят ли?? Който иска да вижда само слабаци да отиде да живее в Африка. В другия свят е такова положението - всеки има право на живот. Повечето ми приятелки, които родиха изглеждат дори по-добре след това, естествено след няколко месеца обаче. На мъжете им е лесно - могат да компенсират занемарения външен вид с пари. Богат грозен няма, както са казали хората. Всеки да си гледа кефа и неговото обкръжение. В интерес на истината по улиците виждам доста хубави жени, за разлика от мъже.
 
От: Поредната БГ мама

що заибахти темата?
виж каф убав линк съм намерил...

http://kaka-cuuka.com/2978
 
От: Поредната БГ мама

минзин? какъф туй аватар? де е тая снимка много харна зглежда?
image.php
 
От: Поредната БГ мама

Не съм чела темата преди - сега я прочетох цялата, видях и линка на AMOUN. Да, сигурно повечето майки са такива - каквито сте ги описали в предните си постове и каквито са описани в статията, която е дал AMOUN. Но НЕ всички. Който е прочел из другите теми, че имам 2 деца сигурно си мисли, че съм някоя мазна крава, тежаща 100+ кг. Е, ще ви кажа, че не е така. Тежа 48 кг, нямам нито целулит, нито стрии. Не чета хороскопи, не ходя по врачки, не се лекувам с хомеопатия и изобщо не правя абсолютно нищо от това, което е написано в статията.
Често пъти непознати хора дори не ми дават годините - като отида в магазин за цигари ми искат лична карта, защото мислят, че нямам 18. Който не ме познава никога не би и предположил, че имам не едно, а цели две деца.
Така че, хайде моля ви се не говорете в множествено число за всички майки!
mmmihaylova не се отказвай да раждаш. Една жена, която държи на себе си и на външния си вид и на 100 години да стане и 10 деца да роди, пак ще изглежда перфектно!
 
От: Поредната БГ мама

що заибахти темата?
виж каф убав линк съм намерил...

http://kaka-cuuka.com/2978
Оф имам близки дето леко влизат в тоя профил :( .
Чудя се как по-елегантно да подфърля тая статийка...

Не съм чела темата преди - сега я прочетох цялата, видях и линка на AMOUN. Да, сигурно повечето майки са такива - каквито сте ги описали в предните си постове и каквито са описани в статията, която е дал AMOUN. Но НЕ всички. Който е прочел из другите теми, че имам 2 деца сигурно си мисли, че съм някоя мазна крава, тежаща 100+ кг. Е, ще ви кажа, че не е така. Тежа 48 кг, нямам нито целулит, нито стрии. Не чета хороскопи, не ходя по врачки, не се лекувам с хомеопатия и изобщо не правя абсолютно нищо от това, което е написано в статията.
Често пъти непознати хора дори не ми дават годините - като отида в магазин за цигари ми искат лична карта, защото мислят, че нямам 18. Който не ме познава никога не би и предположил, че имам не едно, а цели две деца.
Така че, хайде моля ви се не говорете в множествено число за всички майки!
mmmihaylova не се отказвай да раждаш. Една жена, която държи на себе си и на външния си вид и на 100 години да стане и 10 деца да роди, пак ще изглежда перфектно!
Както все отбелязвам, вий тукашните предприемачки сте някакви уникални изключения.
Ама за съжаление май сте заети / ангажирани / изгърмени патрони / емоционално обвързани всичките и можем само да въздишаме виртуално по вас...

Та белким спрете да давате подробности и да ни дразните? :(
 
От: Поредната БГ мама

Както все отбелязвам, вий тукашните предприемачки сте някакви уникални изключения.
Ама за съжаление май сте заети / ангажирани / изгърмени патрони / емоционално обвързани всичките и можем само да въздишаме виртуално по вас... (
Благодаря!

Та белким спрете да давате подробности и да ни дразните? :(
Извинявам се! Не исках да подразня никой! За себе си обещавам, че няма да давам повече подробности.
 
От: Поредната БГ мама

И аз досега не съм споделяла във форума какво е социалното ми положение и дали съм майка или не. Не бях видяла досега темата, ама като всеки един друг въпрос, и този няма как да е едностранен.
Все си казвам, че няма да приемам нещата лично, ама така като започнат да ни слагат всички под един знаменател... Вече започвам да се чудя - трябва ли да си кача реална снимка да се види, че има поддържани мами и след раждането?! И защо трябва да се доказваме за това, при условие, че мъжете също не се поддържат както трябва?!

Така като чета постингите, се радвам, че девойките няма да се откажат да раждат, независимо от негативните мнения.

И момчета, когато сте 24 часа с едно човече, което зависи изцяло, ама изцяло от вас, и вие не може да си помислите и за десет минути за себе си, с извинение за израза -да отидете до тоалетната, бая ще се озорите всеки един момент да контролирате детето си да не вика или нещо подобно.

Не ме разбирайте погрешно - има майки, които и мен са ме изкарвали извън нерви, но това че са майки в случая няма нищо общо. Това е до характер, те са били такива и преди да родят.

Хайде без толкова негативни чувства към цялата женска половина на човечеството - в крайна сметка не можем едни без други, така че защо да се плюем? :wink:
 
От: От: Поредната БГ мама

Извинявам се! Не исках да подразня никой! За себе си обещавам, че няма да давам повече подробности.
А, може да даваш подробности колкото искаш :) . Драматично звучащите ми коментари обикновено не са съвсем сериозни. Чак се стряскам като видя как се връзват хората понякогаш :) .

Разбира се, обобщението за предприемачките беше искрено.

Така като чета постингите, се радвам, че девойките няма да се откажат да раждат, независимо от негативните мнения.
Е то оставаше и да се повлияят от мненията у някакъв форум :) .

Искаше ми се тука да изскочи някоя и друга породиста бгмама, та да се разквичат на умряло, че да ги нахраним подобаващо. Ама не би...
 
От: От: Поредната БГ мама

А, може да даваш подробности колкото искаш :) . Драматично звучащите ми коментари обикновено не са съвсем сериозни. Чак се стряскам като видя как се връзват хората понякогаш :) .

Разбира се, обобщението за предприемачките беше искрено.


Е то оставаше и да се повлияят от мненията у някакъв форум :) .

Искаше ми се тука да изскочи някоя и друга породиста бгмама, та да се разквичат на умряло, че да ги нахраним подобаващо. Ама не би...

Ами знам ли, срещала съм хора, които се влияят от такива неща - мнението на другите хора, независимо дали ги познават или не! Което е странно, но...

А на мен просто ми се искаше да прочета нещо положително или закачливо, а в крайна сметка като се зачетох...
 
дамите майки да не се връзвате :) има всякакви жени но това че сте тук и се опитвате да правите нещо креативно е достъчно основание да бъдете третриани различно... защото при повечето жени запълването на свободното време с креативни неща е по скоро изключение
 
От: Поредната БГ мама

статийката ми се струва малко повърхностна, но има точни попадения. из онзи ден реших да видя кво става в този прословут мама форум и попадам на тема: какво не харесвате във външния вид на околните? (или подобно). всички мами масово оплюват нечистоплътните, тези с наднормено тегло и не добре облечените, а по-нататък се оказва, че една голяма част от коментиращите отричат грима в ежедневието, не ползват дезодоранти (защото били вредни?!?!?), пазаруват само маркови дрехи (от сносни разпродажби по интернет) и са по-пълнички от общоприетите норми (но това било секси или вследствие на някакви лекарства, което автоматично оправдава всичко).
е, недоумявам тази психика, сори..
 
От: Поредната БГ мама

Как ги четете тези теми там по 10000 безмислени коментари всяка:)
 
От: Поредната БГ мама

Как ги четете тези теми там по 10000 безмислени коментари всяка:)
Веднъж съм влизала в подобен форум, и то защото бях поела ангажимент да напиша определен брой мнения в него. Това ми е единственият път, когато съм посещавала такъв форум.
 
От: От: Поредната БГ мама

А, може да даваш подробности колкото искаш :) . Драматично звучащите ми коментари обикновено не са съвсем сериозни. Чак се стряскам като видя как се връзват хората понякогаш :) .

Разбира се, обобщението за предприемачките беше искрено.
Обмислям вариант да си сложа снимка в цял ръст... не че съм много висока - само 1.52 м. :)
 
От: Поредната БГ мама

Оффтопик: djidja83, яяя още едно миньонче/ сега само някой да посмее да каже, че не сме на мода иии .../ . Аз съм висока 158см.
 
От: Поредната БГ мама

Висока жена - за парад, ниска - за креват :p
 
От: Поредната БГ мама

Кво пък ви наби в очите Марта Вачкова? Повече ли ви харесва, отколкото жената на живота ми... Искра Фидосова?
 
От: Поредната БГ мама

Оффтопик: djidja83, яяя още едно миньонче/ сега само някой да посмее да каже, че не сме на мода иии .../ . Аз съм висока 158см.
Миньончетата винаги сме били, и винаги ще бъдем на мода. :D
 
От: От: Поредната БГ мама

Висока жена - за парад, ниска - за креват :p
Имам едни познати - мъжът е висок колкото мен, а жена му е 1.80-1.90 м. Малко странно изглеждат от страни, но винаги казват, че в леглото разликата във височината не се усеща. :p
 

Горе