Поредната тесла на правителството

mantaman

Well-Known Member
Готви се проект с който да се забрани разсрочването на гражданската отговорност нека не оставяме за пореден път да се гаврят с нас.
Ударете едно рамо в свежо дано да им дойде акъл
http://svejo.net/1102436-nov-bonus-za-zastrahovatelite
 
От: Поредната тесла на правителството

И от мен!
Чудят се вече как да ни изстискат до дупка, тяхна мама... :mad:
 
От: Поредната тесла на правителството

+1, но със Svejo няма как да стане. Или трябва тотално озверяване, или терминалите.
 
От: Поредната тесла на правителството

Готви се проект с който да се забрани разсрочването на гражданската отговорност нека не оставяме за пореден път да се гаврят с нас.
Ударете едно рамо в свежо дано да им дойде акъл
http://svejo.net/1102436-nov-bonus-za-zastrahovatelite

Айде пак почнаха с авантата.Лично аз карам мотори, откакто се помня и винаги съм си плащал гражданската само за летните месеци.От какъв зор да се набутвам за зимния период като само ми събира прах в гаража бракмата...
 
От: Поредната тесла на правителството

Ми купуват си закони големите фирми. Избори идват трябва да има пари за реклами (лъжи) на сегашните. То така или иначе случи ли се произшествие, "недай си боже" за да получиш нещо трябва да си я изплатиш цялата. И от мен +
 
От: Поредната тесла на правителството

Все повече се замислям за красотите на Австрия...
 
От: Поредната тесла на правителството

+ 1 и от мен. Държавата рядко измисля нещо, което да е в интерес на народа. Мислех си, че сте свикнали с този факт. :)

П.П: Нека да не отваряме темата за телефония номер, който са пуснали, за да се докладват интернет престъпления. Цял номер за нищо. И тук искам да поздравя майките на нашите родни медии и хората, които са го измислили. ;)
 
От: Поредната тесла на правителството

Все повече се замислям за красотите на Австрия...
По някаква случайност и аз съм си я набелязал така неангажиращо още преди 1-2 годин :) .
Ем стопроцентова Европа, ем Алпите, ем близичко....
 
От: Поредната тесла на правителството

По някаква случайност и аз съм си я набелязал така неангажиращо още преди 1-2 годин :) .
Ем стопроцентова Европа, ем Алпите, ем близичко....

Хем и манталитетът им е нашенски. Само да им свикнеш със шантавия диалект и работата е готова :)
 
От: Поредната тесла на правителството

Хем и манталитетът им е нашенски. Само да им свикнеш със шантавия диалект и работата е готова :)
Австийците са с нашенски манталитет?!!
Май не си пил днес хапчетата....:)
 
От: Поредната тесла на правителството

Австийците са с нашенски манталитет?!!
Май не си пил днес хапчетата....:)

Не, живял съм няколко години там :). Като се има предвид, че май вече 30% от австрийците са сърби, а още 20% все от соц страните, картинката е ясна :). По принцип в Австрия, ако не знаеш немски- караш на сръбски и току си попаднал на българче:)
 
От: Поредната тесла на правителството

Не съм вярвал че ще дойде време да не искам да живея в БГ дори и в кризата 97 бях оптимист - сега само чакам да мине тази година защото имам едни неща да довърша и се надявам догодина да съм на албиона
 
От: Поредната тесла на правителството

Няколко +чета и от мен :)
По-принцип, по-голямо животно-оптимист от мен едва ли някога е имало в този форум. Лафа - "с последните 5лв. ще си купя портфейл", наистина е блед в сравнение с оптимизмът, който ме беше обхванал като бясна лудост през всичките години на така нареченият "преход" (по-скоро - лапация), но дори и при най-откачените, разума и реализма идват някога, дори и късно да е :)
С една дъма, това което исках да ви кажа: Бягайте!
Иначе ше рупате асфалт до осмо пришествие...
 
От: Поредната тесла на правителството

В последните години в България наистина играта започна да загрубява.Малкият бизнес масово банкрутира,средния-изнемогва.В крайна сметка,дори на някой да му просъфтява бизнеса и да залеби със солидни кинти каква е файдата от цялата работа като приятелите и роднините му едвам свързават двата края?Какво ще си пие уискито сам като катилите,тъй като познатите му не могат да си го позвалят?Не си е работа.Не е въпроса в това някоя единица от обществото на ''залеби'',а цялото такова да се вдигне на крака.
 
От: Поредната тесла на правителството

кво им пречи разсрочено? то ще има сигурно обратен ефект - ще почнат да карат още повече без граждански. както с цигарите уж да се събирали повече пари от акциз, пък то кво стана - аз не познавам никой, който да пуши цигари с бандерол и не съм виждал такава кутия от доста време :D
 
От: Поредната тесла на правителството

+1 и от мен! :)

В последните години в България наистина играта започна да загрубява.Малкият бизнес масово банкрутира,средния-изнемогва..

Фалит на малкият и среден бизнес -> много отчаяни безработни готови да работят за жълти стинки -> намърдване на определени големи фирми (чужди БГ все тая търсещи много евтина работна ръка) в определени пазари с помощта на държавата (едни хора вероятно ще вземат тлъсти комисиони - "Аз да не съм като Първанов като съм казал, че нема да ги закачам - нема да ги закачам!") -> бой, стригане и сръбска музика :D
 
Последно редактирано:
От: Поредната тесла на правителството

Въпроса не е само до разсроченото преди седмица удариха балтията че имаш ли кола независимо от това да ли я караш или не - дали си в чужбина а колата си ти стои тук в гаража си длъжен да и плащаш гражданска - и сега втора част не само че трябва да плащаш за услуга която може да не желаеш да ползваш в момента ами ще го правиш и авансово за 1 година напред, ами ако през това време се счупи колата и решиш да я бракуваш някой ще ти върне ли парите.
Сега освен да очакваме Гражданската да бъде обявена за доживотна и да се плаща при взимане на книжка еднократно за следващите 50 години та белким се назобат застрахователите че идват избори
 
От: Поредната тесла на правителството

За Австрия само да допълня, че има територии където си говорят словенски ( демек сръбски ). Даже съм попадал на такава телевизия. И аз малко работи трябва да свърша в БГ и заминавам, ще се любувам от разстояние, така и така се очертава повечето ми неща да се прехвърят в Интернет. Само половинката нещо се дърпа, как ще я убеждавам не знам. Хем и на нея не и е хубаво. И да имате пари какъв ви е кефа - пълно с простаци. Аз гладен не съм останал и няма да се махна заради пари. И не ми казвайте че не знам какво правя - живял съм в 5 различни държави на 3 континента, все се връщах ама напоследък взе да става всичко много лицемерно тука или на мен да ми свършва търпението. Като ида в някоя институция само чакам някой лелка да ми се направи на важна за да и се развикам и се каня да си купя такава мини камерка и микрофон после да я изтипосам пред цяла България ама все на възпитани попадам или страшния ми поглед ги респектира не знам кое от двете.
 

Горе