Поредна боксова пародийна драма...

Игра последно декември 2016г. Дават му, преди седмици отмени мача, щото имал контузия. Иначе той беше излязъл от форма още от мача с Малик Скот. Сам си е виновен за това.

Имах предвид че след Дженингс очаквах сериозно срещи, но уви.

Аз мисля че още от Тони Томпсън не беше във форма Ортиз.
 
Имах предвид че след Дженингс очаквах сериозно срещи, но уви.

Аз мисля че още от Тони Томпсън не беше във форма Ортиз.
Мен това ме дразни в повечето атлети и не само... Не трябва да го правиш на 100% заради парите, трябва страст, желание и многооо тренировки. А те изиграят няколко мача, видят малко парички, отпускат се и стават торби... Същото е и с Пулев вероятно - Какъв е проблема да изчисти кг, да тренира повече сила на удара?
 
Какво мислите, Владимир ще иска ли реванш? Джошуа каза, че всичко зависело от решението на Владимир.
 
Какво мислите, Владимир ще иска ли реванш? Джошуа каза, че всичко зависело от решението на Владимир.

Годинките си оказват влияние. Не е същият боксьор като преди. Според мен е по-добре да се пенсионираш велик, отколкото да натрупаш още някой излишен милион за сметка на загуби.
 
Годинките си оказват влияние. Не е същият боксьор като преди. Според мен е по-добре да се пенсионираш велик, отколкото да натрупаш още някой излишен милион за сметка на загуби.
Сигурен съм, че Кличко не се би с Джошуа за парите, искаше просто да го победи и може би тогава да се оттегли. За годините си се справи повече от добре, няма какво да се лъжем. Според мен имаше огромен шанс Кличко да победи точно след нокдауна, и другите 1-2 рунда Джошуа събираше сила и беше неактивен, но..
 
Годинките си оказват влияние. Не е същият боксьор като преди. Според мен е по-добре да се пенсионираш велик, отколкото да натрупаш още някой излишен милион за сметка на загуби.
Някой друг излишен милион , всъщност са по 15 милиона паунда за всеки от 2мата боксьори от последния мач. Пари дето нито един от тоя форум няма да направи за цял живот работа.
 
Младежи, стига с годинките. Спомнете си, че пастора стана световен шампион на 45.
А Кличко наистина имаше шанс да победи, но го пропусна ...
 
Някой друг излишен милион , всъщност са по 15 милиона паунда за всеки от 2мата боксьори от последния мач. Пари дето нито един от тоя форум няма да направи за цял живот работа.

Какво общо има това кой колко прави във форума? Не смятам, че в такъв етап на кариерата парите имат значение за един велик боксьор, но смятам, че само това може да извлече от последващи срещи. Разбира се не говорим за полуаматьорски сблъсъци като с Пулев.
 
Какво общо има това кой колко прави във форума? Не смятам, че в такъв етап на кариерата парите имат значение за един велик боксьор, но смятам, че само това може да извлече от последващи срещи. Разбира се не говорим за полуаматьорски сблъсъци като с Пулев.
Да задам въпроса така, ти ако беше велик боксьор , щеше ли да откажеш да се биеш още един път за 15 милиона ? Парите са толкова много , ама толкова много, че всякакви неща като слава , чест , оставяне на някаква история за велик боксьор остават на заден план. И ако според теб за 2мата парите нямат значение - защо пък не се бият един път благотворително , да дадат всичките средства за някой дом за деца или нещо такова - защото всеки от тях иска тия милиони и за тях се качва на ринга да му блъскат главата като круша.
 
Какво ще кажете за Силвестър Сталоун и изиграния от него Роки? Роки Марчиано е най-великият боксьор, това днешните боксьори, сравнени с него стават само спаринг.
 
Какво ще кажете за Силвестър Сталоун и изиграния от него Роки? Роки Марчиано е най-великият боксьор, това днешните боксьори, сравнени с него стават само спаринг.
Роки поредицата е хит, който не ще се забрави! Колкото до това, че Роки Марчиано според теб е най-великия боксьор - Ще кажа, че всеки един боксьор е велик, всеки има силни страни и слаби страни. Важното е, като паднеш да станеш. Да не говориш напразни приказки и т.н. Някои пък мислят, че Майк Тайсън е най-великия боксьор.. Всеки си има различно мнение. И днес има много добри боксьори, жалко, че рядко се бият добрите помежду си... Може би и за това остават толкова време "Велики".
 
Роки поредицата е хит, който не ще се забрави! Колкото до това, че Роки Марчиано според теб е най-великия боксьор...

Не само според мен, тук фактите говорят, това Кличко, Тайсън, Мохамед Али.... са деца пред Роки, а Кобрата не заслужава даже да му носи халата или кърпите.
 
Не смятам, че в такъв етап на кариерата парите имат значение за един велик боксьор
Малък си, и не само ти. Но можеш да питаш баща си и дядовците ти.
Навремето спорта бе Спорт и Удоволствие. Големите футболисти от различни отбори в София по времето на Гунди пиеха мастика заедно в кръчмата, и после се надиграваха и надцакваха на терена. Правеха спектакъл, сегашному шоу, и се забавляваха. Затова стъдионите бяха пълни.
И си се попцуваха, но с благост, без дивиденти, както се казва сега. Стоичков бе първият, който монетизира, както се казва сега, псувните. И доста успешно!
Но времето се бе променило. Спорта бе станал бизнес.
Най-дълго издържаха Олимпийските игри, но накрая и те се предадоха пред милионите зелени гущери.
Съвременните спортисти се бъхтят за пари. Изключително за пари. Възпитанието им е такова. А възпитанието определя мирогледа.
Представи си, че печелиш 100 000 $. Един добър доход по щатските стандарти.
Как би могъл да се запознаеш и свалиш една кинозвезда, с доход от 15 милиона $ на филм?
А такава свалка хем е престиж, хем е реклама.

Отдавна е казано:
По-добре врабче в ръката, отколкото славей в гората.

Спорта отдавна не е спорт. Както и ЦСКА на Ганчев не е ЦСКА, а ерзац. Но Ганчев монетизира това име. Дори коментаторите не наричат отбора на Ганчев с пълното име, да не говорим за дебилните пълнители на стадиона.
 
Тука малко ще те перефразирам. Стар си и явно не знаеш, че тази поговорка малко претърпя корекции последните години :)

Към ден днешен звучи така: По-добре птиче в ръката, отколкото патка в задника :)

Отдавна е казано:
По-добре врабче в ръката, отколкото славей в гората.
 
Че има спортисти биещи се само за пари има, но е несериозно да се казва че няма боксьори вече!!!
 
Не само според мен, тук фактите говорят, това Кличко, Тайсън, Мохамед Али.... са деца пред Роки, а Кобрата не заслужава даже да му носи халата или кърпите.
Еее, бате, това е много крайно мнение. Във всеки спорт има водачи, легенди и по-малки играчи. Кобрата според мен ще остане като име в бокса, защото е правил добри мачове, радвал е хората, носел е слава на народа си и което е по-важното - взимал е отличия за постиженията си. Нещо, което не трябва да се пренебрегва по никакъв начин. Друг е въпроса, че класата му колкото и да е голяма, има и по-големи в момента. Да, неоспоримо е това. Знам поне 3-4ма боксьора, които без проблем ще успеят да се преборят с него. Не бих се замислил дали ще е равен мача с тях, но както казах всичко е тренировки, опит, хъс. И аз имам един фаворит, който за мен ще си остане един от най-добрите, но не се чува много - това е Дейвид Хей. Харесва ми стилът му, поведението на ринга, както и визията му. :)
 
- това е Дейвид Хей.

Е не се чува!!! Даже и загуби при завръщането си от по-ниска категория боксьор преди месец или повече.

Дейвид Хей има 8 срещи при тежките, останалите ~23 са в по-ниска категория.
 
Последно редактирано:
Не само според мен, тук фактите говорят, това Кличко, Тайсън, Мохамед Али.... са деца пред Роки, а Кобрата не заслужава даже да му носи халата или кърпите.

МДа...

Роки Марсиано: 49-0 - от които 43 с нокаут (87.75%). 7-0 в битките за титлата.
 
МДа...

Роки Марсиано: 49-0 - от които 43 с нокаут (87.75%). 7-0 в битките за титлата.

Абсолютно. Той е първият и единствен, който през цялата си кариера държи абсолютната титла.
 

Горе