Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Няма да приемам и публикации от хора от форума вече поне докогато ми е кеф щото съм шитав сайт, а шитавите сайтове са така свалям и нивата и ще трия всичко новокачено освен това от моите автори!!!
 
От: Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

И ти ли бе Бруте? Шитов сайт на собствена система с всичко платено??? :shock:

Ай стига са пали де, сайта ти е шитав и новините са ти такива.
Няма две мнения за това. Това си е точно помия и заради тия сайтове да му се отще на човек да влезе във Фейсбук.
Еле пък тия русофилски изблици ме оставят без коментар.
Не виждам що се сърдиш тука даже? Ако имах такъв сайт не бих се обидил ако кажат, че е шит.
Удри една бира стига се пали за глупости и да се псувате с колегите.
 
От: Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

А стига с тия дизайни пък ти бре, кое им е шитаво на новините това, че се говори истината ли? Или това, чи нимоете да дигнете такива???
Не обиждай, казал съм ти хиляди пъти лордпраса ви готовия и на малкото ми пръсче не може да стъпи.
Ай стига са пали де, сайта ти е шитав и новините са ти такива.
Няма две мнения за това. Това си е точно помия и заради тия сайтове да му се отще на човек да влезе във Фейсбук.
Еле пък тия русофилски изблици ме оставят без коментар.
Не виждам що се сърдиш тука даже? Ако имах такъв сайт не бих се обидил ако кажат, че е шит.
Удри една бира стига се пали за глупости и да се псувате с колегите.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

До Кула и Блинки: Искам да ми се изтрие регистрацията в фофума както и всички теми и мнения от мен!!!
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Стига се втелясва и ти бе...

До Кула и Блинки: Искам да ми се изтрие регистрацията в фофума както и всички теми и мнения от мен!!!
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Кво се газираш бе? :D
Изтрий си и сайтовете ако искаш. :)

P.S. не знам кви журналисти ползваш, ама набързо погледнах да видя - все са си новини от други сайтове и дори не искам да коментирам новините ти, които цитират big5 или квото се води сайт като източник на достоверна информация. Затова попадаш в графата - шитави статии, шитав сайт.
 
От: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Да си изтрия сайтовете създадени със труд, а не с ползване на готови системки???
Колкото до журналистите единият работи в Дума, айде цикли.
Кво се газираш бе? :D
Изтрий си и сайтовете ако искаш. :)

P.S. не знам кви журналисти ползваш, ама набързо погледнах да видя - все са си новини от други сайтове и дори не искам да коментирам новините ти, които цитират big5 или квото се води сайт като източник на достоверна информация. Затова попадаш в графата - шитави статии, шитав сайт.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

А програмиста визирам себе си, е на най високо ниво и не е пунтамара и пишман тиква като теб.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Уни успокой топката, всички знаем, че си програмист и сме виждали сайтовете ти, но пресоляваш манджата
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

4732936-give+that+man+a+medal.jpg



Пич, търсиш под вола теле като се опитваш да ме обиждаш или да се изтъкваш. Нито ми дреме кво ми пишеш, нито къв си. :)
А за шитавите статии си остава самата истина.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Не аз съм тръгнал да я пресолявам както и да е. Лека ви, а Кула или Блинки, ако ми видят призива да го изпълнят, не искам да съм част от общество което се краде един друг, което завижда на успеха на другия и го хули, с който съм се свързал в скайпа за толкова години ще си остане и то който мисля го заслужава.
Уни успокой топката, всички знаем, че си програмист и сме виждали сайтовете ти, но пресоляваш манджата
 
От: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Шитава ти е къухата тиква малоумник, а като ми пълнеше базата на социалката не беше шитаво тарикат, като се нареди на опашка за безплатно захранване на сметка в рекламната ми мрежа пак не беше шитаво. Баси народа, нямам думи СТРАНА е прав. нищо ама нищо не заслужаваме!!!
4732936-give+that+man+a+medal.jpg



Пич, търсиш под вола теле като се опитваш да ме обиждаш или да се изтъкваш. Нито ми дреме кво ми пишеш, нито къв си. :)
А за шитавите статии си остава самата истина.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Колко емоционално.
Ако и тия у парламента се оттегляха така, когато им кажеш, че са се насрали, щеше да живеем в нормална държава. :)

Ти освен да обиждаш можеш ли да говориш (пишеш) нормално? :)
И ако съм ти ползвал нещо вероятно е било преди години, щом вече не го ползвам явно съм го възприел като шитаво. Точка.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

За индексирането нямам грижи, проблема е , че ми дърпат трафика от фейса.

Трафика от фейса е най-шитавия възможно.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Не аз съм тръгнал да я пресолявам както и да е. Лека ви, а Кула или Блинки, ако ми видят призива да го изпълнят, не искам да съм част от общество което се краде един друг, което завижда на успеха на другия и го хули, с който съм се свързал в скайпа за толкова години ще си остане и то който мисля го заслужава.
Не взимай генерални решения, а помисли и над себеси
 
Re: От: Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

И ти ли бе Бруте? Шитов сайт на собствена система с всичко платено??? :shock:

Аз говоря за този, който те е копнал. Шитове - тия дето крадът от 100 места, някъде слагат някакви си техни с грешки и така. ;) Но и тези, които спамят могат да се причислят спокойно. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Аз говоря за този, който те е копнал. Шитове - тия дето крадът от 100 места, някъде слагат някакви си техни с грешки и така. ;) Но и тези, които спамят могат да се причислят спокойно. ;)

Банко ти би трябвало да с запознат как работи една "новинарска агенция". Има 3-4-5 мишлета, които по цял ден следят ТВ, радио и нета и "пишат" "новини".

Ако е останала изобщо някаква журналистика то тя е в някои телевизии и част от печатните издания (и не ти говоря за тези от сорта Поп дива пръдна в Бияд. ВИЖТЕ КОЯ Е!), а за тези които пускат задълбочени анализи. Друга тема е до колко са "безпристратни" и "независими" ....

Уни не се пали, от това няма бягане. Всички правят едно и също, дори и "големите".
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Шитави или не, ако му носят приходи си е ОК. То ако погледнете в Днес.бг коментарите излиза, че 60% от българите са шитави или тролове, ха ха!
 
Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Шитави или не, ако му носят приходи си е ОК. То ако погледнете в Днес.бг коментарите излиза, че 60% от българите са шитави или тролове, ха ха!
Не 60% къмто 95% стигат.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Ми нета се напълни с шитове, факт. :)
И тия от dnes.bg мислех, че са една идея по-сериозни от посредствените "новинарски" сайтове, а и те дали са клъвнали на глупост или принципа на всички е станал "Повече измислени новини - повече трафик", вчера бяха писали за бежанците у НБУ. Смешна работа.

А, най-грозното от цялата работа е, че всеки гледа да изкара пари от текущото положение с атентати, бежанци и т.н. и се надпреварват да пишат глупости. И идиотското е, че от цялата пумия, която се излива в нета и се върти из ФБ, не можеш да разбереш вече кое е реалност и кое измишльотина. Отделно видимо доста хора, които имат достъп до интернет са с доста ниско IQ и тва може да се види по споделените и коментираните статии... На тях най-много им се бърка у и без тва празните главици.
 

Горе