Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Путин защо още не е натиснал червения бутон, да си замине хамерика пък после за разтрел и тея в темата тук дето говорят глупости
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Путин защо още не е натиснал червения бутон, да си замине хамерика пък после за разтрел и тея в темата тук дето говорят глупости
Щото зад Путин е Ротшийлд? Никой няма полза от унищожителна ядрена война. Обаче имат полза от разните му студени войни, щото там се правят добри парици.
 
От: От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Ами какво я обвинявате всички Русия тогава?
Щото се насраха някоко пъти хамерика от минаването на уж стари руски самолети ли?
Щото зад Путин е Ротшийлд? Никой няма полза от унищожителна ядрена война. Обаче имат полза от разните му студени войни, щото там се правят добри парици.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Темата е за ония с автомата до Софийския, а не за съвременна Русия.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Темата братле е за оня боклук дето плюе като луд и обижда наред. Сори, но този и това отношение не мога да го приема. :(
Темата е за ония с автомата до Софийския, а не за съвременна Русия.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Темата братле е за оня боклук дето плюе като луд и обижда наред. Сори, но този и това отношение не мога да го приема. :(
Евроатлантически мърльо плюе по съветски паметник. Аз не виждам защо един българин би се обидил.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Аз ти казах снощи защо братле, не може така просто както ти си солидарен с мен така и аз със теб така трябва и всички. Не може така да се опорочава всичко, те и по Шипка ще вземат да плюят скоро.
Евроатлантически мърльо плюе по съветски паметник. Аз не виждам защо един българин би се обидил.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Аз ти казах снощи защо братле, не може така просто както ти си солидарен с мен така и аз със теб така трябва и всички. Не може така да се опорочава всичко, те и по Шипка ще вземат да плюят скоро.
Как можеш да сравняваш Шипка - БЪЛГАРСКИЯТ подвиг с паметник на армия, която ни е обявила война и ни е окупирала?
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Тва е новата информационна воина, създаване на нагласи за омраза и бъркане в мозъка
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Как иначе ще се махнат нацистите от тук бе братле?
Как можеш да сравняваш Шипка - БЪЛГАРСКИЯТ подвиг с паметник на армия, която ни е обявила война и ни е окупирала?
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Какви нацисти бе човек? :shock:
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Сигур но има нацисти и извънземни и трява се пазим от тех
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Ще ти намеря филма и ще го гледаш, казах ти братле. Просто не смогвам с всичко.
Какви нацисти бе човек? :shock:
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Ще ти намеря филма и ще го гледаш, казах ти братле. Просто не смогвам с всичко.

Филма кое сниман в България го знам
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Да, по време на бокича даже. Любимеца на Бърни.
Филма кое сниман в България го знам
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Факти срещу заучени фрази - това е. Между другото, вчера попаднах на документално доказателство за това, че англо-американските хуманисти са хвърляли детски играчки - бомби в София.

18112_816061731819035_93602445361525731_n.jpg


Понеже съм имал спорове с няколко човека тук, на които не им се вярваше тая работа.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Между временно оня ден се навършиха 90 години от атентата в Църквата Света неделя.

Който няма смисъл да казвам как, кой и прочие го е планиран и извършил.

Около 200 жертви. Ясна връзка с Москва и ясна връзка с шефовете на БКП тогава.

https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%20%D0%B2%20%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0%20%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Между временно оня ден се навършиха 90 години от атентата в Църквата Света неделя.

Който няма смисъл да казвам как, кой и прочие го е планиран и извършил.

Около 200 жертви. Ясна връзка с Москва и ясна връзка с шефовете на БКП тогава.

https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%20%D0%B2%20%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0%20%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F

И межувременно най-нагло минути преди да започне възпоминанието (19 ч), духовниците от храма си тръгнаха и заключиха вратите.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Между временно оня ден се навършиха 90 години от атентата в Църквата Света неделя.

Който няма смисъл да казвам как, кой и прочие го е планиран и извършил.

Около 200 жертви. Ясна връзка с Москва и ясна връзка с шефовете на БКП тогава.

https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%20%D0%B2%20%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0%20%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F
Най-големият терористичен акт в Европа за 20 в. Да горят в ада.

И межувременно най-нагло минути преди да започне възпоминанието (19 ч), духовниците от храма си тръгнаха и заключиха вратите.
Днешните духовници трябва да бъдат дадени на народен съд :)
 

Горе