Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Браво!!!
От къв зор в БГ има паметник на съветската армия?!?

Нали сме съветска колония..
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Нали сме съветска колония..
Ама пича каза много верни неща, а маймунопоклониците да го духат.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Кога ще започне акцията по демонтирането на всички паметници на Альошатата, вечната дружба и нам си какво ? Чудно ми е от кога на окупатора му правим паметник с гравирана дума - "ОСВОБОДИТЕЛКА"?
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Айде хейтърите на Русия се включиха. :D
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Айде хейтърите на Русия се включиха. :D
еДВАМ СЕ СДЪРЖАМ ДА НЕ ПСУВАМ В ТЕМАТА.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Оооооо, аз мога да псувам без проблем само като го чух тоя гей зализан.
еДВАМ СЕ СДЪРЖАМ ДА НЕ ПСУВАМ В ТЕМАТА.
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Айде хейтърите на Русия се включиха. :D

Уни, май още те държи почерпката от РД-то ти - каква Русия те гони кви пет лева? Тук говорим за окупатор СССР - нали знаеше че има разлика между Руски и съветски паметник? Паметник на окупатор и паметник на освободител ....
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Кога ще започне акцията по демонтирането на всички паметници на Альошатата, вечната дружба и нам си какво ? Чудно ми е от кога на окупатора му правим паметник с гравирана дума - "ОСВОБОДИТЕЛКА"?

Да ти кажа ли кога? НАЙ-РАНО след като махнат паметника на американските убийци на деца

img
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Безспорен тероризъм е практиката на англо-американската авиация да пуска осакатяващи микробомби c вид на лакомства, играчки и писалки с цел да бйъдат поразявани най-вече деца. От тях в българският език остава израза: "Играчка плачка". Тези факти сочат реалната цел - смъртта и осакатяването на колкото е възможно повече български граждани . Унищожаването преимуществено на хуманитарната и духовна гражданска инфраструктура на България от англо-американските бомбардировки неоспоримо доказват самите поразените от тях обекти:
повече


самолет Б-24 - "Освободител" - с него убивали българските деца
250px-Maxwell_B-24.jpg


за да дойде:

4480350.jpg
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Норти и ти ли почна в комунистическа риторика? Мисля, че си говорим за съветски паметници, на които лицемерно пише освободителка, след като ни е окупирала и ми даваш пример за военен паметник(2 метра плоча) и срещу враг в който сме били във война. Инициирай допитване и да се демонтира и да си влезе пределите на Хамериканското посолство - но трябва да знаеш, че по целият широк свят може да видиш плочи, които възпаметяват войниците и уникалната глупости наречена война!
 
От: От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Бравоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо!
Направо ми идва да те разцелувам. :rolleyes:
Да ти кажа ли кога? НАЙ-РАНО след като махнат паметника на американските убийци на деца

img
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Ела да ми демонтираш Альоша в Пловдив и да видиш какво ще се случи.
Това не ти е София!
Кога ще започне акцията по демонтирането на всички паметници на Альошатата, вечната дружба и нам си какво ? Чудно ми е от кога на окупатора му правим паметник с гравирана дума - "ОСВОБОДИТЕЛКА"?
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Ела да ми демонтираш Альоша в Пловдив и да видиш какво ще се случи.
Това не ти е София!
Болен си бате, честно...
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Ела да ми демонтираш Альоша в Пловдив и да видиш какво ще се случи.
Това не ти е София!
Явно при теб нещата са генетически - това като Стокхолмският синдром ...
Ти нали си от Първомай, какъв Пловдив?
ЕЙ ти пример за грозилище, където всички ще се радват да го няма и примерно да се осъществи някой от креативните му заместители.
Turna%20tepe%20Varna-27_1.jpg


Толкова бетон и материали са хвърлени тук, че 2 Аспаруховски моста са можели да направят ...
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Абе здрав съм си бе братле, болен съм защото ме боли как се изменя историята и на какви тиквеници им се дава голяма трибуна, а им се и позволява да си правят каквото си поискат.
Ще не отиде да нашари хамериканския?
Болен си бате, честно...
 
От: От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Генетични са да, пра-дядо ми е бил партизанин, и е бил убит от шибаните нацисти.
Първомай е на 40 километра от Пловдив, а за 20-30 мин съм там.
Явно при теб нещата са генетически - това като Стокхолмският синдром ...
Ти нали си от Първомай, какъв Пловдив?
ЕЙ ти пример за грозилище, където всички ще се радват да го няма и примерно да се осъществи някой от креативните му заместители.
Turna%20tepe%20Varna-27_1.jpg

search
 
От: Поредна акция върху Паметника на Съветската армия Протест или вандализъм!

Едно е партизани срещу германците(стил нацистите те окупират), друго е да милиеш за Русия и комунизма ... макар че като се замисля като цяло БГ партизаните са си били комунисти - дали са били срещу нацистите или срещу царистите, все тази ...
Така, че ти разбирам залитанията ти комунизма, на теб наистина ти е генетически заложено!
 

Горе